RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #185855  Szerző: tomee
 
Dani írta:
asr27 írta: 2019.12.07. 15:08 Egyszerűen nem értem, hogy a nappali és kora esti sávval miért nem kezdenek már valamit! Annyira unalmas, egyhangú, lapos az egész! Ma délután is hallgattam egy rövid időre, de egyfolytában csak a lejárt, több éves, unalmas zenék szóltak! Nem hiszem el., hogy a programigazgató és/vagy a zenei igazgató ennyire nem törődik vele, hogy frissebb zenék szóljanak! Az késő esti sáv már rendben van!
Sokkal hallgathatóbb lenne az egész rádió, és nem unná meg az ember fél óra hallgatás után!
Érthetetlen, hogy a top500-at is minek csinálják minden évben, ha úgyse érdekli őket amúgy, hogy a hallgatóknak milyen zenék kellenének!... Minek mérik fel évente a hallgatók zenei ízlését, ha közben ez semmit nem nyom a latba?
Ugyanazért, amiért tornazsák-nyereményért betelefonálnak reggel játszani úgy, hogy akkor is nyernek, ha 3-ból 3 válaszra nem tudják a választ....
 #185854  Szerző: Dani
 
asr27 írta: 2019.12.07. 15:08 Egyszerűen nem értem, hogy a nappali és kora esti sávval miért nem kezdenek már valamit! Annyira unalmas, egyhangú, lapos az egész! Ma délután is hallgattam egy rövid időre, de egyfolytában csak a lejárt, több éves, unalmas zenék szóltak! Nem hiszem el., hogy a programigazgató és/vagy a zenei igazgató ennyire nem törődik vele, hogy frissebb zenék szóljanak! Az késő esti sáv már rendben van!
Sokkal hallgathatóbb lenne az egész rádió, és nem unná meg az ember fél óra hallgatás után!
Érthetetlen, hogy a top500-at is minek csinálják minden évben, ha úgyse érdekli őket amúgy, hogy a hallgatóknak milyen zenék kellenének!... Minek mérik fel évente a hallgatók zenei ízlését, ha közben ez semmit nem nyom a latba?
 #185851  Szerző: asr27
 
Egyszerűen nem értem, hogy a nappali és kora esti sávval miért nem kezdenek már valamit! Annyira unalmas, egyhangú, lapos az egész! Ma délután is hallgattam egy rövid időre, de egyfolytában csak a lejárt, több éves, unalmas zenék szóltak! Nem hiszem el., hogy a programigazgató és/vagy a zenei igazgató ennyire nem törődik vele, hogy frissebb zenék szóljanak! Az késő esti sáv már rendben van!
Sokkal hallgathatóbb lenne az egész rádió, és nem unná meg az ember fél óra hallgatás után!
 #185848  Szerző: Rebroadcaster
 
homerhamm írta: 2019.12.05. 11:37
zoLee írta: 2019.11.30. 11:53 Sőt, mondok jobbat!

A Jennifer Lopez - Ain't your mama, az semmi.

A Sláger FM már játsza Kygo & Whitney Houston - Higher love című dalát, ami csaknem 3 hónapos dal!
Az R1 ezt mikor fogja rotációba venni, 1-2 év múlva??

Szóval bátran kijelenthetjük, hogy már a Sláger FM is frissebb, mint a Rádió 1 .
Sőt, szerintem az ország összes rádiója frissebb, aktuálisabb, mint a Rádió 1 (a Retrot leszámítva)
:lool:

Igényesség, belesz*rás, hallgatók hülyének nézése a köbön :lool:
Tegnap reggel Balázsék a mikulástól új zenéket kértek :D :D
A Retrónak szebb a hangképe. :D
 #185829  Szerző: homerhamm
 
zoLee írta: 2019.11.30. 11:53 Sőt, mondok jobbat!

A Jennifer Lopez - Ain't your mama, az semmi.

A Sláger FM már játsza Kygo & Whitney Houston - Higher love című dalát, ami csaknem 3 hónapos dal!
Az R1 ezt mikor fogja rotációba venni, 1-2 év múlva??

Szóval bátran kijelenthetjük, hogy már a Sláger FM is frissebb, mint a Rádió 1 .
Sőt, szerintem az ország összes rádiója frissebb, aktuálisabb, mint a Rádió 1 (a Retrot leszámítva)
:lool:

Igényesség, belesz*rás, hallgatók hülyének nézése a köbön :lool:
Tegnap reggel Balázsék a mikulástól új zenéket kértek :D :D
 #185777  Szerző: asr27
 
Part FM-en is, már a nyáron rotációba ment az említett Kygo zene.
 #185773  Szerző: zoLee
 
Sőt, mondok jobbat!

A Jennifer Lopez - Ain't your mama, az semmi.

A Sláger FM már játsza Kygo & Whitney Houston - Higher love című dalát, ami csaknem 3 hónapos dal!
Az R1 ezt mikor fogja rotációba venni, 1-2 év múlva??

Szóval bátran kijelenthetjük, hogy már a Sláger FM is frissebb, mint a Rádió 1 .
Sőt, szerintem az ország összes rádiója frissebb, aktuálisabb, mint a Rádió 1 (a Retrot leszámítva)
:lool:

Igényesség, belesz*rás, hallgatók hülyének nézése a köbön :lool:
 #185772  Szerző: robert11
 
Hát mint azt régen is mondtam, Alan Walkertől más számot is adhatnának valóban hisz annyi olyan van amit még nem adtak tőle, hogy tudnának válogatni lehetne válogatni bőven közülük.
  • 1
  • 384
  • 385
  • 386
  • 387
  • 388
  • 987