RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #188899  Szerző: adam1400
 
Strong R mióta nincs és miért mondott fel? Eddig azt hittem a vírus miatt van Sigala mix kedden, de feltűnt hogy a képe sincs már a R1 oldalán. Érdekes azt egyből levették, a hevesi frekit még mindig nem tették fel :D
 #188898  Szerző: pavatomi
 
Az éjjeli sávban Schubert K. teljesen jól csinálja azt amit. Gondolom ez sem élő, hanem előre felvett cucc akár vidéki studiobol, de legalább van egy kis köze ahhoz hogy milyen zenék jönnek stb, nekem tetszik, ennél több nem is kell éjjelre. Nappalra is simán betehető lenne, sok más vidéki R1-essel együtt országosra.
 #188894  Szerző: tomee
 
Nagy probléma egyébként az is, hogy az utóbbi években elkezdték kötelességüknek érezni, hogy komolyabb hangvételélt igénylő (esetleg közéleti) témákat is feldolgozzanak, de ezeket rendszerint egy baromira demagóg szintre lerángatva végzik.

Felhívnak például egy szakértőt bizonyos témával kapcsolatban, akinek mondjuk szakterülete is, amiről kérdezik, de mivel előfordul, hogy a saját álláspontja szerint nem azt fogja nyilatkozni, amit hallani akarnak, inkább a szavába vágnak, és odáig viszik el a beszélgetés színvonalát, amiben már komolytalanná, és nulla információ tartalmúvá válik az egész. Arról nem is beszélve, hogy a nyilatkozó személyt is 5 perc alatt tök hiteltelenné teszik.

Kb. minden esetben az a végkifejlet, hogy a fanboyok hősként megünepelik őket, (Bochkor egyébként szereti tök ugyanezt csinálni), mert a megmondó emberük sikeresen ráerőltette valakire a saját álláspontját, akik ezt meg szóvá teszik, azokat elküldik az anyjukba, hogy ez egy ilyen műsor, és különben is nem kötelező őket hallgatni.

Na most én nagyjából ezért nem tudom már egy ideje huzamosabb ideig egyiket sem hallgatni, mert ha nem ez van, akkor a pisi-kaki humor kerül elő a fiókból (Bochkor pl. idáig nem szokott lealacsonyodni), de mindenesetre egy milliós hallgatói táborral rendelkező műsornak nem így kellene viselkednie, mert ha nem is veszik tudomásul, de a megnyilatkozásaikkal igenis közvéleményt formálnak, és nekik szórakoztató műsorként NEM ez lenne dolguk.
 #188890  Szerző: noartist
 
potyi írta: 2020.11.04. 12:52 A műsor vezérfonala a széklet. Az a téma lényegében mindennap. Én például ezért kerülöm.
Igen. Rendkívül szomorú, hogy valakinek ez az ingerküszöbe. Az még szomorúbb, hogy egyesek szerint ez jól van így az egyik vezető rádió reggeli sávjában.
 #188889  Szerző: potyi
 
A műsor vezérfonala a széklet. Az a téma lényegében mindennap. Én például ezért kerülöm.
 #188887  Szerző: noartist
 
Balázsék viselkedése kezd szánalmassá válni. Hihetetlen, hogy nem képesek már egy számot sem kibírni beledumálás, és változatos (undorító) hangeffektek nélkül.

Most pl önkényesen berakták az új Scooter-számot, a Fuck 2020-t. A Médiahatóság imádni fogja...
 #188884  Szerző: potyi
 
