RADIOSITE Fórum

  • Bartók Rádió

 #49475  Szerző: Ghee
 
Café-hiba effektus. :D

...csak kicsit magasabb frekin. Nem minden tuner/rádió visz át addig...
 #47273  Szerző: Gyurii91
 
Bocs "öreg", de nem dx hanem ha MR3 hangolsz, elvan nyomva teljesen...

Szó nincs DXről... :|
 #47254  Szerző: Zsolt
 
ravasz írta: Műsoráról, zenéiről, műsorvezetőiről, munkatársairól, arculatáról stb.
...és lefedettségi problémáiról is. Én sem értem hol itt a gond. Oké, néha tényleg elkalandoznak és arról kezdenek beszélni, rossz topicban, hogy a hülye Info Pro hűűű de sok helyen fogható, de most nem ez történt.
 #47234  Szerző: ravasz
 
Pasa írta:Már megbocsáss, de hol ebben a DX? A Bartók lefedettségéről írt Gyurii91. Neked DX-fóbiád van...
Nincs DX fóbiám, egyszerűen csak nem érdekel...

Oké, nem DX, de frekvencia- ill. vételi dolgok. Szerintem az bőven elfér a DX topikban, hogy ki mit fog mi helyett... itt a Bartók Rádióról legyen szó!

Műsoráról, zenéiről, műsorvezetőiről, munkatársairól, arculatáról stb.
 #47167  Szerző: Pasa
 
Már megbocsáss, de hol ebben a DX? A Bartók lefedettségéről írt Gyurii91. Neked DX-fóbiád van...
 #47158  Szerző: ravasz
 
Már megint DX. Itt senkit nem érdekel az Info Pro!
Ott van egy külön topic a DX-ereknek...
 #47157  Szerző: Gyurii91
 
Hát ez sincs úgy lefedve, hogy kristálytisztán jönne. Erre 107.3 szépen szól, de 105.1-t széjjelcsapja a 60kW-s 105.3 Info Pro...
 #24112  Szerző: Attis
 
Pasa írta:Hát... ez tényleg vicces, ha igaz. De hát a Danubiust 12 éve beszopatták azzal, hogy csomó telephelyen nincs adója. Akkor hogy lehet ennyire közel a Bartókhoz?
Mert ugyan a Bartóknak Csávolyon kívül mindenütt van adója, de sokkal kisebb teljesítménnyel is sugároz.
 #24111  Szerző: Pasa
 
Hát... ez tényleg vicces, ha igaz. De hát a Danubiust 12 éve beszopatták azzal, hogy csomó telephelyen nincs adója. Akkor hogy lehet ennyire közel a Bartókhoz?
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15