RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #190476  Szerző: Adam
 
Adam írta: 2021.03.11. 10:37
Redfox81 írta: 2021.03.11. 09:28
Adam írta: 2021.03.10. 20:52 Nem teljesen értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Hisz a verseny alakulása ismert. 2009-ig a Bumeráng szárnyalt, a Danubius pedig 1998 óta rosszabbnál rosszabb reggeli műsorokba bukdácsolt folyamatosan. A Piritós pár hónap alatt megbukott, ki is vették a programból, helyette indult a Morning Show.
Te így ismered? Mert én úgy emlékszem, hogy a Danubius Pirítós 2009 januárjában indult és bejött a Danubiusnak. Szépen nőtt a hallgatottsága az első 8-9 hónapban, majd amikor kiderült, hogy a Danubius és a Sláger nem folytathatja, az még inkább rátett a hallgatottságukra. Balázsék szerették volna tovább vinni a Classra a Pirítóst, de a név a Danubiusé volt és nem adták oda nekik. Egy darabig név nélkül mentek, majd kitalálták a nagyon kreatív Morning Show nevet (ami a Danubiuson soha nem volt). Az esetből tanulva Balázs szerette volna levédetni, de akkor ezzel falakba ütközött, ha jól emlékszem azzal utasították el, hogy ez egy műsortípus általános megnevezése. Később az állítólagos társának valahogy mégis sikerült levédetni és Balázs háta mögött eladta a Class FM-nek. Ezért kellett újra nevet váltaniuk, mikor az R1-re jöttek. Na meg még egyszer, mert a Reggeli Show névvel elvéreztek a bíróságon a Class ellen.
Igazad van! Én a "Piritós" című műsorral hirtelen arra az "előd műsorra" gondoltam, amit Balázs még Jani és Feri nélkül vezetett egy rövid ideig a Danubiuson reggeli Triós néven. Ez még 2006-ban volt egy rövid ideig. Rajta kívül sokan megfordultak ebben a műsorban, ez a Danubius saját műsora volt, amiben folyamatosan cserélgette a műsorvezetőket, ment más néven is egy ideig de az közös volt, hogy a Bumerángl mindig tönkre verte őket népszerűségben
2009 a Danubius utolsó évében indult el ez a mostani hármas, innentől kezdve viszont már helyes amit a korábbi hozzászólásban írtam.
 #190475  Szerző: Adam
 
Redfox81 írta: 2021.03.11. 09:28
Adam írta: 2021.03.10. 20:52 Nem teljesen értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Hisz a verseny alakulása ismert. 2009-ig a Bumeráng szárnyalt, a Danubius pedig 1998 óta rosszabbnál rosszabb reggeli műsorokba bukdácsolt folyamatosan. A Piritós pár hónap alatt megbukott, ki is vették a programból, helyette indult a Morning Show.
Te így ismered? Mert én úgy emlékszem, hogy a Danubius Pirítós 2009 januárjában indult és bejött a Danubiusnak. Szépen nőtt a hallgatottsága az első 8-9 hónapban, majd amikor kiderült, hogy a Danubius és a Sláger nem folytathatja, az még inkább rátett a hallgatottságukra. Balázsék szerették volna tovább vinni a Classra a Pirítóst, de a név a Danubiusé volt és nem adták oda nekik. Egy darabig név nélkül mentek, majd kitalálták a nagyon kreatív Morning Show nevet (ami a Danubiuson soha nem volt). Az esetből tanulva Balázs szerette volna levédetni, de akkor ezzel falakba ütközött, ha jól emlékszem azzal utasították el, hogy ez egy műsortípus általános megnevezése. Később az állítólagos társának valahogy mégis sikerült levédetni és Balázs háta mögött eladta a Class FM-nek. Ezért kellett újra nevet váltaniuk, mikor az R1-re jöttek. Na meg még egyszer, mert a Reggeli Show névvel elvéreztek a bíróságon a Class ellen.
Igazad van! Én a "Piritós" című műsorral hirtelen arra az "előd műsorra" gondoltam, amit Balázs még Jani és Feri nélkül vezetett egy rövid ideig a Danubiuson reggeli Triós néven. Ez még 2006-ban volt egy rövid ideig. Rajta kívül sokan megfordultak ebben a másorban, ment más nléven is egy ideig de az közös volt, hogy a Bumeránggal mindig tönkre verte őket. 2009 a Danubius utolsó évében indult el ez a mostani hármas, innentől kezdve viszont már helyes amit a korábbi hozzászólásban írtam.
 #190474  Szerző: noartist
 
