RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#188474  Szerző: Mezőőr
 2020.09.19. 17:29
A debreceni Rádió 1 üzemeltetője, a Médiacentrum Debrecen Kft. új online rádiót indított Rádió Like néven. Júniusban indult a tesztadás, most már 24 órában megy, van már applikációjuk, és nemrég elkezdték promózni is. Egyelőre nincsenek műsorok, csak zenék mennek megszakítás nélkül, két-három számonként egy szignállal. A 90-es évektől napjainkig játszik zenéket, a kínálat egyébként nagyon jó, talán még a Best-nél is jobb.
Kíváncsi vagyok, hogy mi a tervük vele, gondolom, most fogják felmérni, hogy mennyire van rá igény. Én mindenesetre remélem, hogy ez megy majd frekire, az R1 meg a búsba.
Az biztos, hogy '17 nyaráig, amíg a nem kapcsolták be az R1 hálózatba, sokkal többen hallgatták a 95-öt. Szegények azt hitték, hogy Balázsékkal majd megelőzik a Bestet, aztán nem jött be nekik, mert csak elüldözték a hallgatókat, úgyhogy logikus lenne a korábbi helyi adás visszaállítása egy új névvel.
http://radiolike.hu/
 #188473  Szerző: Glenn
 2020.09.19. 17:04
robert11 írta:
2020.09.19. 11:42
ezért kellett volna akkor hogy ne a retrósok rakpják meg az országos class csomagot hisz én nem egy olyan rádiónak adtam volna aki még mindíg levan ragadva a 60as 70es évek zenéinél ezt nem is részletezném tovább mert már erről többször kifejtettem a véleményemet de a lényeg az hogy fiatalosabb rádiónak kellett volna megkapni ennél még a class is jó volt nem tudom akkor miért nem lehetett egy olyan rádiónak létrejönnie a retró helyett.
Megértem a véleményedet, csak az a baj, hogy te nem érted meg a másikét. Ha Rádió 1 lenne Retro helyett, akkor meg az idősebbek lennének kiakadva. A fiataloknak egyébként ott a Petőfi (tudom, tele van rossz magyar zenékkel), de abban egyetértek veled, hogy egy olyan Class FM-szerű "mindenből egy kicsit" jellegű rádió kéne országos hálózatra. Sajnos nincs elég országos frekicsomag, ezen segített volna a DAB, de így maradt a netrádió. :yes:
 #188471  Szerző: robert11
 2020.09.19. 11:42
A számcímbemondás igen is jó én ezt vártam. Bírtam volna ha itt is Troy lett volna a bemondó, de a csajnak is örülök ez is musicos fíling. Troyt is hallhattuk ugyan a Stay high remixében de csak ott ahol bemondja hogy milyen remix emlékeztek rá meg akkor volt az amikor az ózonos manus is megszólalt John Dalbach egyik zenéénél.
A vételről meg csak annyit hogy ezért kellett volna akkor hogy ne a retrósok rakpják meg az országos class csomagot hisz én nem egy olyan rádiónak adtam volna aki még mindíg levan ragadva a 60as 70es évek zenéinél ezt nem is részletezném tovább mert már erről többször kifejtettem a véleményemet de a lényeg az hogy fiatalosabb rádiónak kellett volna megkapni ennél még a class is jó volt nem tudom akkor miért nem lehetett egy olyan rádiónak létrejönnie a retró helyett. Úgy persze hogy nem fogják online hallgatni ha minden rádiókészülék fogja.
Egy időben a görbeházi pihenő kávézójában is ők szóltak de mint tapasztaltam a nyáron, most átálltak ők is az r1re amit jól tettek.Arra kíváncsi lettem volna mi lett volna akkor, erről még talán nem volt szó nem említette senki ha mondjuk az r1 kapja meg a class volt frekvenciáit hogy akkor kellettek volna e helyi adások vagy mi lett volna velük. Bár szerintem attól lettek volna nem okozott volna gondot de kitudja. Erről jó lenne ha leírná valaki a véleményét.
 #188470  Szerző: Mezőőr
 2020.09.19. 09:15
Szóval ez is elkezdett konzervezni. Szégyen.
Valamelyik nap én is hallgattam, és egyből gondoltam, hogy konzerv, mivel nem olvasott be SMS-eket, és ezek szerint igazam volt. Korábban az éjszakai sáv is elő volt, voltak betelefonálók, meg minden, de úgy néz ki, hogy már ott is áttértek a kényelmes megoldásra. Mondjuk én az éjszakai műsorvezetésnek nem látom értelmét, a Petőfin sincs, meg nagyjából sehol, itt meg erőltetik.
 #188469  Szerző: Adam
 2020.09.19. 08:33
Nekem nem tűnt fel hogy konzerv lett volna, de mi volt 2-kor hogy az előtti időpontra teszed a felvételt?
 #188466  Szerző: pavatomi
 2020.09.19. 01:25
Penteki Diszkosittben lemegy a szoveg Baranytol hogy remeli oktober 1 ig kitartanak a bulik, meg hogy remelei hetvegen meg zenelhet itt ott... Hat delutan 2 elotti konzerv az este 8-as adas? :D hatalmas... Mikor vehetik fel ezeket???

