RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #188429  Szerző: tomee
 
Sajnálom egyébként Krisztiánt, mert mindig szerettem a műsorait, és drukkolok neki, de viszont nem tudok elmenni amellett, hogy azért ez a rádió az utóbbi fél évben sokat fejlődött önmagához képest zeneileg, műsorvezetetés és a hallgatóival való interaktívitás szempontjából, bár Sláger Rádiós magasságokba nyílván soha az életben nem fognak eljutni. Ahhoz minimum ide is amerikai tudás és befektetés kéne, de már rég nem ez a világ van.

Nyilván lehet ezzel vitatkozni, de a kezdeti robotpilóta üzemmód a patika mérlegen kimért megszólalásokkal és betonba vésett zenei válogatással már az országossá váláskor is baromira kiszámítható és monoton volt, ezen mindenképp muszáj volt idővel változtatniuk. Véleményem szerint Bochkor megérkezésével most érett be igazán a rádió, független attól, hogy én se különösebben csípem, de legalább Balázsék végre ellensúlyozva lettek valamivel, még akkor is, ha két ajtónyira vannak egymástól.
 #188427  Szerző: Glenn
 
Kérdés: ki rendelkezik a jogokkal? Mert ha a rádió, akkor nyugodtan hetekig ismételhetik. A sok jó műsort én is szívesen hallgatom újra, pláne, hogy hónapokkal később úgysem emlékszem pontosan, mi mikor hogy ment le. ;)
Tény, hogy - finoman szólva - nem elegáns megoldás... :x
 #188425  Szerző: tomee
 
Berakták az egyik korábbi műsorának ismétlését. Most írja Krisztián fb-on. Elegáns...
 #188424  Szerző: potyi
 
Gondolom ismétlés... vagy meggondolta magát Klamancsek. :D
 #188423  Szerző: Mezőőr
 
Most mégis megy a TOP40 Klamancsekkel...
ILYENKOR MOST MIVAN?? :S :S
 #188422  Szerző: Mezőőr
 
potyi írta: 2020.09.12. 13:09Figyelj jobban.
:question: :question:
 #188420  Szerző: potyi
 
Figyelj jobban.
 #188419  Szerző: Mezőőr
 
Most 1-től Leirer van adásban Klamencsek helyén. A honlapon lévő műsorrendben egyébként nincs semmi változás, és magyarázkodó facebookos posztot sem raktak ki, mintha mi sem történt volna. Furcsa.
 #188400  Szerző: shadoe
 
A kontraszelekció iskolapéldája lett ez a rádió.
 #188394  Szerző: Tomi76
 
Én meg arra leszek kíváncsi, hogy ez egy folyamat része volt, és várható még hasonló, vagy csak személyes ügy volt?
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 210