RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #188620  Szerző: homerhamm
 
pavatomi írta: 2020.10.01. 01:43 Kérdésem lenne, hogy ahogy olvasom a fórumot azt látom, hogy a Retrón betették a 90-es és 2000-res éveket játszásba vagy most mi van pontosan? Indulásukkor fogadtam meg, hogy ezt a szenny ósdi szart soha nem fogom hallgatni, így a kocsiban is kivettem a 103,3-at a beállított adók közül, hogy véletlen se halljak meg onnan semmit.
Vannak még a lerágott csont ócska zenék 60-70-80-asok még vagy azokat teljesen kiszedték?
Ha nem tetszik nem kell hallgatni, ott Sláger Fm vagy Petőfi. :)
 #188619  Szerző: pébégáz
 
60-asból már, úgy vettem észre, hogy kevesebb van.
 #188617  Szerző: pavatomi
 
Kérdésem lenne, hogy ahogy olvasom a fórumot azt látom, hogy a Retrón betették a 90-es és 2000-res éveket játszásba vagy most mi van pontosan? Indulásukkor fogadtam meg, hogy ezt a szenny ósdi szart soha nem fogom hallgatni, így a kocsiban is kivettem a 103,3-at a beállított adók közül, hogy véletlen se halljak meg onnan semmit.
Vannak még a lerágott csont ócska zenék 60-70-80-asok még vagy azokat teljesen kiszedték?
 #188616  Szerző: Mezőőr
 
Ha minden órában leadnak egy Dögös Robi számot, én támogatom! :yes:
 #188615  Szerző: Adam
 
Mezőőr írta: 2020.09.30. 15:34 Ha már a Retro topikba is leírtad az elég bugyuta ötletedet, elomondom, hogy én hogy oldanám meg ezt a problémát:
-a pesti központú egyházi rádióktól elvenném az összes frekit a budapesti kivételével
-a Retro hálózatán indítanék egy Egyházi Adások nevű rádiót, amit az MTVA üzemeltetne, de a műsorokat az egyházi rádiók készítenék rá. A műsoridőt az egyházi rádiók között az általuk kiszolgált felkezetek létszámát figyelembe véve osztanám el. Ezzel párhuzamosan a Kossuthról szaműznék minden egyházi műsort.
-Ezen lehetne adni a parlamenti követítéseket (alternatív kabaré :lool: ), így megszűnhetne a teljesen értelmetlen online parlamenti rádió.
Retro frekvenciajan 0-24-ig Balazsek rádiót inditanék, hogy mindig tudd hallgatni...
 #188614  Szerző: Mezőőr
 
Ha már a Retro topikba is leírtad az elég bugyuta ötletedet, elomondom, hogy én hogy oldanám meg ezt a problémát:
-a pesti központú egyházi rádióktól elvenném az összes frekit a budapesti kivételével
-a Retro hálózatán indítanék egy Egyházi Adások nevű rádiót, amit az MTVA üzemeltetne, de a műsorokat az egyházi rádiók készítenék rá. A műsoridőt az egyházi rádiók között az általuk kiszolgált felkezetek létszámát figyelembe véve osztanám el. Ezzel párhuzamosan a Kossuthról szaműznék minden egyházi műsort.
-Ezen lehetne adni a parlamenti követítéseket (alternatív kabaré :lool: ), így megszűnhetne a teljesen értelmetlen online parlamenti rádió.
 #188606  Szerző: Glenn
 
galacus1995 írta: 2020.09.30. 10:45 https://jelen.fm/ van ilyen ez egy online vallásos rádio ahol egésznap bibliai tanítások mennek jo lenne ha megkapná az fm 98.0 Mhz Budapesti Frekvenciát ahol a civil rádio szolt mint közöségi rádio jo lenne ha a jelen fm megpályáztatná és az fm 98.0 Mhz en menne hallgattátok meg olyasmi mint a mária rádio
Most azon kívül, hogy ez itt nagyon OFF (Retro Rádió topik), érdekelne, hogy szerinted minek még egy harmadik (negyedik?) vallási rádió az éterbe???
Vannak vidékek, ahol az országos rádiókon kívül csak Mária vagy MKR van. Gondolod, hogy ez így jó?
 #188605  Szerző: galacus1995
 
https://jelen.fm/ van ilyen ez egy online vallásos rádio ahol egésznap bibliai tanítások mennek jo lenne ha megkapná az fm 98.0 Mhz Budapesti Frekvenciát ahol a civil rádio szolt mint közöségi rádio jo lenne ha a jelen fm megpályáztatná és az fm 98.0 Mhz en menne hallgattátok meg olyasmi mint a mária rádio
 #188598  Szerző: galacus1995
 
DRoland írta: 2020.09.29. 11:51
kifogásoló bejelentés
Eszem megáll, valakinek van erre ideje, kedve, hogy jelentgessen? Spiclik országa vagyunk... Ezek tipikusan azok az emberek, akik otthon nem tudnak mit kezdeni magukkal, akik a szomszédot fejlentik, ha este 10-kor szól a tv és egy pisszenést is áthall.
mi anno a csengőfrász a 1956 után amikor épp valaki a szabad europát hallgatta csak akkor még rövidhullámon
 #188597  Szerző: DRoland
 
kifogásoló bejelentés
Eszem megáll, valakinek van erre ideje, kedve, hogy jelentgessen? Spiclik országa vagyunk... Ezek tipikusan azok az emberek, akik otthon nem tudnak mit kezdeni magukkal, akik a szomszédot fejlentik, ha este 10-kor szól a tv és egy pisszenést is áthall.
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 210