RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #188199  Szerző: asr27
 
Glenn írta: 2020.08.20. 17:57
asr27 írta: 2020.08.17. 20:59"Mi soha nem vetemednénk arra, hogy elhallgattassuk azokat, akik nem értenek egyet velünk"
Ezt a vezíred mondta, és Balázsékat még egyenlőre nem sikerült elhallgattatniuk, de folyamatban van. És te még tapsolsz is hozzá. :x
Mert szerinted úgy van rendben, hogy aki nem fideszes, az meg se szólaljon.
Az én "vezírem" valóban ezt mondta és tartja is magát ehhez. Szólásszabadság van, azt szidhatja, úgy szidhatja, akkor szidhatja ebben az országban bárki, akit, ahogy, amikor akarja. Még ez a nulla bagázs(balázs) is megteheti ebben az értéktelen, hallgathatatlan reggeli vergődésben, senki sem zavarja el oda, ahová való. Ezzel szemben a te vezéred kilóra zsebre rakta az egész "baloldali" sajtót, egy csomó bábut mozgat mindenütt, a médiában is. Nyugodjál meg, ha a hatalom akarná, elhallgattathatná azt, akit akar, de ez csak Nyugat-Európában és Amerikában van így, mert ugye "ott van a szabadság". :shock:
Szerinted persze a fideszes az kussoljon, ugye? Kezdjél tapsolni!
:x :x :x
Még mindig másik dimenzióban élsz, te marha! :lool:
Osztrákoknál, Németeknél, stb... 20-30-40 éve zökkenőmentesen szólnak és működnek a kereskedelmi, tematikus és zenei rádiók. Itthon max 10 év, de a legtöbb 3-7 év után elhallgat az anyagi gondok miatt, vagy elhallgattatja őket a politika. Erről ennyit. de te csak álmodd tovább a csipkerózsika álmodat, úgyis nagy pofára esés lesz a vége!
 #188198  Szerző: Adam
 
Valóban elég szar helyen van az a Citadellai adó. A városban ahonnan rálátni, ott max erővel fogja az autórádió. Ahol viszont magasabb épületek takarják, ott viszont egyből felére csökken, illetve bizonyos helyeken olyan szintre csökken, hogy egy táska radio nem biztos, hogy befogja.

Érd környéken szar a helyzet a 90,4 és a 96,4 között valtogatás van, ami nem is lenne zavaró, ha nem lenne csúszás. Viszont ez csak pár másodperc most nem 10 körüli. Itt is inkább az épületek panelházak árnyékolják, mert ahol a 96,4 jó, ott max közeli a térerő. A 90,4 kb 50.%on van itt stabilan. Ahol a 96,4-et árnyékolja valami az akkor 25%ra esik vissza, radio vált a 90,4re, tovább haladva megszűnik a 96,4 árnyékolasa, visdzavalt a radio erre.

A 11-es úton Visegrád irányába a Tahitótfaluig jön be a 96,4, felette semmi. Viszont a Széchenyi hegyi országosak sem jönnek be tovább, a kisebb teljesítményűek pl sláger FM meg pláne nem. Az orszagosakbak A Kékesi adóik jönnek be úgy ahogy. Lényegében Visegrádig folyamatosan romlik a vétel, a városban lényegében csak Danko (93,1) és Kossuth (105,6) van.
 #188197  Szerző: Glenn
 
