RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #188328  Szerző: Lorenzo18
 
potyi írta: 2020.09.02. 11:31 Szinte szóról szóra egyetértek, ha kidobnák a 60-as éveket, pótolnák a 90-essel, kicsit updatelnék a szignálparkot és beszántanák a francba az esti rizsázást, tökéletes lenne.
Egy esetleges névváltás vagy mondjuk ahogy az R1 brandet átvették úgy a Slágerét is át tudnák venni és így lenne tökéletes. :yeah: :D
 #188327  Szerző: potyi
 
Szinte szóról szóra egyetértek, ha kidobnák a 60-as éveket, pótolnák a 90-essel, kicsit updatelnék a szignálparkot és beszántanák a francba az esti rizsázást, tökéletes lenne.
 #188326  Szerző: Rickykeee23
 
Szerintem hamarosan el fogják hanyagolni a 60-as éveket és jön helyette a 90. (Aminek én személy szerint örülök, kérdés, hogy az idősebb generáció mit fog ehhez szólni)
Ezt én onnan gondolom, hogy reggel már egyáltalán nincs 60-as szám és napközben is egyre kevesebb van.

Amióta Bochkorék elkezdték a műsort sokkal többet hallgatom a Retro-t.
Egyre jobban tetszik a rádió. Egy gondom van csak vele. Az Abaházi Presszó.
Természetesen mehet esténként a beszélgetős műsor. Mert szinte mindig az országos kereskedelmiken ilyesmi ment.. Csak nekem nagyon sok a duma. Szerintem kicsit visszább kellene venni.

Amúgy az irány tökéletes. Egy hamis Sláger Rádió lesz belőle szerintem. Ebben Bochi fog nekik "segíteni".
Még azt is el tudom képzelni, hogy jóval később /Akkor és most/ flessek is lesznek.
Mert ugye tudjuk, hogy Bochiék nagyon jóban vannak a Tankcsapdával..
 #188325  Szerző: tomee
 
Lorenzo18 írta: Mondjuk én nem tudom mai napig, hogy a Hepi-Hudák párost miért szerették ennyire.
Valószínűleg az lehet ennek a lélektana, hogy Hepi Endréék amolyan kedves/csendes szomszéd pár stílusban tolták, akik mindig előre köszönnek a lépcsőházban, mindig rend van a portájuk körül, és amúgy soha semmi vizet nem zavarnak. Valahol érthető, hogy a célközönség 50-60 pluszos korosztálynak ez így bejött, mert szerintem nem is ismerték előtte őket országosan, és nekik eleve ez a felállás újdonság volt az eddigi országos felhozatalhoz képest. Más dolog, hogy szerintem Endréék már 15 éve is ki voltak égve, nem véletlen, hogy egyik rádióból a másikba lettek dobálva folyamatosan.

Most ehhez képest Bochkor meg ennek a tökéletes ellenpontja, ami nyilván sokkal több hallgatót fog vonzani is, mert eleve érdekesebb figura, de úgy tűnik, hogy vannak már olyan álláspontok is, amiben már az egész Bochkor-jelenség a Bumeránggal meg az Önindítóval ki lett merítve. Balázsékra egyébként szintén kezd ugyanez igaz lenni, mert visszahallgatva a korai Morning Show adásokat a mostani Balázsék-os műsorok olyan semmilyenek. (bár a világ is sokat változott azóta korszellem szempontjából).
 #188324  Szerző: Lorenzo18
 
DRoland írta: 2020.09.02. 08:48
Lorenzo18 írta: 2020.09.02. 08:38 Szerintem a Retron mehetnének a 80as 90es meg egy kis 2000es beleférne.
Szerintem inkább 70-80-90 lenne az ideális, de ez csak az én véleményem.
Más: sokan írták, hogy nem hallagtják mostantól a reggeli műsor miatt, érdekes, ezt az online hallgatottság
nem támasztja alá, Hepi-Hudák páros alatt 10500 körül volt szinte mindig, jelenleg meg 18597 (09:46) és szerintem még fog ez is feljebb menni, kár, hogy a Vogci nem vállalta állandóra, csak ez a kicsi telefonos bejelentkezés van.
Ez se rossz ötlet :)
Erre a "otthagyjuk a Retro Bochkor miatt" emberekről csak annyit, hogy ez tipikus előitéletesség... Szerintem nagyon ez a reggeli műsor. Abban igazad van, hogy Vogci kaphatott egy 3. műsorvezetőként szerepet, de lehet ő se vállalta, mint amikor a Music-on voltak 1 hétig és akkor már Boros nem ment.
A hallgatottságról csak annyit, hogy az első napon a rádió szerverei nem bírták a tömeget, Mondjuk én nem tudom mai napig, hogy a Hepi-Hudák párost miért szerették ennyire. :oops:
 #188323  Szerző: DRoland
 
Lorenzo18 írta: 2020.09.02. 08:38 Szerintem a Retron mehetnének a 80as 90es meg egy kis 2000es beleférne.
Szerintem inkább 70-80-90 lenne az ideális, de ez csak az én véleményem.
Más: sokan írták, hogy nem hallagtják mostantól a reggeli műsor miatt, érdekes, ezt az online hallgatottság
nem támasztja alá, Hepi-Hudák páros alatt 10500 körül volt szinte mindig, jelenleg meg 18597 (09:46) és szerintem még fog ez is feljebb menni, kár, hogy a Vogci nem vállalta állandóra, csak ez a kicsi telefonos bejelentkezés van.
 #188322  Szerző: Lorenzo18
 
Szerintetek mennyire lenne életszerű a 60as meg 70es éveket hanyagolni és helyette úgy átszabni az egész rádiót mint anno konkrétan a Sláger (nem FM) volt. Tudom, arra ott van a Best FM, de az mégse egy országos rádió. Arról nem is beszélve mióta elindult újra Bochkorék reggeli műsora a 60as, 70es palettát a 6-10ig tartó sávban egyáltalán nem hallani (én ennek személy szerint örülök). Szerintem a Retron mehetnének a 80as 90es meg egy kis 2000es beleférne. A Best meg lehetne olyan mint a Class FM vagy Danubius volt.
:D
 #188298  Szerző: Mezőőr
 
Új műsorrend:
6-10: Bochkor
10-15: Nyerges
15-20: Dénes (18-20 kívánságműsor)
20-23: Abaházi (???)
 #188293  Szerző: Lorenzo18
 
troll írta: 2020.08.31. 05:50 Nincs több kérdésem :shock:
Nem hamarkodtad ezt el egy kicsit? :| Nekem mondjuk eddig meggyőző a műsor :)
 #188292  Szerző: troll
 
Nincs több kérdésem :shock:
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 210