RADIOSITE Fórum

  • Adótornyok

 #7299  Szerző: mg
 
fújdogál a szél, Szentes megnyikkant egy kicsit úgy fél percre :) ezt majd minden szélnél meg viharnál eljátssza (a vihar még érthető, nade a szél?)
 #2297  Szerző: vakeger
 
Nyikolaj!

Néhány 10 millától....... amennyid van rá.

HA van egy székhelyed akkor egy viszonylag profi technika, műsorszerkezet gyártással cakkonpuder 10-15 millából kihozható.
Ezen kivül kell egy antenna kell egy informatikai háttér + milliónyi engedély.
Kell egy társasági forma. LEhetőleg KFT, de ennek utánnanézhetek
+ ezernyi adminisztációhoz szükséges formanyomtatvány.

Meg kell vizsgálni a versenytársakat.......
Nem könnyü!
 #2170  Szerző: tomee87
 
Látványos, helikopteres antennarekonstrukció Budapesten
Szeptember 22-én hétfőn délelőtt látványos szakaszához ér a digitális földfelszíni televíziós (DFT) hálózatok kiépítése: a budapesti Széchenyi hegyi adóállomáson
http://www.sat.hu/read.php?id=1529
 #429  Szerző: nyikolaj
 
HI mindenkinek!Volna 1 kérdésem a szakértőkhoz!Ha egy kereskedelmi radiot akarok(akarunk)létrehozni,kb 20km-es vonzáskorzetűt;milyen lépésekkel kellene kezdeni.Az anyagi oldalát tekintve mennyiből lehetne megvalositani?És hangsulyozom,hogy nem kiskozt,hanem ker-t.A hozzáértő válaszokat előre is koszonom.NYIKOLAJ. :roll:
 #251  Szerző: tomee87
 
djlacee írta:
jeek írta:Karbantartáskor általában nem szokott menni :P
Csak én karbantartás információt csak a soproni tv adókról találtam a mai napra vonatkozólag
http://www.ahrt.hu/Szolgaltatasok/Musor ... masok.aspx" target="_blank
Itt le van írva, TV-URH Gerincadó karbantartás. Ma: Pécs, Miskolc, Sopron és Kiskőrös. Ami nem azt jelenti, hogy csak a TV áll le, egy karbantartásnál soha nem a tv áll csak le, hanem a teljes torony:
- 02:00-10:00-ig TV leállás
- 06:00-10:00-ig rádió, torony, energia leállás
 #250  Szerző: djlacee
 
jeek írta:Karbantartáskor általában nem szokott menni :P
Csak én karbantartás információt csak a soproni tv adókról találtam a mai napra vonatkozólag
 #249  Szerző: tomee87
 
djlacee írta:
djlacee írta:A Dalos-hegyen nem megy egyik országos adó se!!! Tehát csak Nap és Corvinus szól !!!

szerk.: már megy mindegyik
:D
Karbantartáskor általában nem szoktak menni :P
 #248  Szerző: djlacee
 
djlacee írta:A Dalos-hegyen nem megy egyik országos adó se!!! Tehát csak Nap és Corvinus szól !!!

szerk.: már megy mindegyik
 #246  Szerző: djlacee
 
A Dalos-hegyen nem megy egyik országos adó se!!! Tehát csak Nap és Corvinus szól !!!
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86