RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #188181  Szerző: pébégáz
 
Már promózzák a Bochkort. Tegnap este hallottam.
 #188179  Szerző: noartist
 
Azért van egy diszkrét bája annak, hogy az egykoron egymás konkurenciájaként üzemelő, az ország két meghatározó reggeli rádiós csapata* között most kis túlzással csak egy üvegplexi lesz, és a kávét is együtt szürcsölhetik a szünetekben.

Remek kórkép, tökéletes illusztrációja ez a hazai rádiós piac beszűkülésének.

* Ha eltekintünk az olyan apróságoktól, mint Boros és Voga kiszállása a buliból.
 #188146  Szerző: potyi
 
Már nem akadozik a 103.3, csak hogy jó hír is legyen.
 #188115  Szerző: Glenn
 
Mezőőr írta: 2020.08.14. 20:31 A műsor címe "Bochkor" lesz. Gratulálok a kreatív stábnak.
Igen, ezt elszúrták. Az lett volna jó, hogy: Bochkorék. :hehe:
 #188111  Szerző: Lorenzo18
 
tomee írta: 2020.08.14. 20:55
Mezőőr írta: 2020.08.14. 20:31 A műsor címe "Bochkor" lesz. Gratulálok a kreatív stábnak.
Azért egy Poptarisznya, Három kívánság és Fergeteg Party után már magától érthetődött volna egy Bumeráng is, csak hogy teljes legyen a kép. De még mindig nem látom magam előtt, hogy ez a Bochkor/Lovász kombináció mennyire életképes.
Nem akarok hülyeséget írni, de mint ha valami olyan rémlene, hogy a "Bumeráng" mint szellemi termék/brand az Bochkoré meg Boros Lajosé, de csak akkor használhatják ha együtt lennének benne. Valószínű ezért nem kaphatta meg ez a nevet. Én nem erősítem azok táborát akik Bochkort hidegebb éghajlatra kívánják, mivel anno sokat hallgattam őket (na ezért biztos engem megköveznek, jajj), de ezt a névválasztást nem igazán gondolták át.
Szerintem a "konkurenciát" vették alapul... :hehe:
 #188109  Szerző: tomee
 
Mezőőr írta: 2020.08.14. 20:31 A műsor címe "Bochkor" lesz. Gratulálok a kreatív stábnak.
Azért egy Poptarisznya, Három kívánság és Fergeteg Party után már magától érthetődött volna egy Bumeráng is, csak hogy teljes legyen a kép. De még mindig nem látom magam előtt, hogy ez a Bochkor/Lovász kombináció mennyire életképes.
 #188107  Szerző: Mezőőr
 
A műsor címe "Bochkor" lesz. Gratulálok a kreatív stábnak.
 #188072  Szerző: shadoe
 
tomee írta: 2020.08.09. 17:22


Kellene egy olyan rádió is a fővárosba, ami 2000-től 2009-ig játszik zenéket (és nem Zsédával meg Hooligans-szel kitömve, hanem mondjuk úgy, ahogy a R1 vagy a Roxy is kinézett abban az évztizedben), mert egy halom olyan zene van, amik egyszerűen el lettek felejtve, pedig akkoriban mindenhonnan ezek szóltak.
Újabb egyetértésemet fejezném ki, a következőkkel kiegészítve: nemcsak a fővárosba, hanem országos szinten is. Tudjuk, melyik országos adó adja állandóan ugyanazt az öt 2000 körüli zenét (amit egy másik topikban fel is soroltam), és abból a korszakból soha semmi mást, de azt az ötöt agyonjátszva. Mindig is szívügyem lesznek az elfelejtett zenék, és mindig is kritizálni fogom a 20 évvel ezelőttiek diszkriminatív és indokolatlanül leszűkített agyonjátszását értékelhetetlen dalválasztékkal, főleg, amíg nem változik semmi ez ügyben. Ha 1x ilyen irányvonalat felvesz a Retro, és a jelenlegi változatosságával játszik 2000-es számokat, akkor nagybetűvel HAJRÁ.
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 210