Adam írta: 2021.03.10. 20:52
noartist írta: 2021.03.10. 12:49
djlacee írta: 2021.03.09. 22:14 100% vélemény: szerintem Balázsék mindig csak egy vacak Bumeráng másolat voltak. Change my mind.
Nagyon kíváncsi lettem volna, hogyan alakul a verseny, ha 2009-ben nem cseszik szét a két kerrádiót. Pirítós vs Bumeráng. Ez azonban sosem fog kiderülni, sajnos.
Nem teljesen értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Hisz a verseny alakulása ismert. 2009-ig a Bumeráng szárnyalt, a Danubius pedig 1998 óta rosszabbnál rosszabb reggeli műsorokba bukdácsolt folyamatosan. A Piritós pár hónap alatt megbukott, ki is vették a programból, helyette indult a Morning Show. Persze a két rádió megszűnt, de helyette indult a két új rádió, szinte változatlan stábbal, hasonló zenei kínálattal, és egy az egyben átvették a reggeli műsorokat is. A morning show szinte egyből újra indult a Class-on, míg a bumeráng hosszabb szünet után indult csak újra a NEo FM-en, de én a megtörést nem erre az okra tenném, hanem 2010 környékére egyszerűen elfáradtak Bocsiék, a Morning show átvette a vezetést hallgatottságban. Majd 2012-re a Neo bele állt a földbe teljesen és megszűnt.
Hűha, kicsit össze vagy kavarodva. :) Olvass utána.
 #190473  Szerző: Redfox81
 
Adam írta: 2021.03.10. 20:52 Nem teljesen értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Hisz a verseny alakulása ismert. 2009-ig a Bumeráng szárnyalt, a Danubius pedig 1998 óta rosszabbnál rosszabb reggeli műsorokba bukdácsolt folyamatosan. A Piritós pár hónap alatt megbukott, ki is vették a programból, helyette indult a Morning Show.
Te így ismered? Mert én úgy emlékszem, hogy a Danubius Pirítós 2009 januárjában indult és bejött a Danubiusnak. Szépen nőtt a hallgatottsága az első 8-9 hónapban, majd amikor kiderült, hogy a Danubius és a Sláger nem folytathatja, az még inkább rátett a hallgatottságukra. Balázsék szerették volna tovább vinni a Classra a Pirítóst, de a név a Danubiusé volt és nem adták oda nekik. Egy darabig név nélkül mentek, majd kitalálták a nagyon kreatív Morning Show nevet (ami a Danubiuson soha nem volt). Az esetből tanulva Balázs szerette volna levédetni, de akkor ezzel falakba ütközött, ha jól emlékszem azzal utasították el, hogy ez egy műsortípus általános megnevezése. Később az állítólagos társának valahogy mégis sikerült levédetni és Balázs háta mögött eladta a Class FM-nek. Ezért kellett újra nevet váltaniuk, mikor az R1-re jöttek. Na meg még egyszer, mert a Reggeli Show névvel elvéreztek a bíróságon a Class ellen.
 #190471  Szerző: IstvánB
 
Adam írta: 2021.03.10. 20:52 A Piritós pár hónap alatt megbukott, ki is vették a programból, helyette indult a Morning Show.
Nem éppen. Pirítós ment a Danubius végéig. Akkor állt össze a mostani hármas.
Morning Show a Classban indult el.
 #190466  Szerző: Braze
 
