RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #186153  Szerző: Adam
 
zenefalo írta: 2020.01.03. 18:14 De hiába, ha napközben 6 hónapos zenére mondják, hogy friss,
Ez valóban így van, és ezen kellene változtatni, mert engem is nagyon idegesít. Ket műsorvezetőtol hallani ezt rendszeresen, Attis és Király Tamás nyomja állandóan ezt a süket hülyeséget.
zenefalo írta: 2020.01.03. 18:14 és a rotációban is alig van tavalyi zene, csak régebbi, agyonismételve.
A 0-pár éveseket nem kellene megutaltatni, kellene több a 2000-es évekből.
 #186148  Szerző: zakopanendre
 
Szerintem a Dance Monkey-nak két titka van: a rekedtes hang és az, hogy alig érteni az angolját, formálatlan makogásnak hallik, ami izgatja a fület és az agyat.
 #186146  Szerző: rr
 
Engedd már el Troy Duran-t, minden bejegyzésben/témákban csak ezt látom... Köszi :vomit:
robert11 írta: 2020.01.04. 12:36 Meg ugye bekéne tenni Troyt is de sajnos őt se fogjuk itt hallani.
 #186144  Szerző: robert11
 
Sziasztok! Mindenkinek nagyon boldog újévet kívánok! Igen a szlogennel kezdeni kéne valamit már nem is tudom mióta ez a szlogen már 2007ben ez volt az tuti. Meg kéne pár újabb szignál is én annak is örülnék nemtudom régen a 90es években pl a Juvin Danubiuszon sokkal többször változtattak szignált is. Ez mitől van, hogy most meg csak 5 évente vannak újabbak? Pl a musicnak sem volt sok változatás változtatás pl a hírekszignál csak 2013 nyarán változott meg útoljára, és maradt meg a végéig. Jó ott azért voltak változtatások órakezdőszignál stb na de ez ugye a rádió1 topik így ezt nem is forszíroznám tovább csak erről jutott eszembe. Meg ugye bekéne tenni Troyt is de sajnos őt se fogjuk itt hallani.Reméljük a legjobbakat top500 biztos lesz majd meg sok buli nyáron akár a Balatonon, akár a budapesti szórakozóhelyek valamelyikében, arra kíváncsi lennék hogy új freki lesz e az idén vagy sem. Vagy hogy szűnik e meg esetleg a már meglévők közül valamelyik.
 #186133  Szerző: zenefalo
 
Justin Bieber - Yummy című dalát forgatta Juhász Geri, premierként, 12 órája tették fel a Youtube-ra. De hiába, ha napközben 6 hónapos zenére mondják, hogy friss, és a rotációban is alig van tavalyi zene, csak régebbi, agyonismételve.
 #186113  Szerző: Glenn
 
shadoe írta: 2020.01.01. 19:13a rádió vergődik, csak az elvakult/igénytelen ember/hallgató nem veszi észre.
shadoe írta:Ha te vagy más R1 rajongók elkezdik itt égre-földre dícsérni a rádiót, nem fogom rá azt mondani, hogy vergődnek, mert vagyok annyira elfogadó és demokratikus
Csak én érzek itt ellentmondást? :shock:
 #186108  Szerző: shadoe
 
Gondoltam, hogy a hozzászólásom nem fog túl nagy szimpátiát gerjeszteni, de én is emberből vagyok, nekem is lehet véleményem, akinek ez nem tetszik, némítson le nyugodtan, az a gomb az AZÉRT van. Én is megteszem azzal, aki kioktat vagy idegesít! Senkinek a barátja nem vagyok, és én se nevezek így másokat, pláne nem úgy, hogy a véleményem felsőbbrendűségét akarjam erősíteni ezzel a megszólítással. És troll sem vagyok. Én egy másik közegben nőttem fel, amikor még volt a rádióhallgatásnak Mo.-n értelme, a régi Petőfit hallgattam Komjáthyval és a többi legendás műsorvezetővel ill. zenei szerkesztővel. Utána ha úgy tetszik, elrontottak a külföldi rádiók, a BBC, a VOA, és ebben én már nem változok. Ezt a rádiót pedig úgy utálom és rühellem, hogy azt nem is tudom, és a továbbiakban ezen a fórumon jó ideig nem óhajtom szavakba önteni! Viszont amióta rátette a lábát a helyi adók frekvenciáira, és kb. 3-4 helyen szól, sajnos nehéz róla tudomást nem venni, főleg úgy, hogy olyan, a magyar médiapiacon sokkal inkább helyet érdemlő rádiókat vertek szét, mint a Music Fm, a Sirius, a Class Fm és a szentesi rádió! Az ember ilyenkor sajnos tehetetlen, így kikívánkozik belőle, és ahol csak lehet, le is írja, hogy ez nagyon nincs rendben, mert a R1 a kontraszelekció legdurvább példája, amit amúgy a saját, egyetlen hallgatható műsorával, a DJ Revolutionossal is megcsinált! Ez azonban már a múlt! Értelmetlen egy ilyen nulla rádión vitatkozni, van nekem jobb dolgom is, általatok rájöttem. Aki ezt a moslékot szereti, kívánom, hallgassa örömmel, nem igénytelen és elvakult, maximum én gondolhatok valakit annak, ha kritikátlanul fogad el egyfajta zenei agymosást, de az legyen az én bajom (vagy az övé?), és az én szubjektív véleményem. Egy időre tehát itt és csak itt, elhallgatok, de ha úgy gondolom, újra van mondanivalóm (mármint a rádióról, és nem a fórumtársakkal jódolgomban kötekedni, mert ők itt "vergődnek", ahelyett, hogy a rádióról mondanék véleményt, amiről a topik célja),bármikor visszajöhetek, és ehhez nem kérem senkinek az engedélyét, a R1 se kérte az enyémet!
 #186107  Szerző: ksimiglai
 
