RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #187982  Szerző: Adam
 
potyi írta: 2020.08.01. 18:12 Ott van a Petőfiin Harsányi mellett Bikfalvi és korábban ott volt Szabó Győző is. Utóbbi kettő nem volt ismert karakter, el is vérzett a műsor. Azóta is csak pang. Ott a Sláger FM esete a két jómadárral, bukta. Ott van Péter Petra mellett egy olyan csaj, akinek a nevét többszöri hallásra se jegyeztem meg. Bukta.

A Neo FM az indulásakor szintén kevésbé ismert rádiósokkal próbálkozott, szégyenteljes hallgatottságot produkálva. Igaz, az a rádió amúgy is értelmezhetetlen volt, meg is pusztult 3 év alatt.

Reggelre a magyar piacon maradnak a sztárok, megosztó karakterek, trash témák és sok pofázás. Akinek nem jön be: Kossuth, Dankó, Bartók, Jazzy stb.
Ja, És ott van a Retro Reggeli műsor H Endre és Hudak Anita. Bukta. Jönnek helyette Bochkorék.
 #187981  Szerző: potyi
 
Mezőőr írta: 2020.08.01. 18:13
potyi írta: 2020.08.01. 18:05 Azóta is a Balázsék a leghallgatottabb reggel, annak ellenére, hogy nem nevezhető országosnak a Rádió 1.
https://contextus.hu/radio-1-balazsek-sebsetyen-balazs/
Továbbra is 15-49 a kereskedelmileg fontos célcsoport, ott #1. Azokon a településeken, ahol elérhető a Rádió1, a teljes célcsoportban is elsők.
 #187980  Szerző: Adam
 
Mezőőr írta: 2020.08.01. 18:01 Baromságokat írsz, de inkább nem vitatkozom. Aki képes élvezni a Balázsékat, az az én szememben annyit is ér. :vomit:

( Amúgy tudtad, hogy már rég nem a leghallgattottabb reggeli műsor, csak annak hazudják? A Retro Reggelt, a Talpra magyar!-t és még a Kossuthos Jó reggelt, Magyarországot is többen hallgatják.)
A hsz-ed elejével Nem foglalkozom, ezzel inkább magadat minősíted.

3.-4. Leghallgatottabb mikor hogy, de ezt a lefedettség nagyban befolyásolja.Meg ugye hogy milyen korosztályban nézzük.
 #187978  Szerző: potyi
 
Ott van a Petőfiin Harsányi mellett Bikfalvi és korábban ott volt Szabó Győző is. Utóbbi kettő nem volt ismert rádiós karakter, el is vérzett a műsor. Azóta is csak pang. Ott a Sláger FM esete a két jómadárral, bukta. Ott van Péter Petra mellett egy olyan csaj a Manna FM-en, akinek a nevét többszöri hallásra se jegyeztem meg. Bukta. Ott volt a Rock reggel. Bukta.

A Neo FM az indulásakor szintén kevésbé ismert rádiósokkal próbálkozott, szégyenteljes hallgatottságot produkálva. Igaz, az a rádió amúgy is értelmezhetetlen volt, meg is pusztult 3 év alatt.

Reggelre a magyar piacon maradnak a sztárok, megosztó karakterek, trash témák és sok pofázás. Akinek nem jön be: Kossuth, Dankó, Bartók, Jazzy stb.
 #187977  Szerző: djlacee
 
A Balázsék/Reggeli Show/Morning Show/Danubius Piritós számomra mindig csak egy Bumeráng utánzat volt. Az eredeti Boros-Bochkor-Voga trióhoz képest ők mindig erőltetettek voltak és azok is maradnak. Persze a régi Bumerángot már nem lehet feltámasztani, az tény...

De ha már muszáj Balázséknak maradni, jó lenne mellettük valami teljesen új arcokat is hallani rádióban, akár egy reggeli show keretein belül, mert jelenleg ugyan azok az emberek forognak körbe-körbe (minden napszakban egyébként)
 #187976  Szerző: potyi
 
Csak pár gondolat tisztázásul:

Ez a Dögös Robi produkció pár perc volt, simán belefért a műsor stílusába, arculatába. Azért kerültek a Rádió1-re Balázsék, mert megszűnt a Class FM és toronymagasan ez volt a leghallgatottabb rádióműsor Magyarországon. Azóta is a Balázsék a leghallgatottabb reggel, annak ellenére, hogy nem nevezhető országosnak a Rádió 1. Egyébként amikor volt még NeoFM, reggel Bumeránggal, akkor is a Morning Show vezetett, és amikor Bochkor már bejáratva "futott" a Music FM-en, akkor is a Balázsék nyerte a statokat.