Adam írta: 2021.03.10. 20:57
Béci09 írta: 2021.03.10. 12:39 Annak mi lehet az oka, hogy a 92.2-t már le is zárják, a 89.5 felett pedig már lassan két hónapja ülnek? Tudtommal a végére mindkettőnél egy pályázó maradt, tehát a tartalmi vizsgálat nem is lényeges.
adam1400 írta: 2021.03.10. 12:22 Este Antonio itt járt Gergő szülinapja miatt :chinese:
Az meg ki a bánat? :oops:
A 89,5-nél nem sürgős az indulás, minél tovább húzzák, annál később indul a 7 éves szerződés.. Azon sem lennék meglepődve, ha csak ősszel, vagy a következő év elején indulna el.
Tudtommal már ez is 10+7 évre fog szólni, de javítsatok ki, ha tévedek.
 #190465  Szerző: Adam
 
Béci09 írta: 2021.03.10. 12:39 Annak mi lehet az oka, hogy a 92.2-t már le is zárják, a 89.5 felett pedig már lassan két hónapja ülnek? Tudtommal a végére mindkettőnél egy pályázó maradt, tehát a tartalmi vizsgálat nem is lényeges.
adam1400 írta: 2021.03.10. 12:22 Este Antonio itt járt Gergő szülinapja miatt :chinese:
Az meg ki a bánat? :oops:
A 89,5-nél nem sürgős az indulás, minél tovább húzzák, annál később indul a 7 éves szerződés.. Azon sem lennék meglepődve, ha csak ősszel, vagy a következő év elején indulna el.
 #190464  Szerző: Adam
 
Rickykeee23 írta: 2021.03.10. 18:25 Passz..
Igen, nekem is jobban tetszett amikor helyettes volt. Főleg amikor Bárány. El lehetett lőni a klasszikus Juhász terelgeti a Bárányt.. :D és nem utolsó sorban jó párost alkotnak. Gondolom a "covid helyzet" miatt nincs helyettes. Ha már nem muszáj, ne legyen 2 ember a stúdióban. Persze! Érthetetlen, de fogjuk erre...
Ennek ellent mond, hogy emlékeim szerint ezen a héten eddig a WIM élőben ment a stúdióból. Geri és a DJ is ott volt.
És konkrétan ma is bent van a stúdióban Yamina és Geri, illetve még Metzger Viki is. Szóval nemtudom milyen megfontoálsból vannak egyes DJ-k haza küldve :)
Balázsék is bent voltak a stúrióban egész héten.
 #190463  Szerző: Adam
 
noartist írta: 2021.03.10. 12:49
djlacee írta: 2021.03.09. 22:14 100% vélemény: szerintem Balázsék mindig csak egy vacak Bumeráng másolat voltak. Change my mind.
Nagyon kíváncsi lettem volna, hogyan alakul a verseny, ha 2009-ben nem cseszik szét a két kerrádiót. Pirítós vs Bumeráng. Ez azonban sosem fog kiderülni, sajnos.
Nem teljesen értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Hisz a verseny alakulása ismert. 2009-ig a Bumeráng szárnyalt, a Danubius pedig 1998 óta rosszabbnál rosszabb reggeli műsorokba bukdácsolt folyamatosan. A Piritós pár hónap alatt megbukott, ki is vették a programból, helyette indult a Morning Show. Persze a két rádió megszűnt, de helyette indult a két új rádió, szinte változatlan stábbal, hasonló zenei kínálattal, és egy az egyben átvették a reggeli műsorokat is. A morning show szinte egyből újra indult a Class-on, míg a bumeráng hosszabb szünet után indult csak újra a NEo FM-en, de én a megtörést nem erre az okra tenném, hanem 2010 környékére egyszerűen elfáradtak Bocsiék, a Morning show átvette a vezetést hallgatottságban. Majd 2012-re a Neo bele állt a földbe teljesen és megszűnt.
 #190462  Szerző: Rickykeee23
 
Egy kis érdekesség.. ^^ Gondolom hallottátok a RedBull Pilvaker reklámot az R1-en.. "Balázséknál itt a Rádió1-en!" Elég furcsa hallani Armand szájából pár hét alatt a Danubius Rádió, Retro Rádió és a Rádió1 szót.... :shock: ^^
  • 1
  • 250
  • 251
  • 252
  • 253
  • 254
  • 987