RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #187184  Szerző: DickJonson
 
Adam írta: 2020.05.19. 21:40 Balatoni terjeszkedesrol nem hallani valamit? (Tihanyi freki vagy a part FM re gondolok)
Semmit nem tudok rola, palyazatra ki van irtva a tihanyi 105.7, a Part meg a helyen marad legjobb tudomasom szerin.

Egyebkent uj szelek fujnak itt, amit hallgatokent eszre is vettem, nem csak "papir alapon" es Juhasz Geri nyulkalt a zenek kozott:
19:20 - Armin van Buuren: Blah Blah Blah (TRU Concept Remix)
Eddig az eredeti verzio ment es a Musicon is a TRU Cincept valtozata ment. valamint hangyanyit dance iranyba is kiter, nem feltunoen, hanem kellemesen. Az elmult honapokban durvan be volt fasulva az egesz radio. Most ugy felfedeztem, hogy - igaz ovatosan - piszkaljak. Oszre szerintem kibontakozik az uj iranyvonal, en bizom az uj vezetoi gardaban!
 #187176  Szerző: Adam
 
Balatoni terjeszkedesrol nem hallani valamit? (Tihanyi freki vagy a part FM re gondolok)
 #187175  Szerző: Adam
 
yepp írta: 2020.05.18. 12:04
potyi írta: 2020.05.18. 09:05 Június 22-ig van engedély rá, de már előrehaladott állapotban van a pályázat.
Vagy mire gondolsz? Nem szól?
Köszönöm a válaszod.
Igen erre gondoltam, az engedélyre vs. pályázatra.
Ha jól láttam most direktben a Radio Plus Kft pályázott rá.
 #187156  Szerző: yepp
 
potyi írta: 2020.05.18. 09:05 Június 22-ig van engedély rá, de már előrehaladott állapotban van a pályázat.
Vagy mire gondolsz? Nem szól?

Köszönöm a válaszod.
Igen erre gondoltam, az engedélyre vs. pályázatra.
 #187154  Szerző: potyi
 
Június 22-ig van engedély rá, de már előrehaladott állapotban van a pályázat.
Vagy mire gondolsz? Nem szól?

 #187151  Szerző: yepp
 
A Miskolci 96.3 - al mi a helyzet ?
Tudunk róla valamit ?
 #187150  Szerző: potyi
 
Ennek az a legegyszerűbb módja, ha a 96.4 is csúszik és kap egy ugyanolyan IP modulációt 10 sec késéssel, mint a vidékiek. Nincs más gazdaságosan kivitelezhető opció. A Karc FM-nél és a Katolikus Rádiónál is így van megoldva.

A műsorok nagy része úgyis csúsztatott élő, Balázséknál betelefonálók meg úgysem csak a fővárosból vannak.
 #187144  Szerző: Adam
 
Már csak azt kéne elérni, hogy ne legyen 15mp csúszásban a 96,4-hez képest.
 #187139  Szerző: potyi
 
A hatvanin zajos volt az adás és mindkettőn nem szabvány szerinti volt az RDS. Egyébként ha már a "jó híreknél" tartunk, a velenceinek tovább javult a vétele észak-északkeleti-keleti irányban, tehát ahol valóban szükség van rá.
 #187133  Szerző: Adam
 
potyi írta:Sikerült rendberakni a gyöngyösi, hatvani adókat, RDS-estül. Emelem a kalapomat. :D :yes:
Ez mit takar?
  • 1
  • 356
  • 357
  • 358
  • 359
  • 360
  • 986