RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #192280  Szerző: Adam
 
Fehervart és Tatabányát meg kellett volna hagyni, ez már egyertelmu. Nem is ertem, hogy számolhatják hozza hivatalosan mindkét várost a 89,5 vetelkorzetéhez.
 #192277  Szerző: Jozsfm964
 
Igen az RDS-nél megint kivették a szóközt.
Most volt szerencsém tesztelni Győr és Budapest közötti útszakaszt. Azt kell mondjam, hogy siralmas. Pedig az autórádió elég "erős".
A győri 103.1 teljesítménye sem olyan mint a régi szép időkben amikor helyi vállalkozás sugárzott rajta a 90-es kétezres években. Akkor Tatabányáig majdnem elszólt a freki. Emlékszem, kb10 km-el előtte hallgatott el teljesen. Most durván 30 km-re Győrtől már hallgathatatlan, és van vagy 20 km amíg recsegést hallgatsz, majd nagy nehezen Tatabánya előtt 15 km-el áthúz a 89.5-re. Tatabánya Óvárosban rettenet pocsék a vétel, van mikor a kereső meg sem áll a frekin, nem csodálkozom azon ha a helyiek anyáznak.
Az ezt megelőző felállás sokkal jobb volt. A győri adó után szinte rögtön áthúzott a 96.7-re, az Tatabánya után 10 km-re a 90.4-re ami Pestig elszólt amíg át nem tudott váltani a 96.4-re.
 #192276  Szerző: Gyurii
 
89.5 RDS-nél megint kivették a szóközt? :|
 #192271  Szerző: potyi
 
Frankó lett az új arculat, de azt tényleg elengedhetnék, hogy kickoff után rögtön power intrós dallal kezdenek, így hamar sok lesz belőle.
 #192270  Szerző: almos629
 
pavatomi írta: 2021.05.10. 02:04 Kovács Ákos nincs bent hétvégén reggel műsort vezetni már? Mint ha azt írtátok volna szombat vasárnap ő a reggeles. Vagy az is olyan konzerv mint anno amit éjjel tolt?
Igen, a hétvége reggel is konzerv, szerintem mindig az volt.
 #192269  Szerző: pavatomi
 
Ja és ma éjjel Hunyad Ákos jóestétet mondott a hírekben már 1 órakor. :D
 #192268  Szerző: pavatomi
 
Kovács Ákos nincs bent hétvégén reggel műsort vezetni már? Mint ha azt írtátok volna szombat vasárnap ő a reggeles. Vagy az is olyan konzerv mint anno amit éjjel tolt?
 #192266  Szerző: Adam
 
almos629 írta: 2021.05.09. 18:29 Szombat este 9-től vasárnap délig senki sincs bent a stúdióban, ezek a bakik szerintem ilyen esetben elnézhetők. A szolnoki freki pedig sajnos mindig is hírhedt volt a horror adáshibái miatt... Egyébként a helyi műsor a szolnokira most Pesten vagy Békéscsabán készül? Erről is ellentmondásos infók vannak.
Műsorvezető lehet hogy nincs, de technikusi felügyelet alap dolog, hogy lenne 0-24-Ben. Barmi gebasz van, el tudja hárítani.

Nemtudom hogy bonyolítják le az adásokat, de célszerű lenne ha minden frekit Pestről irányítanának, a helyiek pedig a konzervjeiket megfelelő helyre feltoltenék.
 #192261  Szerző: Adam
 
Ma délben, amikor szétválik a központi adás a helyiektől, kb 12:20-ig ugyanazok a zenék mentek elcsuszás nélkül a 95,8-on és a 89,5-on is. Kezdtem örülni, hogy ezt is így osszefesulték, a halozatos rendszer előírásait betartva, viszont minimalizálva a szétválás t, de sajnos nem....
Egyébként siman meg lehetne oldani. Ugyanazok a zenék mennének, és ugyanakkora műsorvezetői megszólalás ablakokkal. Minimalizálni a szétválás időtartamát. Tudom, hogy ez kicsit már a halozatos rendszer meghekkelése lenne, de mind a 89,5 és a helyiek határán, mind a helyiek egymás közötti határán jobb lenne a helyzet.
 #192257  Szerző: almos629
 
Szombat este 9-től vasárnap délig senki sincs bent a stúdióban, ezek a bakik szerintem ilyen esetben elnézhetők. A szolnoki freki pedig sajnos mindig is hírhedt volt a horror adáshibái miatt... Egyébként a helyi műsor a szolnokira most Pesten vagy Békéscsabán készül? Erről is ellentmondásos infók vannak.
  • 1
  • 186
  • 187
  • 188
  • 189
  • 190
  • 987