RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #185793  Szerző: noartist
 
nyikolaj írta: 2019.12.01. 18:01 Amúgy a Karcon elég jó zenéket nyomnak!
Nekem tetszik!
Csak a Paláver...
 #185792  Szerző: nyikolaj
 
Amúgy a Karcon elég jó zenéket nyomnak!
Nekem tetszik!
 #185785  Szerző: ksimiglai
 
Kovi02 írta: 2019.11.30. 17:52
nyikolaj írta: 2019.11.30. 15:10 1. Miért, amikor Kossuth volt a 103,8-on zavarta a Retrot? Szerintem nem!
2.Azért Ny.háza és Miskolc nem szomszédos település még légvonalban sem. A tokaji torony 50 Kw-al nyomja a Petőfit,mégse lehet fogni tökéletesen Miskolc egyes részein.Sőt..sehogy!
De nem a városból ad majd valószínűleg,hanem az Avasról,vagy az Örömhegy-tetőről(96,3). A 96,3 volt messze a legerősebb miskolci adó Nyíregyházán,még amikor O3 ment róla,akkor akár egy telefon rádiójával is be lehetett hozni,ha oda rakják,akkor biztos zavarni fogja a 103,9-t. De ha az Avasra teszik,akkor is zavaró lehet,a Rádió M-t is néha fogtam Nyíregyháza nyugati részén,ha éppen elgyengült a Versiya és a Digi FM.
A koordináták alapján az Avasra van tervezve.Régen is onnan adott.Csak nem 10, hanem 3kW-al! Hiába,az igazmondó adó nem szólhat akárhogy. :)
 #185783  Szerző: ksimiglai
 
nyikolaj írta:Szintén Miskolc!
A 96,3-ra is új pályázatot írnak ki(jelenleg Rádió 1) nos gondolom mivel kereskedelmi freki ,nyílván mások is próbálnak majd pályázni,és nagy rizikó lesz így az R1-nek!
Mondjuk én bírnám ha elbuknák a frekit..nem genyóságból írom,hanem elmondom,hogy miért!
A 96,3-at megnyeri egy másik zsír új rádió, az R1 kénytelen lesz mondjuk rászállni egy üres frekire és elővenni megpályáztatni,mert Miskolcot nem hiszem,hogy hagynák veszni hagyni. Nyílván lenne egy kis szünet, de valamit valamiért.. és akkor lenne Miskolcnak egy új helyi rádiója a 93,6-on,és lenne majd idővel újra R1 is valahol.
Álmodj Királylány !
A Rádió M is a Rádió 1 tulajdona kb 2 éve, így ha a 96,3-ról menni kell,majd átköltözik oda. Ha meg nem,akkor Best FM lesz belőle.Csak gondolom kivárnak.
 #185779  Szerző: newmjoel
 
Szerintem a 103.8-nak megvan a tulajdonosa(itt hálózat bővítésre tippelek). A 96.3-at nem hiszem, hogy elengedné az R1. Beszélhetünk kereskedelmiről vagy közösségiről, ez kőkeményen politika. Sajnos......
nyikolaj írta: 2019.11.30. 15:19 Szintén Miskolc!
A 96,3-ra is új pályázatot írnak ki(jelenleg Rádió 1) nos gondolom mivel kereskedelmi freki ,nyílván mások is próbálnak majd pályázni,és nagy rizikó lesz így az R1-nek!
Mondjuk én bírnám ha elbuknák a frekit..nem genyóságból írom,hanem elmondom,hogy miért!
A 96,3-at megnyeri egy másik zsír új rádió, az R1 kénytelen lesz mondjuk rászállni egy üres frekire és elővenni megpályáztatni,mert Miskolcot nem hiszem,hogy hagynák veszni hagyni. Nyílván lenne egy kis szünet, de valamit valamiért.. és akkor lenne Miskolcnak egy új helyi rádiója a 93,6-on,és lenne majd idővel újra R1 is valahol.
 #185776  Szerző: Kovi02
 
nyikolaj írta: 2019.11.30. 15:10 1. Miért, amikor Kossuth volt a 103,8-on zavarta a Retrot? Szerintem nem!
2.Azért Ny.háza és Miskolc nem szomszédos település még légvonalban sem. A tokaji torony 50 Kw-al nyomja a Petőfit,mégse lehet fogni tökéletesen Miskolc egyes részein.Sőt..sehogy!
De nem a városból ad majd valószínűleg,hanem az Avasról,vagy az Örömhegy-tetőről(96,3). A 96,3 volt messze a legerősebb miskolci adó Nyíregyházán,még amikor O3 ment róla,akkor akár egy telefon rádiójával is be lehetett hozni,ha oda rakják,akkor biztos zavarni fogja a 103,9-t. De ha az Avasra teszik,akkor is zavaró lehet,a Rádió M-t is néha fogtam Nyíregyháza nyugati részén,ha éppen elgyengült a Versiya és a Digi FM.
 #185775  Szerző: nyikolaj
 
Szintén Miskolc!
A 96,3-ra is új pályázatot írnak ki(jelenleg Rádió 1) nos gondolom mivel kereskedelmi freki ,nyílván mások is próbálnak majd pályázni,és nagy rizikó lesz így az R1-nek!
Mondjuk én bírnám ha elbuknák a frekit..nem genyóságból írom,hanem elmondom,hogy miért!
A 96,3-at megnyeri egy másik zsír új rádió, az R1 kénytelen lesz mondjuk rászállni egy üres frekire és elővenni megpályáztatni,mert Miskolcot nem hiszem,hogy hagynák veszni hagyni. Nyílván lenne egy kis szünet, de valamit valamiért.. és akkor lenne Miskolcnak egy új helyi rádiója a 93,6-on,és lenne majd idővel újra R1 is valahol.
 #185774  Szerző: nyikolaj
 
1. Miért, amikor Kossuth volt a 103,8-on zavarta a Retrot? Szerintem nem!
2.Azért Ny.háza és Miskolc nem szomszédos település még légvonalban sem. A tokaji torony 50 Kw-al nyomja a Petőfit,mégse lehet fogni tökéletesen Miskolc egyes részein.Sőt..sehogy!
 #185763  Szerző: PM2FHN
 
ksimiglai írta: 2019.11.29. 22:30 Nézd már meg a pályázati felhívás 78-as oldalát !
Karc FM lesz,mindenhol Karc FM lesz,amit most kiírnak Debrecentől Gyöngyösön át Keszthelyig.

Katolikus Rádió nem konkurál a Sz. Istvánnal.
Nem is a 10 kW a megdöbbentő, hanem hogy nincs korlátozás! Mi lesz így a nyíregyházi 103.9-cel?
 #185762  Szerző: ksimiglai
 
Nézd már meg a pályázati felhívás 78-as oldalát !
Karc FM lesz,mindenhol Karc FM lesz,amit most kiírnak Debrecentől Gyöngyösön át Keszthelyig.

Katolikus Rádió nem konkurál a Sz. Istvánnal.
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 193