RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #30306  Szerző: hdshouter
 
olvaso1 írta:Nem tudom volt-e de azért veteszema linket.
Ha volt akk bocs.

http://www.privatbankar.hu/cikk/hircent ... adio_32875
Az milyen már, hogy ebben a cikkben, a szavazásnál, 33%-a mondta azt, hogy korrekt döntés született? (És "csak" 40%, hogy rossz?) :gülü:
 #30211  Szerző: Vendég
 
mgabor írta:"Erre példaként azt mondta, hogy Írországban egy kereskedelmi rádió tett ismertté egy ottani zenekart."
naháááát :D :D
te úr isten :D

Szevel Pál? nevetséges, hogy az újságíró egy házban dolgozik a faszival és nem tudja,hogy valójában SzeveR... :(
 #30210  Szerző: mgabor
 
"Erre példaként azt mondta, hogy Írországban egy kereskedelmi rádió tett ismertté egy ottani zenekart."
naháááát :D :D
 #30205  Szerző: VidámSrác
 
mlaszlo írta:A cikkekben megjelenő infók szerint nekem nem tűnik rossznak a Klassz FM, kíváncsi leszek mi lesz belőle.
Ami viszont számomra meglepő, hogy a régebbi zenéket játszó rádiók így november közepétől teljesen eltűnnek
ha az info rádió jól tudja, akkor egyáltalán nem:
a két évnél frissebb dalokat illetően jelentős eltérés mutatkozik: a Class 5 százalékot, a Neo 10 százalékot vállalt.
az 5 százalék az nagyjából minden harmadik órában egy ilyen dalt jelent. persze lehet, hogy rossz az infó, ebben a témában ma még mindenki mást írt.
 #30200  Szerző: rsite1
 
(A sajtótájékoztatón a molinókon Class FM-ként nevezték az új rádióadót, de mint kiderült a helyes írásmód Klassz FM, csak a rendezvényszervező elrontotta a feliratot.)
köszöntem
 #30199  Szerző: VidámSrác
 
mikysoft írta:indexen vmi olyan volt, hogy a sajtótájékoztatón csak elkúrták, és amúgy Klassz, K-val.
mert az indexesek figyelnek a részletekre, a többiek pedig gondolom csak lemásolták az elrontott molinóról a hibás feliratot. az újságírás szépségei :S
 #30197  Szerző: rsite1
 
indexen vmi olyan volt, hogy a sajtótájékoztatón csak elkúrták, és amúgy Klassz, K-val.
 #30194  Szerző: Vendég
 
amúgy jó lenne átírni a téma címét "Class FM"-re... :yeah:
  • 1
  • 504
  • 505
  • 506
  • 507
  • 508
  • 510