RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #186099  Szerző: Adam
 
Azért látom, nincs új a nap alatt. Csak a vergődés megy még mindig a többség “tollából”, különböző aspektusokbol alátámasztva, hogy miért szar a Rádió1. 😀
Jó hallani régebbi zenéket a 2000-es évekből, de mégis szar, mert hát a szlogen szerint csak igazi mai sláger kellene stb... Csak az nem világos, hogyha ennyire szar, akkor mégis miért hallgatjatok 😀
 #186092  Szerző: zakopanendre
 
:D Egyébként... nem tudnék felsorolni 25 számot se, ami 2019-es és magyar rádióból ismertem volna meg. #biztonságirádiózás #senkisehallgatrádiót #úgyisyoutubemegaspotify
 #186089  Szerző: Gyurii
 
R1 kívánságműsor, Discoshit, majd World is mine radioshow nem hallod 3 óra alatt 3x ugyanazt...? :troll:
 #186075  Szerző: asr27
 
robert11 írta: 2019.12.29. 10:58 Jó volt viszont hallani a kitöltőbe Britneytől a toxic című számot 2004ből már elég rég hallottam.
Valóban igazi mai sláger :S :lool:
Ugyanez a Juanes - La camissa negra
Nem is azzal van leginkább baj, hogy játsszák ezeket... (bár nálam mindkét zene elkapcsolási faktor)
De akkor kezdjenek valamit a szlogennel, mert az, hogy "csak igazi mai sláger megy", baromira nem igaz erre a rádióra.
 #186073  Szerző: noartist
 
robert11 írta: 2019.12.29. 10:58 A 9es hírek után volt egy kis baki nem tudom hallotta e még valaki. Elkezdték James Blundot, majd jött Katie Perry majd jött a szignál hogy a hírek után. Valamit nagyon benéztek.
Jó volt viszont hallani a kitöltőbe Britneytől a toxic című számot 2004ből már elég rég hallottam.
Vidéken nem szokatlan ez az állapot.
 #186072  Szerző: robert11
 
A 9es hírek után volt egy kis baki nem tudom hallotta e még valaki. Elkezdték James Blundot, majd jött Katie Perry majd jött a szignál hogy a hírek után. Valamit nagyon benéztek.
Jó volt viszont hallani a kitöltőbe Britneytől a toxic című számot 2004ből már elég rég hallottam.
 #186070  Szerző: shadoe
 
tomee írta: 2019.12.28. 13:22 Más aspektusból kell nézni ezeket a dolgokat. A legtöbb komment azért olyan, amilyen, mert vannak viszonyítási alapok, amikhez képest ez így ebben a formában 2019-ben egy borzalmas állapot. A R1 pár éve "berúgta az ajtót", és kijelentette magáról, hogy most aztán megmutatja, hogy hogyan kell valójában rádiózni, de ehhez az állapothoz képest még a Music útkeresése is egy jobb helyzet volt, mert az legalább próbált új perspektívákat kitapostni. (aztán inkább átment öröm-rádiózásba, de az más téma). Aztán bizonyos ötletek mégsem lehettek annyira rosszak, mert hát R1 azokat is szépen lenyúlta.

Az igénytelenség kiszolgálásával és foggal-körömmel védésével van a probléma évek óta, mert a régi R1 sem ilyen volt.
Érdekes, mert a régi R1-re még a 103,9-ről én se így emlékszem. Ugyanazokat a számokat hallottam nem túl nagy késéssel, mint a német Planet Radioban pár nappal előtte. Még egy rövid gondolat a R1-ről: tudtommal ma volt az éves listájuk, holnap tán visszahallgatom. Egy bajom van ezzel, szerintetek ilyen playlisttel egyáltalán meg lehet tölteni egy Top 50-t kizárólag 2019-es R1 által játszott számokkal? Mert ez azt jelentené, hogy az év során a R1 minden héten legalább EGY zeneszámot felkapott, és elkezdett játszani. Nos, ezt én kötve hiszem, és ez oltári gáz egy akármilyen zenés rádió esetében. (Nálam a minimum hetente 3-4 új zene leadása lenne.) Tehát aki nekem lelistáz 50 olyan számot, ami tényleg idei, és tényleg játszotta a R1, azzal én kezet fogok.
 #186069  Szerző: tomee
 
Más aspektusból kell nézni ezeket a dolgokat. A legtöbb komment azért olyan, amilyen, mert vannak viszonyítási alapok, amikhez képest ez így ebben a formában 2019-ben egy borzalmas állapot. A R1 pár éve "berúgta az ajtót", és kijelentette magáról, hogy most aztán megmutatja, hogy hogyan kell valójában rádiózni, de ehhez az állapothoz képest még a Music útkeresése is egy jobb helyzet volt, mert az legalább próbált új perspektívákat kitapostni. (aztán inkább átment öröm-rádiózásba, de az más téma). Aztán bizonyos ötletek mégsem lehettek annyira rosszak, mert hát R1 azokat is szépen lenyúlta.

Az igénytelenség kiszolgálásával és foggal-körömmel védésével van a probléma évek óta, mert a régi R1 sem ilyen volt.
 #186065  Szerző: zakopanendre
 
:D az itteni kommentek gyakrabban ismétlődnek, mint a fenti slágerek...
Radiosite R1 kommentek - változatosan. :D
 #186059  Szerző: asr27
 
djlacee írta: 2019.12.26. 16:40
asr27 írta: 2019.12.26. 13:58
Milu írta:Rádió 1 és a zenei változatosság... :hehe:
12:17 Flo Rida- Good Feeling
12:40 Avicii - Levels

Sikerült kb. 20 perc eltéréssel leadni két dalt, ami gyakorlatilag ugyanaz.
És egyik sem mai sláger, hanem mindkettő lejárt sláger.
Recurrent
A r1-en biztosan, de sokunknak már a könyökünkön jön ki.
  • 1
  • 377
  • 378
  • 379
  • 380
  • 381
  • 986