RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #189862  Szerző: Béci09
 
Adam írta: 2021.01.12. 22:15 A partnercégek túlnyomó többsége ugyanabban a tulajdonosi körben van, mint a Radio Plus. Talán 2 cégcsoport osztozik rajtuk, de a végén azok is ugyanoda futnak össze. Pár frekvencia van csak a helyi önkormányzati tulajdonú cég használati jogában, (pl Debrecen).
Így van, már a nyíregyi Zenebolygó Kft. székhelye is 1016Budapest Hegyalja út 7-13. IV. emelet 1. ... Azzal is egyetértek, hogy a 89.5-re még várni kell, szerintem nyárnál előbb nem fog ott szólni semmi. A hálózat megszűnésének fél éve még örültem volna, de így, hogy a bagázsék bejátszásoknak hála hallgathatatlan az egész nappali sáv a helyi műsorok kivételével, már jobban örülnék, ha maradna minden a mostani állapotban.
 #189861  Szerző: Garfield
 
Adam írta: 2021.01.12. 22:15
Garfield írta: 2021.01.12. 20:10 Én nem tudok semmilyen törvénymódosításról, ami miatt erre kényszerülnének, a potenciális országossá válás viszont még nem a közeljövőben várható, mivel ha 1-nél több pályázó lesz a 89.5-re, akkor garantált a hónapokig-évekig elnyúló pereskedés. Tehát semmiféle logikus magyarázat nincs erre a jelenségre, bár szerintem is az a legvalószínűbb, hogy már elkezdek készülni az országos üzemre (végül is igazuk van, semmit sem lehet elég korán elkezdeni). Egyébként szerintem az egész "országos R1" elmélet egy paradoxon, egyrészt a partnercégeknél lévő frekik, másrészt a vidéki frekvenciákhoz tartozó helyi információs kvóta miatt.
A partnercégek túlnyomó többsége ugyanabban a tulajdonosi körben van, mint a Radio Plus. Talán 2 cégcsoport osztozik rajtuk, de a végén azok is ugyanoda futnak össze. Pár frekvencia van csak a helyi önkormányzati tulajdonú cég használati jogában, (pl Debrecen).
A debreceni médiacentrum elég nagy szarban van már évek óta, szóval szerintem nem nagyon fognak ragaszkodni a frekihez. A másik problémára, a helyi infós kvótára viszont nem tudok semmilyen megoldást.
 #189858  Szerző: Adam
 
Garfield írta: 2021.01.12. 20:10 Én nem tudok semmilyen törvénymódosításról, ami miatt erre kényszerülnének, a potenciális országossá válás viszont még nem a közeljövőben várható, mivel ha 1-nél több pályázó lesz a 89.5-re, akkor garantált a hónapokig-évekig elnyúló pereskedés. Tehát semmiféle logikus magyarázat nincs erre a jelenségre, bár szerintem is az a legvalószínűbb, hogy már elkezdek készülni az országos üzemre (végül is igazuk van, semmit sem lehet elég korán elkezdeni). Egyébként szerintem az egész "országos R1" elmélet egy paradoxon, egyrészt a partnercégeknél lévő frekik, másrészt a vidéki frekvenciákhoz tartozó helyi információs kvóta miatt.
A partnercégek túlnyomó többsége ugyanabban a tulajdonosi körben van, mint a Radio Plus. Talán 2 cégcsoport osztozik rajtuk, de a végén azok is ugyanoda futnak össze. Pár frekvencia van csak a helyi önkormányzati tulajdonú cég használati jogában, (pl Debrecen).
 #189857  Szerző: noartist
 
potyi írta: 2021.01.12. 21:15 Megkapták a JBE besorolást, ezért kötelesek hosszabb egybefüggő hírblokkot adni.
Így van.
 #189853  Szerző: potyi
 
Megkapták a JBE besorolást, ezért kötelesek hosszabb egybefüggő hírblokkot adni.
 #189852  Szerző: Garfield
 
