RADIOSITE Fórum

  • Disney Channel

 #28358  Szerző: SzD
 
Érdekes a Disney-n a Zack és Cody élete. Mivel a Suite life on deck c. sorozatot ami, ugyanolyan, mint a Zack és Cody élete, csak már kicsit idősebbek a Sprouse testvérek, és végülis jobb is, mert több poén van benne, szoktam nézni, gondoltam a korábbi sorozat is van olyan jó. Nem tudom, annak milyen a magyar szinkronja (ha egyáltalán van, bár nem hiszem), mert -szerencsére- még csak angolul láttam...de a Disney-n futó sorozatnak borzalmas a szinkronja. Egyrészt rossz hangokat választottak, másrészt elég zavaró, hogy sokszor van olyan, hogy késik a hang a képhez képest akár 10-15 mp-et is, aztán egyszer csak visszaáll. Ez csak ebben a sorozatban van. De ez nem a Disney hibája...az viszont az, hogy kb. 1,5 hete akárhányszor megakartam nézni, mindig csak ugyanazt a két részt láttam. :unott:
 #28149  Szerző: SzD
 
Talán lehet számítani egy-két klasszikusra is! Szombaton 12:30-tól a "Varázslatos október" keretein belül az "Disney kincsesládájából" előveszik a Pinokkiót.
 #26978  Szerző: mlaszlo
 
Legalább történt valamilyen pozitív változás is, sztereó lett a Disney csatorna. Viszont a képminőséggel is kezdhetnének valamit, mert az borzasztóan gyenge.
 #26940  Szerző: djlacee
 
Chester írta:Az maradt Jetix Play.
Azt hittem hogy az lesz Disney XD vagy Playhouse Disney, de lehet hogy majd a teljes átalakulás végén
 #26938  Szerző: djlacee
 
Chester írta:Nem, vártak holnapig. A Jetix már Disney lett. :)
És a Jetix Play ?
 #26929  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta:Nem, vártak holnapig. A Jetix már Disney lett. :)
Az lenne jó, ha legalább napi 1-2 órában a klasszikus Disney rajzfilm sorozatok is műsorra kerülnének, mert így tulajdonképpen csak névváltás történik, illetve egy-két új műsor lesz, de összességében továbbra is az egyik leggyengébb gyerekcsatornának tartom, mind a műsorok, mind a minőség terén.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7