RADIOSITE Fórum

  • Aktív Rádió - Szolnok, Tiszakécske, Karcag

 #186636  Szerző: Kovi02
 
Volvos írta: 2020.03.25. 10:59 A szolnoki frekin "AKTIV #MARADJ OTTHON" olvasható az RDS-en, pedig ezelőtt nem volt rajta mozgó kiírás. Más adókon én nem láttam hasonlót.
scroll vagy dinamikus PS?
 #186067  Szerző: jimmer
 
Tartalék adóról szól, mert ami ott volt meghibásodott, jelenleg javítás alatt.
zoLee írta: 2019.12.26. 22:04 Meg ne haragudj, de hozzászólásodnak semmi értelme nem volt.
Azzal a probléma nincs kezelve és megoldva hogy "igen, sokszor elhallgat, legalább addig se szólnak bugyuta magyar számok"... Segítséget, nem trollkodást kértem. :gülü:

Ha más nem lesz, aki segítene, betelefonálok és értesítem őket a hibáról
(FM-en hetek óta nem hallgattam a 102.2-t, lehet hogy tudnak a hibáról és ünnepek után megoldják. De lehet nem is tudnak róla).
 #186061  Szerző: zoLee
 
Meg ne haragudj, de hozzászólásodnak semmi értelme nem volt.
Azzal a probléma nincs kezelve és megoldva hogy "igen, sokszor elhallgat, legalább addig se szólnak bugyuta magyar számok"... Segítséget, nem trollkodást kértem. :gülü:

Ha más nem lesz, aki segítene, betelefonálok és értesítem őket a hibáról
(FM-en hetek óta nem hallgattam a 102.2-t, lehet hogy tudnak a hibáról és ünnepek után megoldják. De lehet nem is tudnak róla).
 #186060  Szerző: shadoe
 
Az Aktív itt Tiszakécskén sokszor hallgat el akár egy órára is. Olyankor a semmi megy a 102,2-n, ami néha nem baj, addig se hallani a buta magyar számokat óránként hatszor.
 #186055  Szerző: zoLee
 
Sziasztok, kellemes ünnepeket!

Valaki kompetens személy esetleg tudna szólni a rádió vezetőségének, hogy csekkolják már a 102.2 tiszakécskei frekit?
Halkan, monoban szól már egy ideje.....
Itt lakom Tiszakécskétől 5 km-re, most tűnt fel ez a jelenség.

Antenna nélkül is fogható, olyan erősen jött mindig is.
Szóval nem a rádiókészülékkel van a gond.

Régebben tag volt a Ladoniczki Dani, örülnék ha esetleg olvasná a fórumot :D
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 27