RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #200917  Szerző: altermanus
 
mihalylovics írta: 2023.10.19. 22:40
altermanus írta: 2023.10.19. 08:45 a csík zenekaros akkor jobb mint az eredeti :)
az az együttes szerintem csak egyvalamit tud, de azt igazán profi módon: eleve nem túl vidám dalokat igazi érvágóssá, majdhogynem szuicíddá tenni. lássuk csak, mit műveltek korábban a "Most múlik pontosan" és a "Kézen fogsz és hazavezetsz" című opusszal... ezeket amúgy szintén rongyossá játszotta annó a még MR2-nek is nevezett Petőfi, csak hogy témánál maradjunk. amúgy lenne megfelelőbb rádió is ezek sugárzására, ráadásul házon belül, úgy hívják, hogy Dankó.
Nem gondolnám ezt! Amit a Csík Zenekar csinál azt úgy hívják a világodba, hogy WorldMusic. Ez a fajta stílus a magyar nóta és a világ minden népének van egy fajta zenei stílus. Azt osztrákoknál a sramli zene.
Igaz, a Csík zenekar is világzenét csinál, akárcsak a Bagossy. Akkor azt is tegyük a Dankóra?
Egyébként annyira jellemző a fórumtársakra - tisztelet a kivételnek -, hogy ami nem illik bele a látóterükbe az menjen a Dankón. :lool:
Most lesz vége a népek dalainak. Le merem fognak, hogy aki aktív fórumos, sose hallgatott bele abba az adásban, és nem tudja mi a különbség a Bagossy és a Csík Zenekar között.
A most múlik pontosan a Kiss Tibi szövege a Quimbyből, szerintem pont vidámabb lett tőle a dal. A csillag vagy fecske egy Kispál és a borz klasszikus. Az is inkább vidámabb lett, mint sírósabb. Látszik mindenki tuc-tuc zenén nőtt fel és ha oda tesznek elé egy hangszert lehet a csellót nagybőgőnek nézi. Semmi bajom a tuc-tuc-cal, de a legtöbben azt hiszitek, hogy az érdekli az embereket. Elárulom nem csak az. Az eretvágós dalok az a Rácz Gergő, Oláh Gergő, Pápai Joci! Ezek olyan eretvágós zenét, hogy kikapcsolom a rádiót, és be kell kapcsolnom a Pax TV-t, hogy a lelki egyensúlyom helyrejöjjön. :troll:
 #200916  Szerző: mihalylovics
 
altermanus írta: 2023.10.19. 08:45 a csík zenekaros akkor jobb mint az eredeti :)
az az együttes szerintem csak egyvalamit tud, de azt igazán profi módon: eleve nem túl vidám dalokat igazi érvágóssá, majdhogynem szuicíddá tenni. lássuk csak, mit műveltek korábban a "Most múlik pontosan" és a "Kézen fogsz és hazavezetsz" című opusszal... ezeket amúgy szintén rongyossá játszotta annó a még MR2-nek is nevezett Petőfi, csak hogy témánál maradjunk. amúgy lenne megfelelőbb rádió is ezek sugárzására, ráadásul házon belül, úgy hívják, hogy Dankó.
 #200915  Szerző: altermanus
 
Innen üdvözlöm a szerkesztőt!
Kíváncsi voltam lejátszák-e a dalt ami kérek a kívánságműsorban.
Segítek!
NEM!
Nem vártam mást egy országos rádiótól :troll:
 #200910  Szerző: altermanus
 
mihalylovics írta: 2023.10.19. 00:18
djlacee írta: 2023.10.18. 18:40
mihalylovics írta: 2023.10.18. 14:58
az ererdetit is...
57 millió megtekintése van YouTube-on, szerintem kár lenne.
éppen ez az: amikor új volt, a csapból is ez folyt, ezt 3 éve már egyszer csúcsra járatták, ami mára visszájára fordult: unalmas lett. hozott 57 millió nézőt, megtette, hát menjen, darabig tegyük félre, vegyük elő később. legalábbis én, a "túladagolás" miatt sikeresen megutáltam, mert egyszerűen elegem lett belőle (ez által magát az együttest is sikerült, de ez már más lapra tartozik), de szerintem más is van ezzel így...
kivételesen egyet kell értenem, de a csík zenekaros akkor jobb mint az eredeti :), de azt is tegyük félre egy darabig, mert már az is unalmas kezd lenni
 #200909  Szerző: mihalylovics
 
djlacee írta: 2023.10.18. 18:40
mihalylovics írta: 2023.10.18. 14:58
djlacee írta: 2023.10.18. 09:28 Könyörgöm, ezt a Csík Zenekar-féle Olyan Ő feldolgozást gyomlálják ki, mert ettől tényleg eret lehet vágni
az ererdetit is...
57 millió megtekintése van YouTube-on, szerintem kár lenne.
éppen ez az: amikor új volt, a csapból is ez folyt, ezt 3 éve már egyszer csúcsra járatták, ami mára visszájára fordult: unalmas lett. hozott 57 millió nézőt, megtette, hát menjen, darabig tegyük félre, vegyük elő később. legalábbis én, a "túladagolás" miatt sikeresen megutáltam, mert egyszerűen elegem lett belőle (ez által magát az együttest is sikerült, de ez már más lapra tartozik), de szerintem más is van ezzel így...
 #200905  Szerző: djlacee
 
mihalylovics írta: 2023.10.18. 14:58
djlacee írta: 2023.10.18. 09:28 Könyörgöm, ezt a Csík Zenekar-féle Olyan Ő feldolgozást gyomlálják ki, mert ettől tényleg eret lehet vágni
az ererdetit is...
57 millió megtekintése van YouTube-on, szerintem kár lenne.
 #200903  Szerző: mihalylovics
 
djlacee írta: 2023.10.18. 09:28 Könyörgöm, ezt a Csík Zenekar-féle Olyan Ő feldolgozást gyomlálják ki, mert ettől tényleg eret lehet vágni
az ererdetit is...
 #200901  Szerző: altermanus
 
djlacee írta: 2023.10.18. 09:28 Könyörgöm, ezt a Csík Zenekar-féle Olyan Ő feldolgozást gyomlálják ki, mert ettől tényleg eret lehet vágni
akkor a darálóba péntekenként ne legyen. :troll: Nekem az eredeti nem tetszik, de izlések és pofonok :)
 #200899  Szerző: Snake05
 
djlacee írta: 2023.10.18. 09:28 Könyörgöm, ezt a Csík Zenekar-féle Olyan Ő feldolgozást gyomlálják ki, mert ettől tényleg eret lehet vágni
A másik 27 embernek, aki hallgatja a Petőfit rajtad kívül, biztos tetszik! :P
 #200898  Szerző: djlacee
 
Könyörgöm, ezt a Csík Zenekar-féle Olyan Ő feldolgozást gyomlálják ki, mert ettől tényleg eret lehet vágni
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 607