RADIOSITE Fórum

  • AMC (FilmMania, Spektrum, Minimax, TV Paprika, SportTV stb.)

 #2995  Szerző: Sz.
 
jeek írta:A Filmmúzeumnál, ha jól emlékszem a legelső arculata alatt sztereóban sugárzott.
Egyébként most mi a TV Deko hivatalos neve?? Deko vagy deko vagy TV Deko vagy TV deko ? :D
deko tv
 #2991  Szerző: tomee87
 
A Filmmúzeumnál, ha jól emlékszem a legelső arculata alatt sztereóban sugárzott.
Egyébként most mi a TV Deko hivatalos neve?? Deko vagy deko vagy TV Deko vagy TV deko ? :D
 #2853  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:Hát én továbbra is tartom a véleményem, hogy nagyon szar. Az inzertek, minek pofázza bele a női hang, hogy deko.
Az RTL Klub-on is bemondja egy női hang az inzertekbe, hogy RTL Klub. Mondjuk valamilyen lágyabb női hangot választhattak volna inkább a Deko-nál.
jeek írta:Amikor írják ki a műsor címét az ajánlóban, ugyanaz a zene megy mint a régi arculatban. A régi arculat ennél 100szor jobb volt, a logoról nem is beszélve.
Igen, az valóban a régi maradt, nem tudom miért nem cserélték le.
Egyébként meglepődtem, hogy a Deko és a Filmmúzeum is sztereó lett, legalábbis az inzertek azok.
 #2791  Szerző: tomee87
 
Hát én továbbra is tartom a véleményem, hogy nagyon szar. Az inzertek, minek pofázza bele a női hang, hogy deko. Amikor írják ki a műsor címét az ajánlóban, ugyanaz a zene megy mint a régi arculatban. A régi arculat ennél 100szor jobb volt, a logoról nem is beszélve.
 #2780  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta:Hát, én nagyon arculatot nem láttam, mivel ezt az adót pesten nem továbítja a vida. Győrben igen.. gondolom majd minicsomagba lesz, szal az nemtom mien, de a logo nekem se tetszik.
A logó egyszerű, de nekem tetszik és az inzertek is egész jók lettek.
Egy rövid kis videó az új arculatról azoknak, akiknél nem elérhető a csatorna:
http://data.hu/get/672504/Deko.avi.html
 #2725  Szerző: Zoshi
 
Hát, én nagyon arculatot nem láttam, mivel ezt az adót pesten nem továbítja a vida. Győrben igen.. gondolom majd minicsomagba lesz, szal az nemtom mien, de a logo nekem se tetszik.
 #2722  Szerző: centerweb
 
Jah, nem rossz. Mondjuk a képernyőn szerintem a logó jobb lenne ha fehér lenne. De szerintem az előző logó jobb volt (a képernyőn).
 #2717  Szerző: rsite1
 
Nekem nagyon bejön. Főleg az ajánló. Egyszerű, szép.
 #2679  Szerző: tomee87
 
deko-nak megújult az On-Air arculata is. Szerintem nagyon szar:
Kép
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 51