RADIOSITE Fórum

  • radiocafé

 #19611  Szerző: Pasa
 
Azért egy 430 méter magas hegyen lévő 100 méter magas antennáról egy pár kW-os adó messzire elszól ám...
 #19609  Szerző: gabor15
 
én Csongrádon, Pesttől 150 km-re szoktam hallgatni, tetőantennával meg erősítővel. A szentesi MR2 néha belever, de ez normális, mert a 98,8-on dübörög adó ami Csongrádtól 10 km-re van.
 #19602  Szerző: mg
 
SzD írta:
Jani írta:Az szép! :) Autóban Törökszentmiklósig szoktam jól fogni,ami Budapesttől kb. 120 Km.
Akkor ejnye-bejnye a radiocafénak... :boldog:
Antenna Hungária adja, úgyhogy nem hinném, hogy gyalulnak vele :)
a Cafét a Szecskáról szórják, Szentmiklósig meg végig síkság...
 #19600  Szerző: Jani
 
djlacee írta:Tavaly Pannonhalmán is jött RDS-el, jó terjedés esetén itt a város mellett is bejön :)
Jó terjedéskor itt is jön RDS-el. :)
 #19596  Szerző: djlacee
 
Tavaly Pannonhalmán is jött RDS-el, jó terjedés esetén itt a város mellett is bejön :)
 #19595  Szerző: SzD
 
Jani írta:Az szép! :) Autóban Törökszentmiklósig szoktam jól fogni,ami Budapesttől kb. 120 Km.
Akkor ejnye-bejnye a radiocafénak... :boldog:
 #19594  Szerző: Jani
 
SzD írta:A radiocafé nem Budapest 60 km-es körzetében sugároz? Csak azért, mert majd' 90 km-re Pesttől megint gyönyörű szépen tudom hallgatni, telefonnal...
Az szép! :) Autóban Törökszentmiklósig szoktam jól fogni,ami Budapesttől kb. 120 Km.
 #19588  Szerző: SzD
 
A radiocafé nem Budapest 60 km-es körzetében sugároz? Csak azért, mert majd' 90 km-re Pesttől megint gyönyörű szépen tudom hallgatni, telefonnal...
 #19324  Szerző: mg
 
a Bella még akkor került be, amikor mi voltunk egyik kolléganővel castingon (az egy milyen mocskoscsúnya bukta volt, álltam ott, mint egy f.sz, mintha még életemben mikrofont se láttam volna :) :))

de áá, biztos nem volt levajazva, hogy a bella kapja :)
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 36