RADIOSITE Fórum

  • Danubius Rádió

 #2738  Szerző: Adam
 
Flash írta:Emlékeztek még erre a zenére? http://www.youtube.com/watch?v=GmwS9MzNI6Y
Én utoljára 1998-ban hallottam ezt a zenét a Danubiuson, azóta sehol máshol. Youtube-on is tök véletlenül találtam rá. Hatalmas érzés volt 10 év után újra ezt a fasza zenét meghallgatni! :)
Én kb egy éve hallottam újra az Enjoyon, és egy jó darabig ez volt a csengőhangom a telefonon :)
 #2728  Szerző: Flash
 
Emlékeztek még erre a zenére? http://www.youtube.com/watch?v=GmwS9MzNI6Y
Én utoljára 1998-ban hallottam ezt a zenét a Danubiuson, azóta sehol máshol. Youtube-on is tök véletlenül találtam rá. Hatalmas érzés volt 10 év után újra ezt a fasza zenét meghallgatni! :)
 #2713  Szerző: Sokol404
 
Flash írta:Most jut eszembe, valaki írta itt nem is olyan régen, hogy vannak felvételei a régi Danubiusból és Juventusból. Nagyon hálásak lennénk sokan azért, ha ezeket meghallgathatnánk. Ha lehet, tölts fel minél több adást ezekből a régi, szép időkből! :)
Én vok az, barátaim! :D

1998-as, '99-es felvételeim vannak, sok-sok szám, de csak a Danubiusból, mert errefelé egyedül ezt lehetett (és lehet most is) fogni. Juvi nincs, de van egy jó hírem: egyszer terjedés volt, és felvettem 1 számot onnan, full sztereó, pedig a Széchenyi-hegyről fogtam. (Nem tom' miért, de a felvétel -hangkártyás csatlakozással- egy kicsit zúg, erről a hifi tehet, mert a szerencsétlent csak a fülhallgatóaljzattal tudom összekötni. Ezt gondoltam azért előre közlöm.)
Nos, abból "a sok számból" legtöbb már elcsépelt lett..., de meg tudom mutatni, h. vannak olyanok is, amiket azóta SOHA SEHOL nem hallottam. Egyszerűen üdítő azokat meghallgatni. És ezek akkori slágerek voltak! :o

Fönt lesznek!
Coming soon. 8-)
 #2677  Szerző: Chriss
 
Flash írta:Most jut eszembe, valaki írta itt nem is olyan régen, hogy vannak felvételei a régi Danubiusból és Juventusból. Nagyon hálásak lennénk sokan azért, ha ezeket meghallgathatnánk. Ha lehet, tölts fel minél több adást ezekből a régi, szép időkből! :)
igen, igen, igen!!!
kérjük szépen!
 #2672  Szerző: Flash
 
Most jut eszembe, valaki írta itt nem is olyan régen, hogy vannak felvételei a régi Danubiusból és Juventusból. Nagyon hálásak lennénk sokan azért, ha ezeket meghallgathatnánk. Ha lehet, tölts fel minél több adást ezekből a régi, szép időkből! :)
 #2290  Szerző: Chriss
 
nehéz és jó kérdés!
szerintem mindig a format határozza meg, hiszen ahány rádió, annyi követelmény...
de általánosságban elmondható, hogy bármilyen megszólalásban lejön, hogyha van benne zenei utalás, a műsvez ért hozzá vagy sem...
István Danin érezni, hogy betéve tudja a zenéket, sokkal több a mögöttes tudás, mint amennyi zenei infót előad, nyilván nem szabad többet...
Csizinszky Éván hallom néha, hogy küzd, kivéve, ha rock van, mert neki az van becsípődve...

a Dan-ban nem szeretem azt a semlegességet, szenvtelenséget, ahogy a műsvezek viseltetnek a zenék iránt...
a legtöbb megszólalás konzerv, főleg a déli kívánságműsor, az már annyira szakmaiatlan, hogy ordít róla, hogy össze van vagdalva az egész, műsvez, hallgató, zene stb, jah, igen vágni tudni kell, a Jáksónak pl nagyon megy...

ami újabban teljesen ellenük hangol, hogy néhányan még fikázzák is a zenei arculatot... a legtöbb példát erre a Chiliben hallok, enyhe utalások üvöltő rock-ra, hogy igazából ezt sem játszuk, de mi most mégis megmutatjuk, mert vagyunk olyan fasza gyerekek...
 #2288  Szerző: Nyúz
 
Chriss írta:szépen, frappánsan elmondani a dalcímeket lópikula, oda van írva az adásgépbe...
:mrgreen:
De amíg azt az adásgép nem olvassa fel, addig még a legtrágyább kerrádiónak is szüksége van csúcsidei műsvezre... :D
Na akkor elérkeztünk ahhoz a ponthoz, hogy mit értesz "szakmaiság" alatt egy zenei kerrádió műsorvezetőjénél?
 #2287  Szerző: Chriss
 
szépen, frappánsan elmondani a dalcímeket lópikula, oda van írva az adásgépbe...
:mrgreen:
 #2284  Szerző: Nyúz
 
Jajdeígyvan!

No djihad. Peace on Earth. :)

Na de arra akartam kilyukadni, hogy az alacsonyabb szintű szakmaiságot (egyátalán: az a szakmaiság egy rádióban, hogy szépen frappánsan elmondja a dalcímeket?) helyenként felül tudja múlni a stílus.
  • 1
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109