RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #186773  Szerző: shadoe
 
Úgy tapasztalom, a R1 egy ideje külön kategóriát is fenntart azon nanoműszerekkel mérhető mennyiségű zeneszámaira, amik felebaráti szeretetből titulálhatók csak újaknak. Ezek pedig saját elnevezésemmel az "egy-két hetesek". Ebbe a kategóriába tartozik a "Yummy", a "Memories", a "Blinding lights", a "Liar", a "God is a dancer" vagy régebbről a "Someone you loved" és a Nicky Romeros "Love you forever". Ezen dalok közös jellemzője, hogy vagy csak életükben 1 maximum 2x adta le őket a R1 rotációban, vagy az ominózus Top 50-es játszási lista előkelő 49. helyére sikerült beférkőzniük, akkor is csak egyetlen hétre, hogy visszaadhassák a terepet a "Fading" - "Happy now" - "Obsessed" - "Only Thing We Know" - "Senorita" keményvonalasoknak. Hogy ebben mi a logika és az értelem, ezt a kérdést a R1 sajátos koncepciója okán már feltenni is kár, megválaszolni pedig attól tartok, nálunk fejlettebb, interdimenzionális lények sem tudnák.
 #186770  Szerző: robert11
 
Sziasztok!
Először is minden fórumozónak kellemes húsvéti ünnepeket szeretnék kívánni. Homerham akkor szerinted milyen reggeli műsor kellene az r1re?
Én Bocsiékat hívnám át bár be kell vallanom néha rájuk is kivoltam mert mindíg akkor busztustalankodtak, mikor reggeliztem de leginkább az az öntelt bunkó István Dani adta alájuk a lovat a többiek tök normálisak voltak de én valahogy neki nem csíptem a búráját. Őt kivehették volna a csapatból és a helyére valaki mást betenni mondjuk Boros Lalit, vagy Vogaprofesszort. Bár ugye Lali királyunk nyugdíjba ment már a Neo megszűnése előtt így ő már nem válalta volna de Vogci még mehetett volna simán.
Kíváncsi leszek rá hogy most vajon fog e újulni a rádió régen voltak már hétvégék és magyarokat is ugye csak a kitöltőkben hallhatunk leg gyakrabban. Olyan értelembe kéne megújulniuk még hogy ne csak a 10 11es zenéket adják hanem más évekbe is tekintsenek vissza vagy akkor azokból az időszakokból is adjanak változatosabb zenéket mert több zene van sok olyan zene van még amire nagyot lehetne nosztalgiázni de mindíg a szokásos számokat adják amiket már említettem. Meg kellene még oda egy bizonyos személy is de az őnevét nem mondom mert úgy is tudj amindneki kire gondolok így nem ismételném önmagam akit mindíg megemlítek a bejegyzéseimben.
A musicos felvit feltétlen meg fogom hallgatni.
 #186761  Szerző: asr27
 
Music FM topikba belinkeltem egy 2014-es DRS felvételt. Azt a színvonalat a R1 soha nem fogja elérni.
 #186755  Szerző: potyi
 
Még nem rúgtak ki senkit.
 #186754  Szerző: tomee
 
kondalyuk írta:
potyi írta: 2020.04.07. 20:40 Hát, ahogy hallom, a magyar zenei hétvégés ON AIR promót már nem Flyék (Karló) csinálták, érdemes mellétenni egy korábbi tematikus hétvégés promót...
Érdekes, hogy valóban hallhatóan rosszabb a promó... :oops: Karlo szerintem nagyon minőségi anyagokat gyártott.
Azért ha az arcoskodó promókból kevesebb lesz, azokért annyira nem kár. Sztem Karló amúgy még van, múltkor is mondta Balázs adásban, hogy szólni fog neki, hogy gyártson karanténos szignálokat.
 #186753  Szerző: kondalyuk
 
potyi írta: 2020.04.07. 20:40 Hát, ahogy hallom, a magyar zenei hétvégés ON AIR promót már nem Flyék (Karló) csinálták, érdemes mellétenni egy korábbi tematikus hétvégés promót...
Érdekes, hogy valóban hallhatóan rosszabb a promó... :oops: Karlo szerintem nagyon minőségi anyagokat gyártott.
 #186739  Szerző: zakopanendre
 
Cooky milyen sok magyar zenét szeret az r1 weblapja alapján. :)
 #186733  Szerző: homerhamm
 
Glenn írta: 2020.04.08. 17:03
homerhamm írta: 2020.04.08. 08:33 Nem lehetne beszüntetni ezt a moslék reggeli műsort? Kinek van igénye fél órán keresztül a kakiról való társalgásra? fúj. :sick: :sick: :vomit: :vomit:
Ez marad. Sajnos itt tart a hazai szint... :x
Nagyon szomorú.
 #186732  Szerző: Glenn
 
homerhamm írta: 2020.04.08. 08:33 Nem lehetne beszüntetni ezt a moslék reggeli műsort? Kinek van igénye fél órán keresztül a kakiról való társalgásra? fúj. :sick: :sick: :vomit: :vomit:
Ez marad. Sajnos itt tart a hazai szint... :x
 #186731  Szerző: potyi
 
Rendkívül sok embernek.
  • 1
  • 370
  • 371
  • 372
  • 373
  • 374
  • 986