Mégjobb az éjjeli 2:13-as megszolalas most nemreg, amiben Kovacs Akos a 2019-es Budapest Parkos Radio 1 szulinapi fellepoket es magat a bulit promozza xddd Aki ezt hallja elegge kinevetheti a R1-et ha figyel egy kicsit ki miket beszel. Jo konzerv az adas :D

Mondjuk a volt Part Fm-es frekiken levő helyi megszolalasok is megernek egy misét, szinte minden nap hallok parat, es az osszes olyan konzervszagu mint az allat. Ennel azert a volt Ozonos frekik helyi megszolalasai magasan jobbak, pedig ott egy musorvezeto tobb frekire is gyart egyszerre konfokat, megse ennyire konzerv feelingu.
 #188458  Szerző: Adam
 2020.09.17. 22:01
Mezőőr írta:
2020.09.16. 20:51
Továbbra sem látok semmi logikát abban, hogy a dj-ket elküldték hómofiszba, de a műsorvezetők bent vannak, és a kistelepülések is mehetnek. (holnap este is lesz valami új mekiből.)
Az a baj, hogy sokan, köztük te sem érted a lényeget. A járványügyi védekezés az kockázatok csökkentéséről szól, ha eddig nem tűnt volna fel, mivel 100%-os megoldás nem kivitelezhető (mindenki bezárkózna, és nem menne sehova).

Es ebben nagyon is van logika. A DJ-k bulikba járnak szórakoztatni, ahol zárt térben kis helyen nagy tömeg verődik össze maszk nélkül, és most azt mondják az okosok, hogy ott terjed a vírus elsősorban. Így annak kockázata nagyobb hogy a DJ-k is elkapják. Bent a rádióban pedig tovább adhatják. A normál életmódot folytató műsorvezetők ennél alacsonyabb kockázattal fertozodnek meg, így a radio vezetése ezt vállalja egyelore.

A kitelepulések már nagyobb kockázattal járó dolgok, bár Balazsek esetén nem volt zart tér, ahol sokan verődtek volna össze, hanem kint voltak a szabadban, ahol és könnyebben tartható a távolság.

A mai Lotfi Begi féle kitelepules szintén nem egy kedvező dolog járvány szempontból, de lehet hogy Lotfi tesztelve lett. Amúgy meg egy egyszeri alkalom még mindig alacsonyabb kockázat, mintha bent a stúdióban 14 DJ egymásnak adja at a keveropultot.
 #188455  Szerző: Mezőőr
 2020.09.16. 20:51
Továbbra sem látok semmi logikát abban, hogy a dj-ket elküldték hómofiszba, de a műsorvezetők bent vannak, és a kistelepülések is mehetnek. (holnap este is lesz valami új mekiből.)
 #188452  Szerző: knoskamatee
 2020.09.15. 17:16
itt Kecskeméten vegyesen megy az FM/net. belvárosban a budapesti stream ment egy GSM boltnál, de külterületi kis boltokban már FM-ről megy a Sirius frekin.
 #188438  Szerző: Glenn
 2020.09.14. 17:18
Ahol éterben nem vehető, ott netről beadják. Nagykáta, fürdő, budapesti stream. :yes:
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 710

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.