Azért is Balázsék lettek a befutók a Rádió1-nél, mert a kutatás Sebestyén Balázst hozta ki a legismertebb és legkedveltebb rádiósnak, és hozta magával Janit és Ferit. Ezt a kutatást a sajtótájékoztatón be is mutatták.

Úgyhogy nem is kérdés, hogy miért van itt Balázs, a kérdés inkább az, hogy mikor szól le valaki a politikusok közül, hogy el kell távolítani.

Bochkor sem értelmiségi műsort készít. Harsányi sem. A zenére épülő reggeli műsorok pedig eddig az elmúlt 30 év során mindig megbuktak országos és regionális rádióban is.

Béres Zoo pedig egy nagyon szűk rétegnek tetszett, de sosem ért el komolyabb sikereket, se reggel, se délután. Ráadásul ő sem az aktuális gazdasági-kulturális helyzetet elemezte, hanem Kiszel Tünde szemöldökét és Medveczky Ilona csoffadt melleit, kár idealizálni. A Millásreggeli valóban jó, de országos rádión nagyon hamar elvérezne.

Adam-nak infó: Pár héten belül Bochkor Gábor szól majd a Retrón, házon belüli konkurenciát teremtve Balázséknak. Hepi Endrét és Hudák Anitát dobták. Remélhetőleg a Petőfin landolnak, Harsányi mellett most úgysincs ismertebb műsorvezető.
 #187975  Szerző: Mezőőr
 
Adam írta: 2020.08.01. 16:22
Errol van szó!
Amit érdemes hasonlítani az a Retro-Radio1-Petofi.
A Balazsek olyan amilyen. Szerintem jó, nem sablon, nem az évtizedek alatt elfáradt témákat (Horoszkóp, híres szuletesnaposok, évfordulók stb) tárgyalják nap mint nap. Az igaz hogy megosztó személyiség vagy bírják vagy utálják, átmenet nincs. Én nem mondanám hogy nem lett belole rádiós vagy igazi rádiós, 2005 óta ezt a reggeli show műfajt nyomja Nemtudom hanyadik rádióban, És mindig a leghallgatottabbak közt van.
A Petőfin levő reggeli műsor a Balazsekra akar hasonlítani inkább, csak total unalmas, és megfáradt.
A Retro nyilvánvalóan nem is akar versenyre kelni sem a Balazsekkal sem a Petőfivel, nekem az az érzésem hogy csak azért van ott az a két műsorvezető hogy legyen valaki, épp nem volt jobb. Stratégiában valószínű azokat a hallgatókat próbálják megszólítani, akik nem szeretik a reggeli show jellegű műsort. Így nem házon belülről vesznek el hallgatót, hanem kívülről.
Baromságokat írsz, de inkább nem vitatkozom. Aki képes élvezni a Balázsékat, az az én szememben annyit is ér. :vomit:

( Amúgy tudtad, hogy már rég nem a leghallgattottabb reggeli műsor, csak annak hazudják? A Retro Reggelt, a Talpra magyar!-t és még a Kossuthos Jó reggelt, Magyarországot is többen hallgatják.)
 #187974  Szerző: Adam
 
knoskamatee írta: 2020.08.01. 17:51 ha már Balázsék: https://youtu.be/75zRfyEI5LY
ezzel mennyire "csavarták" meg a hallgatottságot? emiatt napközben is egy picit megzuhant a hallgatottság.
és nem azért, mert mintha olyan megosztó lenne, hanem azért, mert csak egy zenei format rádióról van szó és magát a formatot tette tönkre és megcsonkította a Rádió 1-et, mint brandet.
lehet, hogy rosszul gondolom, de nem elhanyagolandó... brand szempontjából meg főleg!
Ezt hallgattam én is, és nalam is elkapcsolasi faktor lett volna, ha van más ahova érdemes. De se a Petőfire se a Retrora nem érdemes, más meg nincs taskaradion így inkább lehalkitottam, és 10 óra után erositettem vissza a rádiót. 😀
 #187971  Szerző: knoskamatee
 
ha már Balázsék: https://youtu.be/75zRfyEI5LY
ezzel mennyire "csavarták" meg a hallgatottságot? emiatt napközben is egy picit megzuhant a hallgatottság.
és nem azért, mert mintha olyan megosztó lenne, hanem azért, mert csak egy zenei format rádióról van szó és magát a formatot tette tönkre és megcsonkította a Rádió 1-et, mint brandet.
lehet, hogy rosszul gondolom, de nem elhanyagolandó... brand szempontjából meg főleg!
  • 1
  • 320
  • 321
  • 322
  • 323
  • 324
  • 987