RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #188030  Szerző: potyi
 
Ilyenkor mehet az bent, hogy "szar a honlap", és majd faragnak egy olyan ótvar tákolmányt az "ismerős Pistával" aki ugyebár "ért hozzá", amilyen pl a Neo FM-é volt. És végül azt se frissítik. :D
 #188029  Szerző: shadoe
 
potyi írta: 2020.08.04. 20:01 Full szét van esve ez a rádió. Bravó. Most pl lement a Retro Kívánságműsor 6-9-ig promója, miután tegnap óta már csak 8-ig tart.
Nem csak mostani eset. A tracklisták hónapok óta össze-vissza vannak feldobálva a honlapjukon. A Retro Top 40-é pl. frissül (most a júli 25-i van fent), a Poptarisznyának viszont még mindig a júni 28-i playlistje található fent. Dolgozni is kéne, ha már honlapot is csinálunk a rádiónak, erre ezt tudom mondani.
 #188028  Szerző: potyi
 
Full szét van esve ez a rádió. Bravó. Most pl lement a Retro Kívánságműsor 6-9-ig promója, miután tegnap óta már csak 8-ig tart.
 #188011  Szerző: Mezőőr
 
Az Abaházi Presszó főcím nagyon komoly :yeah: :yeah:
 #188000  Szerző: Glenn
 
knoskamatee írta: 2020.08.01. 17:58á, csak megágyaznak Bocsiéknak... addig is szoktatják a népet a sok dumához, amíg el nem kezdni a "népnevelést". :twisted:
Nagyon szomorú, hogy ma ez a választék, ezekből az emberekből kell válogatni. :x
Bár én inkább elviselem Bochkort, mint a balázs-féle "népnevelést". :(
 #187995  Szerző: potyi
 
Sztársáv nincs, de Sztársáv Extra van. A Retro Éjjel és az Abaházi Presszó egymásba ér. Taps. :D :unott:
 #187994  Szerző: Mezőőr
 
Közben a honlapon megjelent az új műsorrend. A kívánságműsor mostantól minden nap csak 18:00-20:00 között lesz, így a "6-tól 9-ig..." brandnek vége van, szerintem nem kár érte, kicsit erőltetett volt. A pénteken és szombaton hallható DJ set viszont továbbra is 21:00-tól van, így 8 és 9 között van egy kimaradó óra, gondolom, hogy olyasmi lesz, mint a szombat délután Dévényi és a TOP40 közötti óra. Vasárnap este 8 után nincs semmi.
 #187973  Szerző: knoskamatee
 
Glenn írta: 2020.08.01. 09:58
potyi írta: 2020.07.31. 23:06 Szerintem nagyon rossz irány.
Szerintem is. Lassan már rádióban nincs is zene, főleg reggel. Lehet, hogy ennyire szigorú a szövegarány előírás?
á, csak megágyaznak Bocsiéknak... addig is szoktatják a népet a sok dumához, amíg el nem kezdni a "népnevelést". :twisted:
 #187972  Szerző: knoskamatee
 
Bochkor lehet elkell, hogy a reggeli hallgatottságot pumpálják, pedig Hepiék műsora se volt rossz... szépen kiforrta magát és kellemes volt.
.
más: örülök, hogy Abaházi visszaért az éterbe (és erre a freki-csomagra), de nem kéne erőltetni ezt az agyondumálós műsort... ha ha nagyon kell ez a műsor, akkor inkább 22-24 között, vagy sok zenével feltöltve egészen mehetne 21-től reggel hatig simán.
.
nem tetszik, amit most művelnek a Retroval, de nem pecsételek előre... ősszel térjünk rá vissza. :yes:
 #187966  Szerző: potyi
 
Nem hiszem, hogy eddig ne tartották volna be, Bochkorékkal meg úgyis nőni fog. A leírás alapján totál nem vág profilba ez az Abaházis műsor szerintem, de várjuk ki a végét.
  • 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 210