RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #187186  Szerző: DickJonson
 
Elegge egy semleges sav a day-time idoszak itt 10-16 ora kozott, de amiota Nyerges Iza viszi, nem tudok belekotni, mert szint es eletet visz bele. Porgos is volt, fel is figyeltem a radiora, nem csak ugy elzorgott a hatterben. Pacsi, hogy belevonja a hallgatokat a temakba es telefonalokat is bekapcsolja par mondatos nosztalgiazasba. Kimondottan kellemes volt hallgatni. :)
Remelem nem csak ideiglenes par napos tortenet, hanem veglegesen igy marad.
 #186497  Szerző: DRoland
 
Queen-Hammer to fall most! :yeah:
 #185856  Szerző: Glenn
 
Ma ismét kellemes volt Klamancsek Krisztián műsora. 1978 nagyon jó év volt és sikerült jól összeválogatni az akkori slágereket. 8-)
 #185838  Szerző: Glenn
 
Én meg azt nem értem, hogy miért jelent ki valaki olyasmit, amiről halovány lila gőze sincsen? :o
De persze nem lep meg, mert amióta ezen a fórumon szakmabeliek helyett amatőr okoskák osztják az észt, ez általánossá vált sajnos... :x
 #185836  Szerző: Klamancsek
 
shadoe írta: 2019.11.10. 22:16 És a 90-es évek kapcsán itt a következő logikátlanság: ha B. Tóth Lászlónak engedik a 90-es éveket Whigfieldestől, Aquástól, Mr Presidentestől, akkor Klamancsek Krisztiánnak miért nem? Krisztián ugyanúgy vágja a 90-es éveket, mint a 80-asokat vagy a 70-eseket. A másik furcsaság, november 10. van, a Retro honlapján még mindig az október 27-i Poptarisznya tracklistája árválkodik. Krisztián mindig naprakész, a facebookon, a retro oldalon is. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért nyílik ennyire kétfelé az olló a két hétvégi vezető műsor közt.
Engedik. Tudatos döntésem, hogy a RT40 a 80-as évek popkorszakára van felfűzve. Az extrák között van 60-70-80-90, érthetően a legutolsó évtizedből alig valami. A naprakész playlisthez nem tudok hozzászólni.
 #185620  Szerző: shadoe
 
És a 90-es évek kapcsán itt a következő logikátlanság: ha B. Tóth Lászlónak engedik a 90-es éveket Whigfieldestől, Aquástól, Mr Presidentestől, akkor Klamancsek Krisztiánnak miért nem? Krisztián ugyanúgy vágja a 90-es éveket, mint a 80-asokat vagy a 70-eseket. A másik furcsaság, november 10. van, a Retro honlapján még mindig az október 27-i Poptarisznya tracklistája árválkodik. Krisztián mindig naprakész, a facebookon, a retro oldalon is. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért nyílik ennyire kétfelé az olló a két hétvégi vezető műsor közt.
 #185605  Szerző: tomee
 
Előbb-utóbb úgyis az lesz a vége, hogy dobni fogják a '60-as, '70-es éveket a '90-es, 2000-es évek kedvéért.
 #185603  Szerző: hori
 
kovlaj122 írta: 2019.11.08. 17:32 Nagyon tetszik a Total Dance hétvége, hogy végre valamelyik rádió elővette a 90-es évekből a dance zenéket. De nem ez volt a terv, hogy ezért csinálják a Best FM-et, hogy ott ilyen zenék menjenek?
Félig off.. ..de azért van más rádió is, ami hangsúlyt fektetett a 90-es évek dance zenéire, mint pl. a Rádió Most - Kaposvár, ami évek óta este 9 és 10 óra között csak ilyen daloknak szentel egy órát és ami igencsak népszerű is ! :)
 #185599  Szerző: kovlaj122
 
Nagyon tetszik a Total Dance hétvége, hogy végre valamelyik rádió elővette a 90-es évekből a dance zenéket. De nem ez volt a terv, hogy ezért csinálják a Best FM-et, hogy ott ilyen zenék menjenek?
 #185428  Szerző: shadoe
 
Piszkálja a csőrömet pár napja ez a rock-téma, csak megírom itt, ahol aktuális. Én is egyet értek az előttem szólókkal, rockzenét hallgatni a magyar éterben már kész felüdülés, mivel annyira hiánycikk és annyira méltatlanul mellőzött műfaj. Simán mehetnének napi rotációba, és nemcsak a retron. Nagyjából az utolsó rockműsor, amit még tudtam hallgatni ebben az országban, a Have-Rock volt a Siriuson, amíg meg nem szűnt az FM-en, és lett belőle Rádió 1. Jópár éve az a helyzet, ha minőségi rockzenét akarok hallgatni, hát akkor jó sokáig tekergethetek... (és még akkor se találok). És ha már R1, rendkívül furcsállom, hogy sokaknak rendben van, hogy az esti sávjukból csináltak gyakorlatilag egy 5 órás mixműsort, de kíváncsi vagyok, az elektronikus zene rajongói mit szólnának ahhoz, ha egy országos mainstream rádió fogná magát, és egy 5 órás rockműsort adna le minden áldott hétköznap... Sose voltam a műfajok közti megkülönböztetés híve, és úgy néz ki, én már nem változok... Jó rock hétvégét nekünk, akik az igényes könnyűzenét kedvelik.
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 210