RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #187997  Szerző: Adam
 
potyi írta: 2020.08.02. 00:53 Kéne az a vasvár-hegyhátsáli freki. :)
Az a baj ezzel, hogy lényegében Körmend mellett van, sok köze nincs Vasvarhoz, Hosszúperesztegtől nyugatra már Nagyon gyenge a 101,2 Retro is. Gondolom nagyjából ilyen adottságú frekit lehetne onnan indítani, nem Kossuth/Petofi/Bartók szintűt. Egerszeg és Szombathely közötti lyukat persze betömné, de Ajka környékére is kéne valami.
 #187992  Szerző: Adam
 
potyi írta: 2020.08.02. 00:53
Adam írta:Soproni freki: a 84-es főúton majdnem a 8-as főútig jól szól autóban. Ilyenből kellene több 😀 Útközben Néha atvalt a 97,7-re.
Csak aztán nem sokkal Sárvár után eltűnik teljesen. Anno még váltott a 95.1-re, de a 95.8-ra már nem ugrik át. Legközelebb Sümeg után ugrik be a 101.3-mon. Kéne az a vasvár-hegyhátsáli freki. :)
Most gyengébb a 95.1 egyébként, mint kb 2 éve volt. A 8 -as főúton lehetett hallgatni, Azon a kornyeken most nem igazán.
 #187991  Szerző: potyi
 
Adam írta:Soproni freki: a 84-es főúton majdnem a 8-as főútig jól szól autóban. Ilyenből kellene több 😀 Útközben Néha atvalt a 97,7-re.
Csak aztán nem sokkal Sárvár után eltűnik teljesen. Anno még váltott a 95.1-re, de a 95.8-ra már nem ugrik át. Legközelebb Sümeg után ugrik be a 101.3-mon. Kéne az a vasvár-hegyhátsáli freki. :)
 #187990  Szerző: robert11
 
Bocsit már említettem a múltkor hogy a Retró talán közelebb áll majd hozzá hisz ott majd tud konferálni zenéket.
Hozzá olyan rádió illik, ahol régieket adnak régi zenéket szerintem bár a musicon is megállta a helyét attól függetlenül hogy nem konferált fel zenéket.
Na de már most nem fogom csak azért a Retrót hallgatni mert Bocsi oda megy hisz engem az ottani 60as 70es tingli tangli zenék nem igazán érdekelnek szóval nem fogok átállni nem nyert meg a rádió.
Annak idején a Slágerbe is csak bele bele hallgattam mert hiányzott Bocsi és Boros a Danubiusz kapucsínóból mikor átkerültek a Slágerre és elindult a Bumeráng.
Pont hogy ott is a zenei kínálat nem tetszett pedig akkor még helyénvaló is volt az hogy a 60as 70es zenékre emlékezzünk.
A többiről nem tudok nyilatkozni mert nem ismerem annyira őket Petőfit még igen de valahogy az se fogott meg úgy Slágerfmet időnként jó hallgatni de ami a reggeli sávot illeti, én inkább maradnék Balázséknál.
Bestfmen kellene nekik elindítani valamit én oda tettem volna be Bocsit na akkor azt mondom még lehet átálltam volna és otthagytam volna Balázsékat. Mert ott ugye nincsen reggeli műsor csak zene zene hátán megy akkor is. Időnként megszólal Dominik Zsolt, meg vannak hírek szintén Szendőfi Borival, de azon kívül olyan egyhangú az egész. Persze zenék terén jó de erről már írtam egy korábbi bejegyzésemben még tavaly.
Vagy ki szeretné ha visszajönne a régi kukoris csapat? Happy, Harsányi, Hudák. Szerintem nem lenne rossz lenne napihatos azon mindíg nagyokat röhögtem.
Az ugye a roxin is volt, de akkor is volt, mikor Endrének a költözést követően rádió1 költözés 103 9re a Happy Endre és a Menőkelők na ott is volt ott is szét röhögtem az agyam.
Biztos vannak akik emlékeznek még rá.
 #187989  Szerző: Adam
 
Soproni freki: a 84-es főúton majdnem a 8-as főútig jól szól autóban. Ilyenből kellene több 😀 Útközben Néha atvalt a 97,7-re.
 #187988  Szerző: potyi
 
tomee írta: 2020.08.01. 19:48
potyi írta:Úgyhogy nem is kérdés, hogy miért van itt Balázs, a kérdés inkább az, hogy mikor szól le valaki a politikusok közül, hogy el kell távolítani.
Valószínűleg, amíg hozzák a hallgatottságot meg a lóvét, nem fognak hozzájuk nyúlni. Balázsék is tisztában lehetnek azzal, hogy saját magát lőné lábon a rádió anyagilag, ha kirúgnák őket.

