RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #186253  Szerző: kondalyuk
 
shadoe írta: 2020.01.15. 20:10 Hát, ennek a Petőfi Top 15-nek is nagyobb a füstje, mint a lángja. Ugyanaz megy, mint a napi rotációban, semmi fűszer vagy érdekesség.
Szerintem viszont előrelépés, még ha nem is nagy. Eddig csak hétvégén hallhattál a napi rotáción kívüli új zenéket, vagy hétköznap a TOP 10-ben egyet. Most legalább van naponta egy óra ennek szentelve.

Az egész műsorrend átszervezésben az Európai TOP 40-et sajnálom, még ha nem is volt mindig valami naprakész...illetve Sipos Dávid Günther távozásával már csak Péczeli Dóra maradt a régi műsorvezetők közül.
 #186251  Szerző: shadoe
 
Hát, ennek a Petőfi Top 15-nek is nagyobb a füstje, mint a lángja. Ugyanaz megy, mint a napi rotációban, semmi fűszer vagy érdekesség. Ráadásul fél éves számokat is tartalmaz, lásd Don't Call Me Up vagy Wish You Well. Ugyan a szombati Petőfi Top 40-et kiváltja, ha akkor épp nem érnék rá vagy családi program lenne, de más értékelhetőt nem tudok róla elmondani. Ki kéne már ennek a rádiónak szakadni ebből a napi rotációs mantrából, nagyon hiányzik egy igazi újdonságajánló heti műsor, mint anno a Vasárnapi Koktél, ahol egyetlen egyszer ment le egyazon szám, és mindig friss volt, vagy ami most pl. az Aktív Fresh az Aktív Rádión.
 #186249  Szerző: moby67
 
ksimiglai írta: 2020.01.13. 19:09 7 után viszont továbbra is a magyar zenei műsor megy,amit mindenki utál. :question:
+1
Én utálom!! :vomit:
Kétszer-háromszor belehallgattam de egy percnél tovább nem bírtam, elkapcsoltam.

"MR2-Petőfi Rádió Nagyon Zene"
 #186248  Szerző: Glenn
 
ksimiglai írta: 2020.01.14. 20:02 Veled nem vitatkozom.
Kértelek erre? :shock:
Csak kérdeztem valamit, de ahelyett, hogy tényekkel alátámasztanád a mondandódat (ami egyébként akár igaz is lehetne), menekülsz a válasz elől. :x
Maradjunk annyiban, hogy te utálod, és vannak, akik meg szeretik.
 #186238  Szerző: Glenn
 
ksimiglai írta: 2020.01.13. 19:09amit mindenki utál
Már megint... :x
Hány hallgatót kérdeztél meg?
 #186222  Szerző: shadoe
 
homerhamm írta: 2020.01.13. 18:35 Petőfi Top15 van! :shock:
Műsorváltozás történt?
A mai naptól hétfőtől szombatig 18-19 h közt Top 15 megy. Most nézem a facebookjukon. Nem elvetemült ötlet.
 #186221  Szerző: ksimiglai
 
7 után viszont továbbra is a magyar zenei műsor megy,amit mindenki utál.Így mi értelme volt variálni :question:
 #186098  Szerző: shadoe
 
Úgy látszik, a Petőfi önkényesen megnövelte a magyar zene amúgy sem alacsony arányát, és most már 70% tömény hazai zenével szórakoztatnak, legalábbis a Top 100-uk ezt tükrözi. Három zenéből kettő magyar, sőt sok külföldit le se adnak, de a magyarokat mind. Nagyszerű! Látom, amúgy nem csak engem zavar ez. Szerintem plusz hallgatókat ezzel a húzással nem szereztek, viszont az elriasztó faktor óriási. Mondhatnám, hogy az év végi slágerlisták hűen tükrözik a magyar rádiós piac jelen állapotát, és ez a Rádió 1-re is töményen igaz. A magam részéről szavakba nem is önthető, ahogyan visszasírom a Class FM-et (aminek az év végi listáiról rendre pozitív emlékeim vannak).
  • 1
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208
  • 209
  • 607