asr27 írta: 2020.08.17. 20:59"Mi soha nem vetemednénk arra, hogy elhallgattassuk azokat, akik nem értenek egyet velünk"
Ezt a vezíred mondta, és Balázsékat még egyenlőre nem sikerült elhallgattatniuk, de folyamatban van. És te még tapsolsz is hozzá. :x
Mert szerinted úgy van rendben, hogy aki nem fideszes, az meg se szólaljon.
Az én "vezírem" valóban ezt mondta és tartja is magát ehhez. Szólásszabadság van, azt szidhatja, úgy szidhatja, akkor szidhatja ebben az országban bárki, akit, ahogy, amikor akarja. Még ez a nulla bagázs(balázs) is megteheti ebben az értéktelen, hallgathatatlan reggeli vergődésben, senki sem zavarja el oda, ahová való. Ezzel szemben a te vezéred kilóra zsebre rakta az egész "baloldali" sajtót, egy csomó bábut mozgat mindenütt, a médiában is. Nyugodjál meg, ha a hatalom akarná, elhallgattathatná azt, akit akar, de ez csak Nyugat-Európában és Amerikában van így, mert ugye "ott van a szabadság". :shock:
Szerinted persze a fideszes az kussoljon, ugye? Kezdjél tapsolni!
:x :x :x
 #188190  Szerző: Adam
 
shadoe írta: 2020.08.19. 19:43 Ma három pontot kapott DJ Revolution úgy, hogy nincs is már adásban. Tetszik ezt hallani, Rádió 1?
Ezt hogy érted?
 #188189  Szerző: Adam
 
potyi írta: 2020.08.19. 08:58 Ez még Flyék hülyesége volt. Igazából Revolutiont nem kirúgni kellett volna, hanem az 5-6 közti Live Mixet neki adni...
De szép is volt az MGee korszak. :)
Téged sem értelek ám.... Revolution sokkal kevésbé illik bele a napi programba mint a mostani Live Mix.
Ugyanannyira nem illik bele, mint Cooky Classic mix műsora. Ezzel együtt szerintem is hiba volt megszüntetni a műsorát, heti egy alkalommal Elfért volna. Ugyanugy ahogy most a Classic mix is elfér heti egyszer.
 #188186  Szerző: shadoe
 
Ma három pontot kapott DJ Revolution úgy, hogy nincs is már adásban. Tetszik ezt hallani, Rádió 1?
 #188184  Szerző: potyi
 
Ez még Flyék hülyesége volt. Igazából Revolutiont nem kirúgni kellett volna, hanem az 5-6 közti Live Mixet neki adni...
De szép is volt az MGee korszak. :)
 #188183  Szerző: Mezőőr
 
Revolutiont is jól kimeszelték, a wikipédia szerint azért, mert "az új mixműsor formátumába nem fér bele az ő stílusa". :ayfkm:
 #188180  Szerző: Adam
 
potyi írta: 2020.08.18. 22:12
Adam írta:
potyi írta: 2020.08.18. 21:02 Hát ha lenne ilyen aktív rotációban, akkor bizonyára nem ütne el. Amíg nincs, ne legyen ilyen tematikus műsor sem. Minek van, azért mert jó? A classic rock műfaj is jó, az miért nincs? Klasszikus zenei óra? Mulatós?
Pont ez az hogy mellőzve vannak a rotációban, pedig nem kéne. Ertem mire gondolsz, de Amiket írsz azok teljesen mások. Egy Greece 2000-tol nem hinném hogy bárki elkapcsolna ha megjelenne a rotációban. 😂
Lehet, hogy Dögös Robitól se, ki tudja. :megusta:
Én akkor elkapcsoltam. De annak ellenére hogy nekem nem tetszett, a Balazsek műsorba belefér.
 #188178  Szerző: potyi
 
Adam írta:
potyi írta: 2020.08.18. 21:02 Hát ha lenne ilyen aktív rotációban, akkor bizonyára nem ütne el. Amíg nincs, ne legyen ilyen tematikus műsor sem. Minek van, azért mert jó? A classic rock műfaj is jó, az miért nincs? Klasszikus zenei óra? Mulatós?
Pont ez az hogy mellőzve vannak a rotációban, pedig nem kéne. Ertem mire gondolsz, de Amiket írsz azok teljesen mások. Egy Greece 2000-tol nem hinném hogy bárki elkapcsolna ha megjelenne a rotációban. 😂
Lehet, hogy Dögös Robitól se, ki tudja. :megusta:
  • 1
  • 309
  • 310
  • 311
  • 312
  • 313
  • 987