Bochkorral odaát dettó ugyanígy fognak járni, mert ő sem az a fajta, aki megtartja majd magának a véleményét, ha nem tetszik neki valami.
Ellenne a Rádió1 most már Balázsék nélkül is szerintem, de semmiképp nem lenne piaci alapú, logikus döntés, csakis valamilyen felülről érkező ukáz okozhatja. A hallgatottság bezuhanna persze, de szerintem túlélnék. Bochkor legutóbb, a Music FM-en nagyon visszafogott volt, főleg politikai kérdések kapcsán, nagyjából semmiben nem nyilvánított véleményt, ami egy kicsit is érintette volna a kormányt, szemben Balázzsal, aki jóval beleállósabb.

Sőt, úgy hírlik, Bochkor mostanában nagyon jó viszont ápol a Factory új (igazi) tulajdonosával is. ;) A Fletó-ügy után mondhatni 180 fokot fordult.
 #187985  Szerző: Adam
 
djlacee írta: 2020.08.01. 18:09 A Balázsék/Reggeli Show/Morning Show/Danubius Piritós számomra mindig csak egy Bumeráng utánzat volt. Az eredeti Boros-Bochkor-Voga trióhoz képest ők mindig erőltetettek voltak és azok is maradnak. Persze a régi Bumerángot már nem lehet feltámasztani, az tény...

De ha már muszáj Balázséknak maradni, jó lenne mellettük valami teljesen új arcokat is hallani rádióban, akár egy reggeli show keretein belül, mert jelenleg ugyan azok az emberek forognak körbe-körbe (minden napszakban egyébként)
Véleménynek elmegy amit írsz, de a tények mást mutatnak.

10 éve vezet a reggeli műsoruk a kereskedelmi szempontból fontos korcsoportban. Akinek van egy csepp esze, ezen nem változtat. Ráadásul nem is lehetne kívülről változtatni rajta, mert a Balazsek egy komplett 8 fős stáb, nem a műsorvezetőket, szerkesztőket alkalmazza a radio.
 #187984  Szerző: tomee
 
potyi írta:Úgyhogy nem is kérdés, hogy miért van itt Balázs, a kérdés inkább az, hogy mikor szól le valaki a politikusok közül, hogy el kell távolítani.
Valószínűleg, amíg hozzák a hallgatottságot meg a lóvét, nem fognak hozzájuk nyúlni. Balázsék is tisztában lehetnek azzal, hogy saját magát lőné lábon a rádió anyagilag, ha kirúgnák őket.

Bochkorral odaát dettó ugyanígy fognak járni, mert ő sem az a fajta, aki megtartja majd magának a véleményét, ha nem tetszik neki valami.
 #187983  Szerző: potyi
 
Más kérdés, hogy mit kezdenek a Retroval. A hirdetőknek nem tetszik, hogy a 60-70 évesek hallgatják, de a politikának igen. Bochkor behozza majd a 40-50-eseket, ami már jobb, de közben elveszítenek egy csomó kisnyugdíjast. Közben a Rádió1 lefedettsége folyamatosan nő. Érdekes lesz a hallgatottsági görbe 1 éves távlatban. :)
 #187982  Szerző: Adam
 
potyi írta: 2020.08.01. 18:12 Ott van a Petőfiin Harsányi mellett Bikfalvi és korábban ott volt Szabó Győző is. Utóbbi kettő nem volt ismert karakter, el is vérzett a műsor. Azóta is csak pang. Ott a Sláger FM esete a két jómadárral, bukta. Ott van Péter Petra mellett egy olyan csaj, akinek a nevét többszöri hallásra se jegyeztem meg. Bukta.

A Neo FM az indulásakor szintén kevésbé ismert rádiósokkal próbálkozott, szégyenteljes hallgatottságot produkálva. Igaz, az a rádió amúgy is értelmezhetetlen volt, meg is pusztult 3 év alatt.

Reggelre a magyar piacon maradnak a sztárok, megosztó karakterek, trash témák és sok pofázás. Akinek nem jön be: Kossuth, Dankó, Bartók, Jazzy stb.
Ja, És ott van a Retro Reggeli műsor H Endre és Hudak Anita. Bukta. Jönnek helyette Bochkorék.
  • 1
  • 319
  • 320
  • 321
  • 322
  • 323
  • 987