RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #186806  Szerző: DRoland
 
potyi írta: 2020.04.11. 23:16 Le van kutatva, erre van tömegigény. Ha az újakat adnák, beesne a hallgatottság. A CHR itthon nem működő format.
Mármint arra, hogy 350 számot ismételgessenek? pff, egy átlag mai fiatal telefonján 5-6-szor ennyi zene van...
 #186805  Szerző: Sakál
 
asr27 írta: 2020.04.12. 07:40
potyi írta: 2020.04.11. 23:16 Le van kutatva, erre van tömegigény. Ha az újakat adnák, beesne a hallgatottság. A CHR itthon nem működő format.
Hatalmas baromság. Igazából az emberek azért hallgatják a R1-et, mert nincs alternatíva. Nincs választék.
Annak idején a Music FM is nagyon jelentős hallgatótáborral rendelkezett, de még a Rise FM is, pedig az még a Music-nál is sokkal erősebben a dance-es irányba ment.
Nem esne be semmiféle hallgatottság. Ennyi erővel a Manna katyvasz, meg a többi értelmetlen rádió sem működne néhány hónapnál hosszabb ideig.. Azoknak sincs fele akkora hallgatottságuk sem, mint az R1-nek. Csak ugye ingyenes frekvencia és fideszes hátszél, aztán már életképes is, még ha kevesen hallgatják, akkor is.
Hatalmas igény lenne, egy valóban újdonságokat játszó rádióra, akár Budapesten, akár országos szinten.
Te is lekutattad, mi? 😂 Bírom, amikor az ismerősök meg a saját véleményünkről azt hisszük, hogy reprezentatív.
 #186788  Szerző: potyi
 
Biztos leakadtak a streamről, de már jó.
 #186787  Szerző: lalu84
 
Mi a helyzet a miskolci 96,3-mon? Napok óta nincs központi adás csak zenék szignálok nélkül.
 #186785  Szerző: zenefalo
 
Tegnap hallgattam kb.félórát dél körül, de Dynoro - in my mind felhangzása után sírva kerestem másik állomást! Mikor száműzik már ezt a dalt? Még a Music Fm is játszotta, pedig 14 hónapja, hogy megszűnt! :punch:
 #186784  Szerző: potyi
 
Az, hogy "saját cég" szerintem barokkos túlzás. :) Nem gondolnám, hogy marad. Átadja, oszt' csá.
 #186783  Szerző: tomee
 
Nekem az nem tiszta, hogy Fly-t most a saját cégéből rakták ki? Mert úgy emlékszem, a Radio Factory kifejezetten arra lett létrehozva, hogy ellássa tartalommal a három rádiót. Az állítás az, hogy jelen állás szerint ő a programigazgató, de mégis olyan dolgok történnek, amik egyáltalán nem voltak jellemzőek az ő ideje alatt, lásd: magyar zenei nap...
 #186782  Szerző: Rickykeee23
 
Azt hittem minden zene magyar lesz ma. Viszont nem tudom, hogy ti hogyan vagytok vele. De amíóta hallgatom és minden második zene magyar nagyon jó. Természetesen ezt nem lehetne minden nap így elviselni, de így egy napig frappáns. Az én véleményem szerint ezekből a magyar zenékből lehetne bent hagyni dögivel a rotációban.

---Előző hozzászólásokhoz: A PécsFm tényleg nagyon össze van rakva. Itt lakom Baranyában és sokat hallgatom. (Igen jó frekije van. Fedi Baranya Megyét és még ha jó rádiód van Kaposvárig szinte hallgatható. Régen azt hittem ezt a 101.7-et kapja meg az R1 és a PécsFm lesz az eddigi R1 frekiken) Lehet Sivák fog vinni egy kis válzotást az R1-be ami nem biztos, hogy rossz lesz. Várjuk ki. Szerintem Fly is fog maradni, tehát ez nem átadás-átvétel időszak. És Buda Marci érkezésének kifejezetten örülök. Bele fog ő nyúlni rendesen az R1-be is. (abból csak jó lehet!) Mint mondta egyszer, most a Retro Rádióval foglalkozik elsősorban. (Ott lassan szerintem el kellene engedni a 60-as éveket és helyette jöhetne a 90-es) Ha ott "rend" lesz, akkor jön az R1. Utolsóként pedig a Best lesz megreformálva. Még a végén lesz 2 jó országos rádiónk (Retro-R1) És egy jó regionális.------
 #186781  Szerző: potyi
 
Ez már az átadás-átvétel lehet. Amúgy a Pécs FM szerintem most Magyarország egyik legjobb rádiója, elég jó referencia, persze ez nem azt jelenti, hogy a Rádió 1-nek is olyannak kéne lennie, egy ilyen váltás nagyjából két hét alatt nullázná a 10 utáni hallgatottságot. De mintha lenne szakértelem a Pécs FM mögött, ami elég ritka a magyar piacon.
 #186780  Szerző: tomee
 
potyi írta:
potyi írta: 2020.04.11. 10:33 Még nem rúgtak ki senkit.
Vagyis de. :D
https://media1.hu/2020/04/12/uj-program ... dio-1-elen

Lehet tippelni, hova vezet az útja. Vissza a Slágerbe, vagy Manna?
Frissült a cikk, nem történt változás. Csak akkor azt tudnám, hogy mikre alapozzák azokat az állításokat, amiket lehoznak kész tényként....
  • 1
  • 370
  • 371
  • 372
  • 373
  • 374
  • 987