RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #186692  Szerző: homerhamm
 
adika4444 írta: 2020.04.03. 08:13 Nézte valaki onlinestream.live-on a Rádió 1 hallgatottságát? 58000... Nem semmi, én azt hittem, hogy otthonmaradás idején inkább FM-en fogják hallgatni, de ahogy látom pont, hogy az online felé orientálódtak a számok alapján.
Ja, mert mindenki azt a három unszimpatikus majmot hallgatja.
 #186688  Szerző: adika4444
 
Nézte valaki onlinestream.live-on a Rádió 1 hallgatottságát? 58000... Nem semmi, én azt hittem, hogy otthonmaradás idején inkább FM-en fogják hallgatni, de ahogy látom pont, hogy az online felé orientálódtak a számok alapján.
 #186668  Szerző: Sakál
 
Besten is ugyanezek mennek.
 #186628  Szerző: knoskamatee
 
jimmer írta: 2020.03.09. 20:35 https://onlinestream.live/tracklist.cgi ... earch=Liar
knoskamatee írta: 2020.03.05. 19:56 Camila Cabello - Liar :yes:
nem nagyon hallottam még magyar éterben, főleg környékünkön.
/OFF/ sajna a Smile nem nagyon terjed felénk átlag tuneren, pedig tökre hangulatos csatorna. 😢 /OFF/
de, viszont: Lady Gaga - Stupid Love* :yes:
és a Maradj Otthon spotok is bejönnek. Retrón is hallottam már.
/OFF/ Besten is van hasonló spot? ha már egy helyen van a stúdió. /OFF/

*úgy se lesz heavy rotációs, mint a Yummy vagy max 3 hónap után, mint a Don't Start Now.
 #186609  Szerző: potyi
 
Elromlott a hatvani 87.9-es adó, már eleve zajosan ad, néha alig vehető ki. Analóg mikró probléma, az egyik szélvihar óta van. Élvezhetetlen.

Egy menetben javíthatnák az RDS PS-t is a hatvan-gyöngyösin RADIO1-ről RADIO 1-re.
 #186597  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2020.03.19. 21:56Tényleg nagyon ritka, hogy otthon tartózkodom
noartist írta:Nem baj, most egy darabig figyelgetem majd
Azért néha hasznos ez a koronavírus, nem? :D
 #186595  Szerző: noartist
 
Hosszú idő után volt lehetőségem ismét belehallgatni a szolnoki 90.4-be, de inkább nem kommentálnám. Tényleg nagyon ritka, hogy otthon tartózkodom, és még ritkább, hogy FM-en hallgatok itt rádiót, de sosem sikerült még hibamentesen hallgatni a Rádió 1-et itt.

Lehet most engem szidni, hogy miért panaszkodom egyfolytában, miközben írhatnék is nekik, de...nem hallgatja senki, mi megy ki az éterbe? Annak idején a helyi műsorsáv be- és lekapcsolódása volt komikus szinte mindig, most pedig 10-15 másodperces csend volt elég sokszor, teljesen véletlenszerűen.

Azt hittem, ennyi év után már sikerült olyan infrastruktúrát összerakni, hogy ezek megszűnjenek. De nem.

Nem baj, most egy darabig figyelgetem majd, hátha csak akkor volt eddig ilyesmi, amikor én odakapcsoltam. :)
 #186585  Szerző: robert11
 
Györke Attisnak is minden elismerésem mindíg kaptunk pontos infókat állásokat.
Szerintem ha még lenne music, akkor a roadshowban is ezt a témát taglalnák Fittiék.
 #186584  Szerző: robert11
 
Igen ezt én is tapasztaltam hogy csak akkor vált át 96 4ről a szolnoki 90. 4re, ha már a 96 4 recseg. Olyan előfordult már mondjuk hogy csak egy pillanatra ugrott át a szolnokira de az után visszaváltott a pestire.
Én sajnos még csak a mixekben hallottam az említett slágereket Regard ride it, st a többit nem is halllottam még a rádió1en nappalisávban is kéne hogy adják ne csak mindíg az Alehandrót és társait amiket már vagy ezerszer hallottunk 2010 és 2011 közötti slágerek meg még 9ből is szoktak ugye adni de hát erről ugye már kifejtettem a véleményem úgy hogy nem ismételném önmagam.
Meczger Viki mixénél bírom azt a Troyhoz hasonló hangot aki megszólal a mix közben ha már Troy nem szólal meg a zenék alatt, akkor akár ezt a manust is betehetnék ő se lenne rossz.
Még a végére annyi hogy Balázs nagyon jókat mondott a koronavírussal kapcsolatban egyet értek vele most nem írnám le részletesen, aki hallgatta, az tudja és ebbe gondoljon bele mindenki aki félválról veszi ezt az egészet. Nem könnyű valóban nem az nyomorult kínaiaktól indult ki ez az egész nekik köszönhetjük, de ha már így alakult akkor ne tetézzük a bajt és vészeljük át valahogy ezt az időszakot hogy ne legyen még rosszabb, csak jobb. Ne jussunk el az olaszok szintjére mert amiket onnan hallani, nagyon durva és mi ezt még elkerülhetjük ha időben lépünk.
Bár van aki azt mondja hogy ezeket az intézkedéseket már korábban meg kellett volna hozni csak mindenki abban reménykedett hogy minket elkerül valahogy.
 #186578  Szerző: ksimiglai
 
Akkor ezért lehet,hogy néha kézzel kell kapcsolgatom és csak ritkábban válltogat magától?Pedig van olyan,hogy jól jön mindkét,mindhárom freki.
  • 1
  • 372
  • 373
  • 374
  • 375
  • 376
  • 986