Én nem tudok semmilyen törvénymódosításról, ami miatt erre kényszerülnének, a potenciális országossá válás viszont még nem a közeljövőben várható, mivel ha 1-nél több pályázó lesz a 89.5-re, akkor garantált a hónapokig-évekig elnyúló pereskedés. Tehát semmiféle logikus magyarázat nincs erre a jelenségre, bár szerintem is az a legvalószínűbb, hogy már elkezdek készülni az országos üzemre (végül is igazuk van, semmit sem lehet elég korán elkezdeni). Egyébként szerintem az egész "országos R1" elmélet egy paradoxon, egyrészt a partnercégeknél lévő frekik, másrészt a vidéki frekvenciákhoz tartozó helyi információs kvóta miatt.
 #189851  Szerző: Adam
 
Reggel 6:30-6:45 között mától kezdve egy hosszabb hirblokk lesz, ha jól hallottam akkor a központi adásbol. Ez igy is marad, Balazsek említették is. Konkrétan a nagykanizsai adót hallgattam, lement a szokásos reklám blokk, majd helyi blokk, utanna egyből a hosszabb központi, eltartott 6:45-ig.

Volt valamilyen törvény változás, aminek így tettek eleget? Vagy már az országossá válás előkészítése ez?
 #189833  Szerző: Béci09
 
gomba2010 írta: 2021.01.10. 12:31 szegyen amit az a pojaca baligj istvan vilmos lemuvel nap mint nap, a hulye eroltetett pojenjaival azt hiszi vicces pedig rohadtul nem az. es en meg azt hittem hogy fazekas lacikat a hulye kalendariumaval nem lehet alulmulni. hat tevedtem.
Béci09 írta: 2021.01.08. 12:30 Hajdúsági helyi sávval mi a fene törtét?? Eddig szinte csak zene volt rajta pár másodperces Kovács Ákos megszólalásokkal, most meg egyetlen zene volt az óra elején, azóta pedig a hajdúszoboszlói polgármester évértékelőjét adják... " rádió 1 - itt valóban csak igazi mai sláger megy" Hát a f...t. :x Amúgy ennek mi lehet az oka? Volt valami törvénymódosítás január 1-től, és amiatt kell ennyi pofázás? Azt mondjuk nem hiszem, mert a nyíregyin továbbra is Balogh Vili van, és ugyanannyit beszél, mint eddig.
Anyukáddal/ról beszéljél így! (Tiltsátok ki szerintem, ettől értelmes megnyilvánulásra nem lehet számítani.)
 #189827  Szerző: Garfield
 
gomba2010 írta: 2021.01.10. 12:31 szegyen amit az a pojaca baligj istvan vilmos lemuvel nap mint nap, a hulye eroltetett pojenjaival azt hiszi vicces pedig rohadtul nem az. es en meg azt hittem hogy fazekas lacikat a hulye kalendariumaval nem lehet alulmulni. hat tevedtem.
Szerintem jobb lesz, ha visszafogod magad, mert ezek a rádiósok nagy valószínűséggel egy kicsikét többet tettek le az asztalra, mint te 11 évesen. Még írni sem tudsz normálisan, de azért másokat úgy szidsz, mint a bokrot, csak azért, mert nem tetszik a műsoruk. Ne hallgasd a Best fm-et, ha ennyire utálod a műsorvezetőit! Ennyi. (Amúgy ez nem is tartozik ide, ez a Rádió 1 topik.)
 #189819  Szerző: gomba2010
 
szegyen amit az a pojaca baligj istvan vilmos lemuvel nap mint nap, a hulye eroltetett pojenjaival azt hiszi vicces pedig rohadtul nem az. es en meg azt hittem hogy fazekas lacikat a hulye kalendariumaval nem lehet alulmulni. hat tevedtem.
Béci09 írta: 2021.01.08. 12:30 Hajdúsági helyi sávval mi a fene törtét?? Eddig szinte csak zene volt rajta pár másodperces Kovács Ákos megszólalásokkal, most meg egyetlen zene volt az óra elején, azóta pedig a hajdúszoboszlói polgármester évértékelőjét adják... " rádió 1 - itt valóban csak igazi mai sláger megy" Hát a f...t. :x Amúgy ennek mi lehet az oka? Volt valami törvénymódosítás január 1-től, és amiatt kell ennyi pofázás? Azt mondjuk nem hiszem, mert a nyíregyin továbbra is Balogh Vili van, és ugyanannyit beszél, mint eddig.
  • 1
  • 262
  • 263
  • 264
  • 265
  • 266
  • 987