Már 43 freki van, nem 41, csak a hevesit lusták voltak kitenni a weboldalra...
Adam írta:
RadioFan írta: 2020.10.31. 16:09
Béci09 írta: 2020.10.31. 00:28 Egy kis panaszkodás: most éjfélkor véget ér a DJ set, szignál nincs, helyette 10 másodperc kínos csend, majd elindul a Blájdinglájc a közepétől (!), megy vagy fél percig, aztán hirtelen vége szakad, és megszólal a WIM záró szignál, szintén megcsonkítva. Az ilyen bakikat erősen vissza kéne szorítani, mégis csak az egyik leghallgatottabb rádió, és lehet hamarosan országos lesz...
A helyi sávok végén, 14 óra előtt mindennapos jelenség az ilyen szerencsétlenkedés. Van, hogy 3 zene megy le félig, majd jönnek az önpromós szignálok, végül 1 perc kínos csend. Ilyenkor azért elgondolkodok, hogy miért vannak egyáltalán helyi műsorvezetők, ha ezt nem képesek megoldani és normálisan keverni.
Sem az Egerszegi sem a Kanizsai adón nem tapasztaltam ezt az 1 perces csendet soha. Olyan van hogy egy zeneszám félig megy le amikor a váltás van, de csend nincs.
Több helyi adón a helyi adás konzervről megy le, és egy műsorvezető 2-3 frekit csinál egyszerre. Szóval így nincs is ki keverjen élőben, hanem elore felvett Hanganyag megy le. Ami valószínű rovidebb a kelleténél, vagy valami más hiba csúszik a gépezetbe. Ez egy kisebb fajta csoda, hogy Ez az egész rendszer így megy Ilyen minimális hibával, szinte hiba nélkül. Ezt a 41 frekit így összehangolni.
 #188878  Szerző: pavatomi
 
A balatonin én se tapasztaltam csendet sosem, sőt ott szinte mindig minden rendben volt. Mondjuk amit Csizinszky nyom helyi megszólalások terén az nagyon lapos és dögunalom az állandó "mit nézzünk meg a Balaton körül felolvasóest". Többre képesebb szerintem a műsorvezető, nem értem miért ezeket a lapos unalmas megszólalásokat nyomja hónapok óta.
 #188876  Szerző: Adam
 
RadioFan írta: 2020.10.31. 16:09
Béci09 írta: 2020.10.31. 00:28 Egy kis panaszkodás: most éjfélkor véget ér a DJ set, szignál nincs, helyette 10 másodperc kínos csend, majd elindul a Blájdinglájc a közepétől (!), megy vagy fél percig, aztán hirtelen vége szakad, és megszólal a WIM záró szignál, szintén megcsonkítva. Az ilyen bakikat erősen vissza kéne szorítani, mégis csak az egyik leghallgatottabb rádió, és lehet hamarosan országos lesz...
A helyi sávok végén, 14 óra előtt mindennapos jelenség az ilyen szerencsétlenkedés. Van, hogy 3 zene megy le félig, majd jönnek az önpromós szignálok, végül 1 perc kínos csend. Ilyenkor azért elgondolkodok, hogy miért vannak egyáltalán helyi műsorvezetők, ha ezt nem képesek megoldani és normálisan keverni.
Sem az Egerszegi sem a Kanizsai adón nem tapasztaltam ezt az 1 perces csendet soha. Olyan van hogy egy zeneszám félig megy le amikor a váltás van, de csend nincs.
Több helyi adón a helyi adás konzervről megy le, és egy műsorvezető 2-3 frekit csinál egyszerre. Szóval így nincs is ki keverjen élőben, hanem elore felvett Hanganyag megy le. Ami valószínű rovidebb a kelleténél, vagy valami más hiba csúszik a gépezetbe. Ez egy kisebb fajta csoda, hogy Ez az egész rendszer így megy Ilyen minimális hibával, szinte hiba nélkül. Ezt a 41 frekit így összehangolni.
 #188875  Szerző: Adam
 
Béci09 írta: 2020.10.31. 00:28 Ki ez a Krisztián, honnan szedték elő? Amúgy jó, remélem marad. Kovács Ákost szerintem elküldték/felmondott, azért pakolták be a régebbi megszólalásait a sávjába az elmúlt hetekben.

Egy kis panaszkodás: most éjfélkor véget ér a DJ set, szignál nincs, helyette 10 másodperc kínos csend, majd elindul a Blájdinglájc a közepétől (!), megy vagy fél percig, aztán hirtelen vége szakad, és megszólal a WIM záró szignál, szintén megcsonkítva. Az ilyen bakikat erősen vissza kéne szorítani, mégis csak az egyik leghallgatottabb rádió, és lehet hamarosan országos lesz...
Ma (vasárnap) reggel pl Kovács Ákos volt.
Ez a baki amit mondasz egyedi eset lehet én nem tapasztalom az Egerszegin.
  • 1
  • 286
  • 287
  • 288
  • 289
  • 290
  • 986