RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #191142  Szerző: shadoe
 
Snake05 írta: 2021.04.05. 19:13 (OFF:) A vallási rádiók is nyithatnának egyébként a keresztény pop/rock irányába. A 3 órás imalánc-loopnál több értelme van, és talán még mérhatő hallgatottságot is tudnának generálni.
Jogos.
 #191120  Szerző: potyi
 
Ha egy Mária, vagy Katolikus Rádióból faragnának valami olyasmit, mint az amerikai K-Love vagy Air1, akkor néha-néha még én is odakapcsolnék. De katolikuséknál ez nem divat, valószínűleg a rádiót hébe-hóba hallgató 70+ emberek és a rádiót készítő 70+ kollégák egyaránt a falra másznának tőle.

Ebben a kategóriában a Manna a legelviselhetőbb, ott van ilyen is, olyan is, és egész igényesen össze van rakva. De azért a Petőfi nehogymá' ilyen legyen.
kondalyuk írta: 2021.04.05. 16:21
potyi írta: 2021.04.04. 22:06 Ünnepnapokon csak üzengetős műsorok szoktak menni, a vasárnap esti kínálat nem, ám most mégiscsak sikerült beszúrni 50 percben egy keresztény rockzenekar koncertjét. Gondolom az az üzenete, hogy "itt vagyunk és dolgozunk ám, türelem, nemsokára JÓ RÁDIÓ lesz a Petőfi"!
Csak a pontosság kedvéért: ünnepnapokon valóban mindig az üzengetős műsor megy és nincs a vasárnap esti magyar zenei műsor, de az Akusztik nem szokott elmaradni. Tavaly is ugyanígy nézett ki a húsvétvasárnap; este 10-ig sima rotáció, utána koncert.
Viszont a keresztény-rockbanda már valóban furcsa :D
Akkor megkövetlek, hülyeséget írtam.
 #191119  Szerző: Snake05
 
(OFF:) A vallási rádiók is nyithatnának egyébként a keresztény pop/rock irányába. A 3 órás imalánc-loopnál több értelme van, és talán még mérhatő hallgatottságot is tudnának generálni.
 #191117  Szerző: shadoe
 
Adós maradtam a címével. Bocsika. CVC Radio (Christian Voice Channel)
 #191116  Szerző: shadoe
 
Nekem éppenséggel nem szúrja a szemem, ha egy keresztény rockzenekar pont a kereszténység egyik legfontosabb ünnepnapján kap 50 percet a közszolgálatiban. Vagy talán a Streets Of You, a Shine A Light vagy a Move On sokadik lejátszása jobban idevaló? Legalább valamit kitaláltak az öt éve dögunalom zenei szerkesztés ellenében. Ez az irány nem biztos, hogy a legjobb, de legalább újítás és legalább elindul a rádió valamerre. Egyébként ha valaki nagyon hapcizik a keresztény szótól, annak elmesélem, hogy 2010 körül agyonhallgattam egy fiataloknak szóló, keresztény zenés rádiót, ahol minőségi pop szólt, és amikor írtam nekik levelet Ausztráliába, még azonnali válaszra is méltattak. (Hány üzenetet is írtam a Petőfinek 5 év alatt megválaszolatlanul??? :O ) Akkor ébredtem rá, hogy a keresztény pop-rockot lehet nagyon minőségi színvonalon is csinálni. Az akkori előadók, mint a Kutless, a 4th Avenue Jones, Toby Mac, az Evermore vagy a Sanctus Real nálam verték az akkori mainstream popzenét. De tudtommal a Dalban is futott idén keresztény előadó, és elég sokáig is vitte, meg a dal is jó volt. Nyitott fül, nyitott szem, és kevesebb pampogás, és máris beljebb vagyunk.
 #191113  Szerző: kondalyuk
 
potyi írta: 2021.04.04. 22:06 Ünnepnapokon csak üzengetős műsorok szoktak menni, a vasárnap esti kínálat nem, ám most mégiscsak sikerült beszúrni 50 percben egy keresztény rockzenekar koncertjét. Gondolom az az üzenete, hogy "itt vagyunk és dolgozunk ám, türelem, nemsokára JÓ RÁDIÓ lesz a Petőfi"!
Csak a pontosság kedvéért: ünnepnapokon valóban mindig az üzengetős műsor megy és nincs a vasárnap esti magyar zenei műsor, de az Akusztik nem szokott elmaradni. Tavaly is ugyanígy nézett ki a húsvétvasárnap; este 10-ig sima rotáció, utána koncert.
Viszont a keresztény-rockbanda már valóban furcsa :D
 #191111  Szerző: djlacee
 
potyi írta: 2021.04.05. 14:51 Kellene tanulni az oroszoktól. Hasonló ország, hasonló elvek, és irtó színes, profi rádiós piac.

Elér vajon Hatvanpusztáig ez a komment?
Inkább akkor tanuljanak Hollandiától vagy Németországtól, ha kérhetném
 #191110  Szerző: potyi
 
Kellene tanulni az oroszoktól. Hasonló ország, hasonló elvek, és irtó színes, profi rádiós piac.

Elér vajon Hatvanpusztáig ez a komment?
 #191105  Szerző: tomee
 
Egy valami biztos: bármit is fognak csinálni az csak és kizárólagosan saját maguk részére lesz értelmezhető. Az egész közszolgálati felépítmény évek óta úgy működik, hogy semmi logika nincs a csatornák tematikájában, értelmezhetetlen, hogy kiknek a részére vannak üzemeltetve.

Ahogy én látom, a Petőfi rádió és a M2/ Petőfi tv is a fiatalokat szeretné megszólítani (saját bevallása szerint), de nem azokat az egész nap telefonjukat nyomogató tiktok/influenszer/spotify/instán lógó generációt, akik a valóságban léteznek (mert azokkal nem akar azonosulni, és értékközösséget vállalni) hanem olyasfajta templomba járó, mindig elegánsan öltözködő, kifinomult/gazdag szókinccsel rendelkező fiatalokat, akiket ők elképzelnek "fiataloknak", de amúgy a valóságban nem léteznek.
 #191101  Szerző: noartist
 
homerhamm írta: 2021.04.05. 07:30
potyi írta: 2021.04.04. 22:06 Ünnepnapokon csak üzengetős műsorok szoktak menni, a vasárnap esti kínálat nem, ám most mégiscsak sikerült beszúrni 50 percben egy keresztény rockzenekar koncertjét. Gondolom az az üzenete, hogy "itt vagyunk és dolgozunk ám, türelem, nemsokára JÓ RÁDIÓ lesz a Petőfi"!
Jézusom, ugye nem valami fdszközeli keresztény radiót akarnak csinálni??? :shock:
Azért nem lepődnénk meg nagyon, ugye?
  • 1
  • 157
  • 158
  • 159
  • 160
  • 161
  • 605