RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #188878  Szerző: pavatomi
 
A balatonin én se tapasztaltam csendet sosem, sőt ott szinte mindig minden rendben volt. Mondjuk amit Csizinszky nyom helyi megszólalások terén az nagyon lapos és dögunalom az állandó "mit nézzünk meg a Balaton körül felolvasóest". Többre képesebb szerintem a műsorvezető, nem értem miért ezeket a lapos unalmas megszólalásokat nyomja hónapok óta.
 #188876  Szerző: Adam
 
RadioFan írta: 2020.10.31. 16:09
Béci09 írta: 2020.10.31. 00:28 Egy kis panaszkodás: most éjfélkor véget ér a DJ set, szignál nincs, helyette 10 másodperc kínos csend, majd elindul a Blájdinglájc a közepétől (!), megy vagy fél percig, aztán hirtelen vége szakad, és megszólal a WIM záró szignál, szintén megcsonkítva. Az ilyen bakikat erősen vissza kéne szorítani, mégis csak az egyik leghallgatottabb rádió, és lehet hamarosan országos lesz...
A helyi sávok végén, 14 óra előtt mindennapos jelenség az ilyen szerencsétlenkedés. Van, hogy 3 zene megy le félig, majd jönnek az önpromós szignálok, végül 1 perc kínos csend. Ilyenkor azért elgondolkodok, hogy miért vannak egyáltalán helyi műsorvezetők, ha ezt nem képesek megoldani és normálisan keverni.
Sem az Egerszegi sem a Kanizsai adón nem tapasztaltam ezt az 1 perces csendet soha. Olyan van hogy egy zeneszám félig megy le amikor a váltás van, de csend nincs.
Több helyi adón a helyi adás konzervről megy le, és egy műsorvezető 2-3 frekit csinál egyszerre. Szóval így nincs is ki keverjen élőben, hanem elore felvett Hanganyag megy le. Ami valószínű rovidebb a kelleténél, vagy valami más hiba csúszik a gépezetbe. Ez egy kisebb fajta csoda, hogy Ez az egész rendszer így megy Ilyen minimális hibával, szinte hiba nélkül. Ezt a 41 frekit így összehangolni.
 #188875  Szerző: Adam
 
Béci09 írta: 2020.10.31. 00:28 Ki ez a Krisztián, honnan szedték elő? Amúgy jó, remélem marad. Kovács Ákost szerintem elküldték/felmondott, azért pakolták be a régebbi megszólalásait a sávjába az elmúlt hetekben.

Egy kis panaszkodás: most éjfélkor véget ér a DJ set, szignál nincs, helyette 10 másodperc kínos csend, majd elindul a Blájdinglájc a közepétől (!), megy vagy fél percig, aztán hirtelen vége szakad, és megszólal a WIM záró szignál, szintén megcsonkítva. Az ilyen bakikat erősen vissza kéne szorítani, mégis csak az egyik leghallgatottabb rádió, és lehet hamarosan országos lesz...
Ma (vasárnap) reggel pl Kovács Ákos volt.
Ez a baki amit mondasz egyedi eset lehet én nem tapasztalom az Egerszegin.
 #188870  Szerző: shadoe
 
A másik Elderbrook (& CamelPhat) szám, a Cola is ilyen volt még anno a Music Fm-en. Valóban nagyon elüt a mai slágerektől, de szerintem ami jó, az jó, és ami jó, az menjen rotációba is. Nem mellesleg van is mit színesíteni még rajta.
 #188869  Szerző: asr27
 
Szerinted.
Szerintem meg teljesen jó, hogy játszanak ilyet a nappali sávban is.
 #188866  Szerző: Béci09
 
Ez a Numb szám nekem túl elvont, mixműsorban, éjszakai sávban még elmegy, de a rendes nappali rotációban szerintem marhára nincs helye.
 #188860  Szerző: RadioFan
 
Béci09 írta: 2020.10.31. 00:28 Egy kis panaszkodás: most éjfélkor véget ér a DJ set, szignál nincs, helyette 10 másodperc kínos csend, majd elindul a Blájdinglájc a közepétől (!), megy vagy fél percig, aztán hirtelen vége szakad, és megszólal a WIM záró szignál, szintén megcsonkítva. Az ilyen bakikat erősen vissza kéne szorítani, mégis csak az egyik leghallgatottabb rádió, és lehet hamarosan országos lesz...
A helyi sávok végén, 14 óra előtt mindennapos jelenség az ilyen szerencsétlenkedés. Van, hogy 3 zene megy le félig, majd jönnek az önpromós szignálok, végül 1 perc kínos csend. Ilyenkor azért elgondolkodok, hogy miért vannak egyáltalán helyi műsorvezetők, ha ezt nem képesek megoldani és normálisan keverni.
 #188855  Szerző: pavatomi
 
Wikipedia szerint Szombathely / Sopronhoz tartozik, a ketto kozul valamelyikhez, ott irtak helyi musorvezetonek. Ezert mondtam hogy tomerdek videki emberuk van, videki studiok is, nem hiszem, hogy olyan nagy gond lenne neha a kieso embereket videki hangokkal potolni, mert ok is tudnak musort vezetni. Legalabb lenne kis valtozatossag a hangokban.
 #188854  Szerző: Béci09
 
Ki ez a Krisztián, honnan szedték elő? Amúgy jó, remélem marad. Kovács Ákost szerintem elküldték/felmondott, azért pakolták be a régebbi megszólalásait a sávjába az elmúlt hetekben.

Egy kis panaszkodás: most éjfélkor véget ér a DJ set, szignál nincs, helyette 10 másodperc kínos csend, majd elindul a Blájdinglájc a közepétől (!), megy vagy fél percig, aztán hirtelen vége szakad, és megszólal a WIM záró szignál, szintén megcsonkítva. Az ilyen bakikat erősen vissza kéne szorítani, mégis csak az egyik leghallgatottabb rádió, és lehet hamarosan országos lesz...
 #188842  Szerző: pavatomi
 
Akkor csak sikerült betenni valakit a vidékiek közül az országos adásra is így 4 év után. Nem akarok vészjósló lenni, de ha 3 műsorvezető is lebetegszik egyszerre (miért ne történhetne meg) a pestiről, akkor ki(k) vinné(k) a műsort? Meg pl ha a balatonin lebetegszik a Csizinszky ott ki lenne helyette? Ott egész szezonban senkit se hallottam rajta kívül.
  • 1
  • 288
  • 289
  • 290
  • 291
  • 292
  • 987