RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#188189  Szerző: Adam
 2020.08.19. 21:25
potyi írta:
2020.08.19. 08:58
Ez még Flyék hülyesége volt. Igazából Revolutiont nem kirúgni kellett volna, hanem az 5-6 közti Live Mixet neki adni...
De szép is volt az MGee korszak. :)
Téged sem értelek ám.... Revolution sokkal kevésbé illik bele a napi programba mint a mostani Live Mix.
Ugyanannyira nem illik bele, mint Cooky Classic mix műsora. Ezzel együtt szerintem is hiba volt megszüntetni a műsorát, heti egy alkalommal Elfért volna. Ugyanugy ahogy most a Classic mix is elfér heti egyszer.
 #188186  Szerző: shadoe
 2020.08.19. 19:43
Ma három pontot kapott DJ Revolution úgy, hogy nincs is már adásban. Tetszik ezt hallani, Rádió 1?
 #188184  Szerző: potyi
 2020.08.19. 08:58
Ez még Flyék hülyesége volt. Igazából Revolutiont nem kirúgni kellett volna, hanem az 5-6 közti Live Mixet neki adni...
De szép is volt az MGee korszak. :)
 #188183  Szerző: Mezőőr
 2020.08.19. 08:41
Revolutiont is jól kimeszelték, a wikipédia szerint azért, mert "az új mixműsor formátumába nem fér bele az ő stílusa". :ayfkm:
 #188180  Szerző: Adam
 2020.08.18. 22:59
potyi írta:
2020.08.18. 22:12
Adam írta:
potyi írta:
2020.08.18. 21:02
Hát ha lenne ilyen aktív rotációban, akkor bizonyára nem ütne el. Amíg nincs, ne legyen ilyen tematikus műsor sem. Minek van, azért mert jó? A classic rock műfaj is jó, az miért nincs? Klasszikus zenei óra? Mulatós?
Pont ez az hogy mellőzve vannak a rotációban, pedig nem kéne. Ertem mire gondolsz, de Amiket írsz azok teljesen mások. Egy Greece 2000-tol nem hinném hogy bárki elkapcsolna ha megjelenne a rotációban. 😂
Lehet, hogy Dögös Robitól se, ki tudja. :megusta:
Én akkor elkapcsoltam. De annak ellenére hogy nekem nem tetszett, a Balazsek műsorba belefér.
 #188178  Szerző: potyi
 2020.08.18. 22:12
Adam írta:
potyi írta:
Hát ha lenne ilyen aktív rotációban, akkor bizonyára nem ütne el. Amíg nincs, ne legyen ilyen tematikus műsor sem. Minek van, azért mert jó? A classic rock műfaj is jó, az miért nincs? Klasszikus zenei óra? Mulatós?
Pont ez az hogy mellőzve vannak a rotációban, pedig nem kéne. Ertem mire gondolsz, de Amiket írsz azok teljesen mások. Egy Greece 2000-tol nem hinném hogy bárki elkapcsolna ha megjelenne a rotációban. 😂
Lehet, hogy Dögös Robitól se, ki tudja. :megusta:
 #188177  Szerző: Adam
 2020.08.18. 22:08
shadoe írta:
2020.08.18. 21:17
Ma akadtam rá egy kb. egy éves felvételre, amit kazettára vettem fel anno a DJ Revolution műsorból (igen, lehet röhögni, én kazettázok spofity helyett, ugye milyen borzasztó...), és mi szól a kazin? A Weeknd-től a "Pray For Me".
Nem volt kisebb sláger, mint az In Your Eyes, mégis ezt a számot ebben az országban rádión csak szegény DJ Revolution adta a sávjában. Pedig ezt még nehezebb is lett volna elkoptatni, mint a másik kettőt, a fenti okok miatt...
Ezzel nem értek egyet. Az a zene kevésbé illik bele a napi rotációba, nem csodálkozom rajta, hogy nem kapták fel.Ez Revolution stílusába illett bele.
 #188176  Szerző: Adam
 2020.08.18. 21:59
potyi írta:
 #188175  Szerző: shadoe
 2020.08.18. 21:17
Mezőőr írta:
2020.08.18. 19:39
Moderálva!

Többet eskü nem politizálok, de ezt mos nagyon le kellett írnom.
Elevenen meg fognak téged itt enni ezért a véleményért, és nagyjából azt is sejtem, hogy kb. kicsodák. Én amúgy bírom a bátor vélemény nyilvánítást, úgyhogy a kedvemért még igazán politizálhatnál. :)
Hogy ne egyedül vidd el a pálmát, hanem engem és még a harmadik vélemény nyilvánítót is atomjaira lehessen szedni, finoman megjegyzem, hogy szerintem ez a Balázs, Bochkor és Jáksó-féle fenegyerek hármas az én szememben most kb. ott tart, hogy három kiöregedett, beképzelt és felfuvalkodott rádiós senkiházi mindegyik úgy, ahogy van, akikre soha az életben rá nem kapcsolnék. És tök mindegy, hogy éppen melyik aktuális rádióban szerencsétlenkednek...
Zenei kínálat. Potyinak igazat adok abban, hogy ha valaki normális popzenét óhajt 20h után hallgatni az országban, az kb. kapcsoljon külföldi adóra vagy spotify-jozzon egyet. Ezt sokszor beszéltük, nincs igazi választási lehetőség. Ilyenkor sírom vissza a Class Fm-et, amelynek ugyan tegnap szidtam a rotációját, de az esti sávban adták az új zenéket, és magának a műsornak is volt hangulata. A legutolsó napokban ha jól tudom, Abaházi vezette.
DJ Factory és a Weeknd agyonjátszása. Majdnem egyszerre írtuk be Adammel ugyanazt, hogy jó jó ez a Weeknd, mind a Blinding Lights, mint az In Your Eyes, csak nem naponta hatszor, ráadásul a többi rádió se kímél minket, ezek az amúgy klassz zenék kiirthatatlanok, de így el lesznek koptatva.
Ma akadtam rá egy kb. egy éves felvételre, amit kazettára vettem fel anno a DJ Revolution műsorból (igen, lehet röhögni, én kazettázok spofity helyett, ugye milyen borzasztó...), és mi szól a kazin? A Weeknd-től a "Pray For Me".
Nem volt kisebb sláger, mint az In Your Eyes, mégis ezt a számot ebben az országban rádión csak szegény DJ Revolution adta a sávjában. Pedig ezt még nehezebb is lett volna elkoptatni, mint a másik kettőt, a fenti okok miatt...
 #188174  Szerző: potyi
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 697

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.