RADIOSITE Fórum

  • Milyen TV-t?

 #26742  Szerző: LuciFerko
 
egy rossz mozdulat és még rosszab lesz :D
 #26741  Szerző: djlacee
 
Lemágnesezést hallom, olyan nagy tv hogy visszhangzik :lol:
 #26740  Szerző: SzD
 
mgabor írta:neee :)
Mééé? :)
Nekem eddig mindig bevált, hogyha valami miatt nagyon színes lett a tévém, akkor kis fos mágnessel szórakoztam előtte + vártam egy kicsit, és elmúlott... ;)
 #26739  Szerző: mgabor
 
SzD írta:Egy idő után el kell múlnia. Egy kisebb mágnessel kicsit rá lehet segíteni.
neee :)
 #26738  Szerző: mgabor
 
djlacee írta:Segítségeteket kérném, egy ismerősöm kapott egy TV-t ingyen,tökéletesen m
ködik, egy hibája van, "szivárványos", valóűszínűleg mindkét oldala mellett egy-egy baromi nagy hangfal volt. Hogy lehet ezt orvosolni?
van benne egy PTK nevű alkatrész, ami a lemágnesezést végzi bekapcsoláskor. próbáld meg, hogy a hálózati bekapcsolóval fél órára kikapcsolod, aztán újra be, a bekapcsolásnál ami zengő hangot hallasz, az a lemágnesezés. ha nem hallod, vagy csak simán nem csinálja, amit kéne, akkor szerelő. az alkatrész maga filléres.
 #26737  Szerző: SzD
 
Egy idő után el kell múlnia. Egy kisebb mágnessel kicsit rá lehet segíteni.
 #26736  Szerző: djlacee
 
Segítségeteket kérném, egy ismerősöm kapott egy TV-t ingyen,tökéletesen m
ködik, egy hibája van, "szivárványos", valóűszínűleg mindkét oldala mellett egy-egy baromi nagy hangfal volt. Hogy lehet ezt orvosolni?
 #23384  Szerző: Mauro
 
centerweb írta:
Mauro írta:Táblázat szerin Bulgáriába több 16:9es adás van mint nálunk.
Már nem. Van benne egy kis kamu, de hátha hamarosan nem lesz az.
Jobban meg néztem olyat írnak hogy 4:3 TV meg van nyújtva a kép.

"* Do not set the aspect ratio correctly when broadcasting in 16:9 and the image appears stretched on 4:3 TV sets. Such stations use mostly 4:3 programming."
 #23358  Szerző: centerweb
 
Mauro írta:Táblázat szerin Bulgáriába több 16:9es adás van mint nálunk.
Már nem. Van benne egy kis kamu, de hátha hamarosan nem lesz az.
 #23356  Szerző: Mauro
 
Táblázat szerin Bulgáriába több 16:9es adás van mint nálunk.