RADIOSITE Fórum

  • DIGI / Invitel

 #185826  Szerző: Glenn
 
Csongii írta: 2019.12.04. 06:58 Igazából ez a szülőkön is múlik szerintem, hogyan oldják meg. Az egyik unokahúgom (8 éves) pl. nem néz tévét, hanem tableten nézi a meséket. De a másik unokatesóim (11 és 13), kb pár dolgot néznek csak a tévén, inkább az idősebb a focit az apjával. Ez eléggé család függő szerintem.
A sportot neten ma már egyre inkább lehet követni, itthon talán még kevésbé, de a természetfilmekkel mondjuk inkább egyetértek veled, azokat nem annyira teszik fel ilyen helyekre.
Az én véleményem az, hogy egy kisgyerek, mondjuk kb. 10 éves kor alatt a mesét inkább tévén nézze, mert a tablet, pláne telefon kijelzője nem éppen "látásbarát". Persze a netet is ki lehet rakni a 120 centis tévére és az úgy már jó. Viszont nincs egyszerűbb, mint távirányítóval belőni egy mesecsatornát, ahol folyamatosan megy a műsor. Neten azért ma még kicsit többet kell mókolni (bár nyilván ez a jövő). A sporttal egész más a helyzet. Gyakorlatilag sok-sok érdekes sportesemény van, amit neten nem lehet nézni, mert nincs hozzá stream. Persze van, aki megoldja okosban (illegális streammel), de ez a csekély kisebbség sajnos.
Szóval ma még a jövő a tévét helyettesítő net, ezért érzékeny dolog az, amire most a Digi készül.
 #185823  Szerző: Csongii
 
Glenn írta: 2019.12.03. 18:46
Csongii írta: 2019.12.03. 18:13 Én örülök neki, hogy nem érint. Már csak netem van a Digitől. Más meg nem is kell. :D :D
Hát aki a sportot és a természetfilmeket szereti, vagy kis gyereke van (pláne mindkettő), annak a net kevés...
Igazából ez a szülőkön is múlik szerintem, hogyan oldják meg. Az egyik unokahúgom (8 éves) pl. nem néz tévét, hanem tableten nézi a meséket. De a másik unokatesóim (11 és 13), kb pár dolgot néznek csak a tévén, inkább az idősebb a focit az apjával. Ez eléggé család függő szerintem.
A sportot neten ma már egyre inkább lehet követni, itthon talán még kevésbé, de a természetfilmekkel mondjuk inkább egyetértek veled, azokat nem annyira teszik fel ilyen helyekre.
 #185819  Szerző: Glenn
 
Csongii írta: 2019.12.03. 18:13 Én örülök neki, hogy nem érint. Már csak netem van a Digitől. Más meg nem is kell. :D :D
Hát aki a sportot és a természetfilmeket szereti, vagy kis gyereke van (pláne mindkettő), annak a net kevés...
 #185816  Szerző: Csongii
 
Én örülök neki, hogy nem érint. Már csak netem van a Digitől. Más meg nem is kell. :D :D
 #185813  Szerző: Glenn
 
Én is mérges vagyok. Sport 1, Sport 2, Spektrum, Minimax, ezek pont a nézhető kategóriába tartoznak, sőt húzóadók. Ha ezek kikerülnek, nagyot zuhan a Digi értéke... :x
Le nem mondom, mert a netje a legjobb és a tévéje is (ha a kínálatot nem nézem) a legpraktikusabb. Elgondolkozom azon, hogy beköttessem-e a Flip-et is, csak ugye az fapados és Telekom (ami nálam szitokszó), viszont plusz 4000-et talán megérnek ezek a csatornák. :roll:
 #185812  Szerző: TechY01
 
Gyurii írta: 2019.12.03. 15:50 Komolyan 2020-ban pár kábeltévés adó miatt lemondod a Digit...? :D

(Számomra a kikerült csatornák helyére idővel újak bekerülését várom.) :boldog:
Nem csak azért :) Műholdasom van, ott :vomit: a kínálat. Meg a kínálaton kívül is van más dolog.
 #185811  Szerző: Gyurii
 
Komolyan 2020-ban pár kábeltévés adó miatt lemondod a Digit...? :D

(Számomra a kikerült csatornák helyére idővel újak bekerülését várom.) :boldog:
 #185807  Szerző: TechY01
 
2020. Január 1.-én az AMC csatornái kikerülnek mind a műholdas és a kábel platformon is. Számomra bye-bye DIGI!
Tisztelt Előfizetőink!

A DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft.az Általános Szerződési Feltételeinek (a továbbiakban: „ÁSZF”) 2020.január 1.napjától hatályba lépő módosításait az alábbiakban részletezi:

1.Az ÁSZF „E” Mellékletében feltüntetett csatornakiosztás az alábbiak szerint módosul:-A Megamax, a CBS Reality, a Sport1 HD, a Sport2 HD és a Spektrum HD csatornák kikerülnek a digitális kábeltelevíziós csatornakiosztásból.

A Sport1, a Sport2, az AMC, a Spektrum, a Minimax, a TV Paprika és a Film Café csatornák kikerülnek az analóg és digitális kábeltelevíziós csatornakiosztásból.

2.Az ÁSZF „E.1” Mellékletében feltüntetett csatornakiosztás az alábbiak szerint módosul:

-A Megamax, a CBS Reality, a Sport1, a Sport1 HD, a Sport2, az AMC, a Spektrum, a Minimax, a TV Paprika és a Film Café csatornák kikerülnek a műholdas csatornakiosztásból.
Akinek kell itt az ÁSZF
 #181836  Szerző: homerhamm
 
Glenn írta: 2019.02.15. 18:40
501WAVE írta: 2019.02.15. 13:56 338 Mhz

Elérhető a Moziverzum & Jocky TV.
Nálam szerencsére még üres ez a freki. :yes:
A Jockey TV-n tegnap még reklám se volt, csak az arculat ment le 5 percenként, meg egy ajánló.

Re:

 #181757  Szerző: Glenn
 
501WAVE írta: 2019.02.15. 13:56 338 Mhz

Elérhető a Moziverzum & Jocky TV.
Nálam szerencsére még üres ez a freki. :yes:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 88