RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #186107  Szerző: ksimiglai
 
shadoe írta:
Adam írta: 2020.01.01. 02:27 Azért látom, nincs új a nap alatt. Csak a vergődés megy még mindig a többség “tollából”, különböző aspektusokbol alátámasztva, hogy miért szar a Rádió1. 😀
Jó hallani régebbi zenéket a 2000-es évekből, de mégis szar, mert hát a szlogen szerint csak igazi mai sláger kellene stb... Csak az nem világos, hogyha ennyire szar, akkor mégis miért hallgatjatok 😀
1. Nem mi vergődünk, a rádió vergődik, csak az elvakult/igénytelen ember/hallgató nem veszi észre. (És attól, hogy egy rádió működtetése rentábilis, még lehet ez egész egy zenei vergődés.) 2. Attól, hogy a 2000-es évek zenéit (néha) összeszedik, ami jó, abból még nem következik, hogy az újakat ki kell kapcsolni/zárni, főleg úgy, hogy az ellentetjére számos jó külföldi példa van. Ha Romániában, Szlovákiában tudnak tisztességes könnyűzenei rádiókat működtetni, akkor Mo.-n miért nem megy ez, és miért van bajod azzal, ha ezt itt mi megírjuk? 3. Nem mondtuk, hogy hallgatjuk, elég a mostszol.hu-n ránézni a playlistjükre, hogy szörnyülködhessünk. 5. Úgy gondolom, ezt a rádiót lehet dícsérni és kritizálni is, mert ez egy ilyen fórum. Ha te vagy más R1 rajongók elkezdik itt égre-földre dícsérni a rádiót, nem fogom rá azt mondani, hogy vergődnek, mert vagyok annyira elfogadó és demokratikus, és nem csűröm-csavarom ki úgy a szavaikat, hogy abból a nem létező ellentmondásaikra világítsak rá. Üdv.
Erről csak annyit, hogy már hetek óta nem listázza őket a Mostszol..egyébként szerintem nem hallgatjátok,mert mostanában eléggé friss a rádió és a változatossággal sincs baj.
 #186106  Szerző: troll
 
shadoe írta: 2020.01.01. 19:13 1. Nem mi vergődünk, a rádió vergődik, csak az elvakult/igénytelen ember/hallgató nem veszi észre.
Tehát ha van egy zenei rádió, amely nem a te kedvenc stílusodat adja, és az a rádióhallgatóval is rendelkezik - akik azt az adott formátumot szeretik - azok elvakultak és igénytelenek. Hmmm...
Barátom, van rólad egy nyomdafestéket nem tűrő véleményem, amit csak azért nem írok le, hogy az Adminnak ne legyen dolga. És az eddigi szövegelésed alapján mindannyiunk érdekében remélem, hogy nem dolgozol és soha nem is fogsz médiában dolgozni.
 #186105  Szerző: shadoe
 
Adam írta: 2020.01.01. 02:27 Azért látom, nincs új a nap alatt. Csak a vergődés megy még mindig a többség “tollából”, különböző aspektusokbol alátámasztva, hogy miért szar a Rádió1. 😀
Jó hallani régebbi zenéket a 2000-es évekből, de mégis szar, mert hát a szlogen szerint csak igazi mai sláger kellene stb... Csak az nem világos, hogyha ennyire szar, akkor mégis miért hallgatjatok 😀
1. Nem mi vergődünk, a rádió vergődik, csak az elvakult/igénytelen ember/hallgató nem veszi észre. (És attól, hogy egy rádió működtetése rentábilis, még lehet ez egész egy zenei vergődés.) 2. Attól, hogy a 2000-es évek zenéit (néha) összeszedik, ami jó, abból még nem következik, hogy az újakat ki kell kapcsolni/zárni, főleg úgy, hogy az ellentetjére számos jó külföldi példa van. Ha Romániában, Szlovákiában tudnak tisztességes könnyűzenei rádiókat működtetni, akkor Mo.-n miért nem megy ez, és miért van bajod azzal, ha ezt itt mi megírjuk? 3. Nem mondtuk, hogy hallgatjuk, elég a mostszol.hu-n ránézni a playlistjükre, hogy szörnyülködhessünk. 5. Úgy gondolom, ezt a rádiót lehet dícsérni és kritizálni is, mert ez egy ilyen fórum. Ha te vagy más R1 rajongók elkezdik itt égre-földre dícsérni a rádiót, nem fogom rá azt mondani, hogy vergődnek, mert vagyok annyira elfogadó és demokratikus, és nem csűröm-csavarom ki úgy a szavaikat, hogy abból a nem létező ellentmondásaikra világítsak rá. Üdv.
 #186099  Szerző: Adam
 
