RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #186273  Szerző: tomee
 
Lehet, összeesküvés elmélet, de bő egy évvel ezelőtt még nagyon úgy tűnt, mintha Andy-vel akarták volna ezeket a felszabadult "hullámhosszokat" hasznosítani, de ugye a történtek miatt egész más irányt vettek a dolgok. Nagy nehezen, kényszerből, megszülték a Best FM-et, de úgy szól a fővárosban hónapok óta, hogy 10 embert nem tudnék találni, aki tud róla.

Most kb. milyen stílusú rádiók szólhatnának amúgy ezeken a frekvenciákon, amiből perpillanat hiány van? Nagyjából minden stílus le van fedve a fővárosban, amik meg nincsenek, azokról tudjuk, hogy miért nem lehetnének.
 #186270  Szerző: noartist
 
Sakál írta: 2020.01.16. 09:51
noartist írta: 2020.01.12. 19:35hullámsáv
Hullámhossz. A hullámSÁV az az URH vagy FM, kH, rH, stb. Jegyezzük már meg, ha már ilyen választékosak akarunk lenni, es a frekvencia kifejezés helyett mást használni.
Sorry. :blush: Köszi.
 #186254  Szerző: Sakál
 
noartist írta: 2020.01.12. 19:35hullámsáv
Hullámhossz. A hullámSÁV az az URH vagy FM, kH, rH, stb. Jegyezzük már meg, ha már ilyen választékosak akarunk lenni, es a frekvencia kifejezés helyett mást használni.
 #186214  Szerző: noartist
 
asr27 írta: 2020.01.11. 20:53 A 89.5-öt és a 103.9-et vajon mikor lesz hajlandó pályáztatni a médiatanácsnak nevezett fidesz szolgaság?
Ez valóban nonszensz, ekkora fizetésért tényleg elvárható lenne, hogy normálisan végezzék a munkájukat. Viszont tényleg, teljesen pártatlanul: az NMHH működése teljesen vállalhatatlan.

Olyan nincs, hogy két ilyen értékes hullámsáv (az egyik az ország talán legnagyobb elérésű önálló frekvenciája) egy évvel a lejárt jogosultság után is parlagon hever, és még csak a pályázati kiírás sincs meg.
 #186208  Szerző: asr27
 
A 89.5-öt és a 103.9-et vajon mikor lesz hajlandó pályáztatni a médiatanácsnak nevezett fidesz szolgaság?
 #186206  Szerző: shadoe
 
Dani írta: 2020.01.11. 14:03 Nagy hülyeség volt megszüntetni a MusicFM-et, az biztos! Tényleg olyan, mintha direkt a népszerű, kifejezetten jó rádiókat akarnák elintézni szánt szándékkal! De ez 10 évvel ezelőtt is így volt.
Sajnos tényleg olyan, mintha szánt szándékkal vernék tönkre a rádiós piacot.
Csak néhány "ízelítő" az utóbbi időszakból:
1. A Petőfi lebutítása. 2. A Class Fm, Music Fm bedarálása, amely kettő a legutolsó időszakában volt talán a legjobb. 3. Az R1-en megszűnik az egyetlen hallgatható műsor, DJ Revolution adása. (Országos szinten.) 4. A Sirius, ami a legjobb helyi rádiója volt az országnak, kinyírva, helyébe R1. 5. A Gong csongrádi délutáni helyi adása megszűnik (kifejezetten jó volt a zenei kínálat, jobb, mint a kecskeméti Gongon). 6. A szentesi R451 kinyírása. (Helyi szinten, Dél-Alföld).
A hajamat tépem ettől. Azért ide írtam, mert van itt egy olyan fórum, ahová már véleményt se szabad írni, csak dícsérni a napi háromlemezes zenei mantrát, ami évek óta megy.
 #186204  Szerző: Dani
 
Nagy hülyeség volt megszüntetni a MusicFM-et, az biztos! Tényleg olyan, mintha direkt a népszerű, kifejezetten jó rádiókat akarnák elintézni szánt szándékkal! De ez 10 évvel ezelőtt is így volt.
 #186200  Szerző: robert11
 
Reméljük a legjobbakat! Bár jelen állás szerint annyira most nem igazán számíthatunk semmire de kitudja. Még egy hasonló rádióban reménykedhetünk talán. Így ismételgetni a music is tudna főleg amikor elindult na az az időszak nekem nagyon bejött de jó volt még a 13 14es időszak meg a többi is persze de az úgy megmaradt bennem nem kizárólag Troy miatt hanem azokban az években is nagyon jó zenéket hallhattunk a rádióban.
Néhányat a rádió1 is játszik közülük de ők leragadtak azoknál a zenéknél, amelyeket még az előző frekvenciájukon adtak a 103 9en 2009 2010ben játszott zenék na meg azt azt követő egy év 2011 Oké nem mondom néha jó rájuk nosztalgiázni főleg mikor visszatért a rádió1 Budapestre akkor jó volt újra felidézni meghallgatni őket de azért most már nagyon túlzásba viszik. A rádió1nek is volt egy csomó korszaka ahova visszalehetne menni nem csak a 2010 2011 én fel tudnék idézni nagyon régi korszakot mert nagyon sok éve ismerem a rádió1et és az ottani topikban meséltem már ezt azt az olvasóknak milyen volt pl 2001 2002ben milyen műsorvezetők voltak stb na de itt ezt most nem részletezném mert ugye ez a music topik de azért gondoltam hogy felhozom mert kapcsolódik a témához ez csak úgy eszembe jutott.
 #186156  Szerző: Dani
 
Nekem sem lenne kifogásom a MusicFM újraindulása ellen, remélem az új év hoz valami változást ez ügyben, mert tényleg lassan ott tartunk, hogy semmilyen épkézláb rádió nincs.
 #186152  Szerző: djlacee
 
noartist írta: 2020.01.04. 23:04 Indítok a neten egy Troy FM-et, csak neked, Robi. ;)
itt van
http://www.europeanhitradio.lt/
http://www.europeanhitradio.lv/
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 565