RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #30759  Szerző: tomee
 
Számomra már az is megdöbbentő, hogy a Csiszárnak egyáltalán köze lehet ehhez. Nem tudom mik a terveik, de hogy rohadtul dilettáns módon lesz felépítve, arra már fogadni mernék.
 #30755  Szerző: szemilan
 
Csak én nem látom a plakátot vagy más se? :S

Neten valahol fent van?
 #30737  Szerző: Chriss
 
megnéztem Jenő nyilatkozatát (is) az m1-en az induló rádióról...
Jenő riasztóan magabiztos, nem is baj, mond okosakat is, ezzel sincs baj...
DE!

Jenő, könyörgöm, ne te mondd magadról, hogy én a rádiózáshoz értek, hanem más dicsérjen már 1 kicsit! elborzadva hallgatom, mekkora arcod van, ahogy dicséred magad... régen volt 1 apukám világa, oké, sikeres voltál vele, oké, de az 1 műsor! és az a 90-es években volt, most meg a 10-es évek jönnek!
voltál tv-ben, oké, de soha életedben egyetlen rádiót sem pakoltál még össze, nulla tapasztalattal, mondhatni az esélytelenek nyugalmával vágsz neki a feladatnak! (a Rádió Q-t talán ne vegyük példának...)

örülök, hogy meghallgattál rádiókat Párizstól Lettországig, én is láttam már orvosokat operálni, ezek szerint tudok is?
 #30726  Szerző: djlacee
 
Nálunk is van már jópár ilyen plakát
 #30710  Szerző: VidámSrác
 
SzD írta:Legalább nem csesztek el egy csomó pénzt erre. ;)
igen, a marketingszakmában a kreatív cégeket nem szokták szarrá fizetni :)
 #30697  Szerző: centerweb
 
SzD írta:Hogyhogy mi? :D Ki marad ezzel a frekvenciával? Ki választja ezt továbbra is, annak ellenére, hogy más lesz rajta.
Meg a ki jön sincs szerintem összefüggésben a bejön-nel.
Elég gagyi, de szerintem full érthető. Legalább nem csesztek el egy csomó pénzt erre. ;)
:yes:
 #30696  Szerző: SzD
 
Hogyhogy mi? :D Ki marad ezzel a frekvenciával? Ki választja ezt továbbra is, annak ellenére, hogy más lesz rajta.
Meg a ki jön sincs szerintem összefüggésben a bejön-nel.
(Amúgy tudom, hogy költői kérdés volt...)
Elég gagyi, de szerintem full érthető. Legalább nem csesztek el egy csomó pénzt erre. ;)
 #30694  Szerző: Vendég
 
centerweb írta:De mi ez hogy "Ki marad?"? :)
egy új gazdasági fogalom: csiszár-marketing :lol:
 #30693  Szerző: centerweb
 
Miskolcon ma én is láttam óriásplakátot, sajnos nem tudtam lefényképezni, de ez volt rajta: "Ki marad?" és a zöld négyzet szerűség, benne hogy "fm98.3". De mi ez hogy "Ki marad?"? :)
 #30679  Szerző: Zoey
 
Érdekes ez a plakát...
Aki meglátja rajta a Danubius frekiszámát, meg a feliratot "Ki jön?" még azt is hiheti, hogy nincs még új tulajdonosa a frekvenciának, és felteszi a kérdést: mi lesz akkor most itt (ki jön erre a frekvenciára)?
Na jó, lehet csak nekem jutott ez eszembe :D
  • 1
  • 501
  • 502
  • 503
  • 504
  • 505
  • 510