shadoe írta:
Adam írta: 2020.01.01. 02:27 Azért látom, nincs új a nap alatt. Csak a vergődés megy még mindig a többség “tollából”, különböző aspektusokbol alátámasztva, hogy miért szar a Rádió1. 😀
Jó hallani régebbi zenéket a 2000-es évekből, de mégis szar, mert hát a szlogen szerint csak igazi mai sláger kellene stb... Csak az nem világos, hogyha ennyire szar, akkor mégis miért hallgatjatok 😀
1. Nem mi vergődünk, a rádió vergődik, csak az elvakult/igénytelen ember/hallgató nem veszi észre. (És attól, hogy egy rádió működtetése rentábilis, még lehet ez egész egy zenei vergődés.) 2. Attól, hogy a 2000-es évek zenéit (néha) összeszedik, ami jó, abból még nem következik, hogy az újakat ki kell kapcsolni/zárni, főleg úgy, hogy az ellentetjére számos jó külföldi példa van. Ha Romániában, Szlovákiában tudnak tisztességes könnyűzenei rádiókat működtetni, akkor Mo.-n miért nem megy ez, és miért van bajod azzal, ha ezt itt mi megírjuk? 3. Nem mondtuk, hogy hallgatjuk, elég a mostszol.hu-n ránézni a playlistjükre, hogy szörnyülködhessünk. 5. Úgy gondolom, ezt a rádiót lehet dícsérni és kritizálni is, mert ez egy ilyen fórum. Ha te vagy más R1 rajongók elkezdik itt égre-földre dícsérni a rádiót, nem fogom rá azt mondani, hogy vergődnek, mert vagyok annyira elfogadó és demokratikus, és nem csűröm-csavarom ki úgy a szavaikat, hogy abból a nem létező ellentmondásaikra világítsak rá. Üdv.
Erről csak annyit, hogy már hetek óta nem listázza őket a Mostszol..egyébként szerintem nem hallgatjátok,mert mostanában eléggé friss a rádió és a változatossággal sincs baj.
 #186106  Szerző: troll
 
shadoe írta: 2020.01.01. 19:13 1. Nem mi vergődünk, a rádió vergődik, csak az elvakult/igénytelen ember/hallgató nem veszi észre.
Tehát ha van egy zenei rádió, amely nem a te kedvenc stílusodat adja, és az a rádióhallgatóval is rendelkezik - akik azt az adott formátumot szeretik - azok elvakultak és igénytelenek. Hmmm...
Barátom, van rólad egy nyomdafestéket nem tűrő véleményem, amit csak azért nem írok le, hogy az Adminnak ne legyen dolga. És az eddigi szövegelésed alapján mindannyiunk érdekében remélem, hogy nem dolgozol és soha nem is fogsz médiában dolgozni.
 #186105  Szerző: shadoe
 
Adam írta: 2020.01.01. 02:27 Azért látom, nincs új a nap alatt. Csak a vergődés megy még mindig a többség “tollából”, különböző aspektusokbol alátámasztva, hogy miért szar a Rádió1. 😀
Jó hallani régebbi zenéket a 2000-es évekből, de mégis szar, mert hát a szlogen szerint csak igazi mai sláger kellene stb... Csak az nem világos, hogyha ennyire szar, akkor mégis miért hallgatjatok 😀
1. Nem mi vergődünk, a rádió vergődik, csak az elvakult/igénytelen ember/hallgató nem veszi észre. (És attól, hogy egy rádió működtetése rentábilis, még lehet ez egész egy zenei vergődés.) 2. Attól, hogy a 2000-es évek zenéit (néha) összeszedik, ami jó, abból még nem következik, hogy az újakat ki kell kapcsolni/zárni, főleg úgy, hogy az ellentetjére számos jó külföldi példa van. Ha Romániában, Szlovákiában tudnak tisztességes könnyűzenei rádiókat működtetni, akkor Mo.-n miért nem megy ez, és miért van bajod azzal, ha ezt itt mi megírjuk? 3. Nem mondtuk, hogy hallgatjuk, elég a mostszol.hu-n ránézni a playlistjükre, hogy szörnyülködhessünk. 5. Úgy gondolom, ezt a rádiót lehet dícsérni és kritizálni is, mert ez egy ilyen fórum. Ha te vagy más R1 rajongók elkezdik itt égre-földre dícsérni a rádiót, nem fogom rá azt mondani, hogy vergődnek, mert vagyok annyira elfogadó és demokratikus, és nem csűröm-csavarom ki úgy a szavaikat, hogy abból a nem létező ellentmondásaikra világítsak rá. Üdv.
  • 1
  • 376
  • 377
  • 378
  • 379
  • 380
  • 986