RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #30193  Szerző: Vendég
 
ha ezt logónak szánják, ami a sajtóütájékoztatón volt, akkor........... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 #30192  Szerző: newman
 
NagyBela írta:Tényleg! Mire lesz képes ez a 2 új rádió? lilára festi az eget?
... a Magyar Rádiónak pedig már csak egy 2-est kell belefestenie, és meg is van az mr2 reklám relatíve olcsón :gonosz:
 #30188  Szerző: Richmonde
 
Ez lesz a szlogen? "Class rádió - nekem bejön" nemnemnemenemnemáááááárrrr :hit:
 #30183  Szerző: Vendég
 
Pasa írta:
SzD írta:Klassz. Valamit elkúrtak valahol, ezért tudták úgy többen, hogy Class lesz.
Kár, pedig így jobban tetszene.

szerk.: Hopp, épp most vannak a HírTV-ben, és a Jáksó mögött ott a felirat, hogy "Class FM 103,3".
átsétáltak pár szobával arrébb a Hírtv-sek :D :D :D
 #30181  Szerző: Pasa
 
SzD írta:Klassz. Valamit elkúrtak valahol, ezért tudták úgy többen, hogy Class lesz.
Kár, pedig így jobban tetszene.

szerk.: Hopp, épp most vannak a HírTV-ben, és a Jáksó mögött ott a felirat, hogy "Class FM 103,3".
 #30179  Szerző: SzD
 
Klassz. Valamit elkúrtak valahol, ezért tudták úgy többen, hogy Class lesz.
 #30177  Szerző: Pasa
 
mlaszlo írta:Ami viszont számomra meglepő, hogy a régebbi zenéket játszó rádiók így november közepétől teljesen eltűnnek, megszűnik a Sláger és a Sztár FM is, így a régebbi zenéket kedvelőknek csak a Juventus marad, de azt meg nem mindenhol lehet fogni.
Arról nem is beszélve, hogy a Juventus is épp hogy csak régi zenéket játszik (80-as és 90-es évek).
Amúgy ez most akkor Klassz, vagy Class lesz?
 #30170  Szerző: mlaszlo
 
A cikkekben megjelenő infók szerint nekem nem tűnik rossznak a Klassz FM, kíváncsi leszek mi lesz belőle.
Ami viszont számomra meglepő, hogy a régebbi zenéket játszó rádiók így november közepétől teljesen eltűnnek, megszűnik a Sláger és a Sztár FM is, így a régebbi zenéket kedvelőknek csak a Juventus marad, de azt meg nem mindenhol lehet fogni.
 #30158  Szerző: rsite1
 
mgabor írta:
Zsolt írta:
Mauro írta:Most találtam csak. Az tényleg érdekes.
Basszus, ezt TE linkelted be tegnap is! Ez tényleg nem igaz má'.
:lol:
MauRSS
mauro, "Ilyenkor tudnak együtt szavazni" hm? ismerős? tegnap? 13.49? hm? :wailing:
 #30154  Szerző: mgabor
 
Zsolt írta:
Mauro írta:Most találtam csak. Az tényleg érdekes.
Basszus, ezt TE linkelted be tegnap is! Ez tényleg nem igaz má'.
:lol:
MauRSS
  • 1
  • 505
  • 506
  • 507
  • 508
  • 509
  • 510