RADIOSITE Fórum

  • Civil Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #186458  Szerző: zakopanendre
 
Durva, hogy mennyire nem érezték vagy nem akarták tudomásul venni, hogy ez így lesz, hogy a digitális stratégia elengedhetetlen.

Bár ez egy olyan rádió, ahogy nyíltan nem szempont a hallgatóság mérete, elég a tudat, hogy civil hang.

E mögé meg tök jól el lehet bújni: minket MINDENKI el akar hallgattatni, igaz MARGINÁLIS igény van ránk.
 #186455  Szerző: Glenn
 
Én megmondtam két hónapja, hogy így lesz. Eleve pici hallgatottságú volt éterben is (pár ezer hallgató), neten pedig ennek a töredéke várható. :(
 #186453  Szerző: zakopanendre
 
Nagyon kíváncsi lennék, hogy mennyire maradt velük a hallgatói tömeg. Streamben marginális.
 #186131  Szerző: frekivadasz
 
zakopanendre írta: 2019.12.23. 12:26 Uh, mi volt az Easter Egg?

Nos, ennyi idő után azt hiszem ezzel már nem sértek szabályt, mert ahogy az gondolom sejthető, kalóz vonzata van, ugyanakkor egy lassan 12 éve inaktív állomásról beszélünk.

A Kando FM lett beírva az EONba a PI kóddal együtt, ami emlékeim szerint B0F0 volt. Hát, így jár, aki kalózokkal programoztatja fel az RDS kódert :)
 #186066  Szerző: Glenn
 
Szerintem végük van. FM-en sem volt több stabil hallgatójuk pár ezernél, ennek maradhat talán a tíz százaléka neten, ami nagyon kevés lesz.
 #186064  Szerző: zakopanendre
 
Arra leszek kíváncsi, hogy a., megnövekszik-e az online hallgatottságuk b., ha nem, akkor mihez kezdenek.
 #186042  Szerző: Glenn
 
sssssssss... :(
 #186027  Szerző: frekivadasz
 
Van esetleg lehetőségetek megnézni, hogy aktív-e az EON rajta, és benne van-e még a tizen pár évvel ezelőtt ide elrejtett "húsvéti tojás"? :)

Ha a Hármashatár-hegyről való költözés során adó (RDS kóder) csere történt, akkor valószínűleg ez már nincs meg.
 #186026  Szerző: Glenn
 
LuciFerko írta: 2019.12.22. 08:46 Ahogy hallom, a vivő még megy. (azaz a modulálatlan jel)
És még mindig megy, és RDS is van. :o
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15