RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #187817  Szerző: mlaszlo
 
knoskamatee írta: 2020.06.11. 13:21 már konyharádión is észrevehető, amióta pattog. azóta Kékesen van hagyva.
kocsiban is Kékes megy legalább másfél éve, mert már az akadozás akkor is észlelhető volt. csak a belvárosban ugrik a pestire, mert belever a Kossuth. :wailing:
amúgy tudnak a hibáról?
az átvitelben biztos nincs hiba, mert akkor vidéken is így kéne szólnia.
AH lesz itt a ludas szerintem...
Továbbra is szakad, pattog, sokszor egész durván. Hihetetlen hogy pont a legtöbb hallgatót elérő frekvenciával nem törődnek hónapok óta.
 #187757  Szerző: mlaszlo
 
potyi írta: 2020.07.11. 23:39 Igen, a 103.3 kvázi halott, zajos, akad, szakad, gond van a sztereó és RDS jellel, ez valami igen komoly műszaki hiba lesz... itt az alkalom megjavítani teljesen, az akadásokkal együtt.
Az adó oldali probléma úgy tűnik helyreállt, van ismét RDS és már nem zajos a sztereó jel sem, viszont a szakadás megmaradt
 #187755  Szerző: potyi
 
Igen, a 103.3 kvázi halott, zajos, akad, szakad, gond van a sztereó és RDS jellel, ez valami igen komoly műszaki hiba lesz... itt az alkalom megjavítani teljesen, az akadásokkal együtt.
 #187754  Szerző: DRoland
 
A mai nap (07.11) kb 11 óra körül vettem észre, hogy a kocsirádió nem vált át 103.3, ahol a 104.7 gyengélkedik. Odatekertem és azt vettem észre, hogy nincs RDS rajta. 22 körül értem haza még akkor sem volt. Kíváncsi vagyok mikor javítják meg. Ahogy jöttem lefele a Mátrából Gyalyatető felől Pásztó irányába, több helyen ugrik a 103.3-ra, de mivel nem volt RDS, nem tudott. Időnként eléggé árnyékolva van Kékes. Volt jó pár km, mikor 100.5-re ment át (kb 195km), na ez már DX :D
 #187551  Szerző: shadoe
 
A mai Poptarisznya adásnak adok egy dicséretet mint 80-as évek rajongó.
 #187396  Szerző: potyi
 
Igen, egyértelműen AH hiba... és egyre durvább.
 #187390  Szerző: knoskamatee
 
már konyharádión is észrevehető, amióta pattog. azóta Kékesen van hagyva.
kocsiban is Kékes megy legalább másfél éve, mert már az akadozás akkor is észlelhető volt. csak a belvárosban ugrik a pestire, mert belever a Kossuth. :wailing:
amúgy tudnak a hibáról?
az átvitelben biztos nincs hiba, mert akkor vidéken is így kéne szólnia.
AH lesz itt a ludas szerintem...
 #187365  Szerző: mlaszlo
 
potyi írta: 2020.06.05. 17:49 Mikor tervezik megjavítani a 103.3 akadozását? Nem mindig tapasztalható, és csak pár tizedmásodperces, de nagyon idegesítő.
Hosszú ideje fennáll, de valamiért nem foglalkoznak vele. Mostanában nem csak szakadozik, hanem pattog is. Nem értem miért nem javítják, hiszen ez az a frekvencia, amit közvetlenül a stúdióban is hallanak.
 #187295  Szerző: potyi
 
Mikor tervezik megjavítani a 103.3 akadozását? Nem mindig tapasztalható, és csak pár tizedmásodperces, de nagyon idegesítő.
 #187188  Szerző: potyi
 
Zeneileg is észrevehetően változott, szerintem nagyon jó irányba!
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 210