Azért látom, nincs új a nap alatt. Csak a vergődés megy még mindig a többség “tollából”, különböző aspektusokbol alátámasztva, hogy miért szar a Rádió1. 😀
Jó hallani régebbi zenéket a 2000-es évekből, de mégis szar, mert hát a szlogen szerint csak igazi mai sláger kellene stb... Csak az nem világos, hogyha ennyire szar, akkor mégis miért hallgatjatok 😀
 #186092  Szerző: zakopanendre
 
:D Egyébként... nem tudnék felsorolni 25 számot se, ami 2019-es és magyar rádióból ismertem volna meg. #biztonságirádiózás #senkisehallgatrádiót #úgyisyoutubemegaspotify
 #186089  Szerző: Gyurii
 
R1 kívánságműsor, Discoshit, majd World is mine radioshow nem hallod 3 óra alatt 3x ugyanazt...? :troll:
 #186075  Szerző: asr27
 
robert11 írta: 2019.12.29. 10:58 Jó volt viszont hallani a kitöltőbe Britneytől a toxic című számot 2004ből már elég rég hallottam.
Valóban igazi mai sláger :S :lool:
Ugyanez a Juanes - La camissa negra
Nem is azzal van leginkább baj, hogy játsszák ezeket... (bár nálam mindkét zene elkapcsolási faktor)
De akkor kezdjenek valamit a szlogennel, mert az, hogy "csak igazi mai sláger megy", baromira nem igaz erre a rádióra.
 #186073  Szerző: noartist
 
robert11 írta: 2019.12.29. 10:58 A 9es hírek után volt egy kis baki nem tudom hallotta e még valaki. Elkezdték James Blundot, majd jött Katie Perry majd jött a szignál hogy a hírek után. Valamit nagyon benéztek.
Jó volt viszont hallani a kitöltőbe Britneytől a toxic című számot 2004ből már elég rég hallottam.
Vidéken nem szokatlan ez az állapot.
 #186072  Szerző: robert11
 
A 9es hírek után volt egy kis baki nem tudom hallotta e még valaki. Elkezdték James Blundot, majd jött Katie Perry majd jött a szignál hogy a hírek után. Valamit nagyon benéztek.
Jó volt viszont hallani a kitöltőbe Britneytől a toxic című számot 2004ből már elég rég hallottam.
 #186070  Szerző: shadoe
 
tomee írta: 2019.12.28. 13:22 Más aspektusból kell nézni ezeket a dolgokat. A legtöbb komment azért olyan, amilyen, mert vannak viszonyítási alapok, amikhez képest ez így ebben a formában 2019-ben egy borzalmas állapot. A R1 pár éve "berúgta az ajtót", és kijelentette magáról, hogy most aztán megmutatja, hogy hogyan kell valójában rádiózni, de ehhez az állapothoz képest még a Music útkeresése is egy jobb helyzet volt, mert az legalább próbált új perspektívákat kitapostni. (aztán inkább átment öröm-rádiózásba, de az más téma). Aztán bizonyos ötletek mégsem lehettek annyira rosszak, mert hát R1 azokat is szépen lenyúlta.

Az igénytelenség kiszolgálásával és foggal-körömmel védésével van a probléma évek óta, mert a régi R1 sem ilyen volt.
Érdekes, mert a régi R1-re még a 103,9-ről én se így emlékszem. Ugyanazokat a számokat hallottam nem túl nagy késéssel, mint a német Planet Radioban pár nappal előtte. Még egy rövid gondolat a R1-ről: tudtommal ma volt az éves listájuk, holnap tán visszahallgatom. Egy bajom van ezzel, szerintetek ilyen playlisttel egyáltalán meg lehet tölteni egy Top 50-t kizárólag 2019-es R1 által játszott számokkal? Mert ez azt jelentené, hogy az év során a R1 minden héten legalább EGY zeneszámot felkapott, és elkezdett játszani. Nos, ezt én kötve hiszem, és ez oltári gáz egy akármilyen zenés rádió esetében. (Nálam a minimum hetente 3-4 új zene leadása lenne.) Tehát aki nekem lelistáz 50 olyan számot, ami tényleg idei, és tényleg játszotta a R1, azzal én kezet fogok.
  • 1
  • 378
  • 379
  • 380
  • 381
  • 382
  • 987