RADIOSITE Fórum

  • Társalgó

 #3155  Szerző: Pasa
 
Itt meg 3-án nyílik, és állítólag másmilyen lesz kicsit, mint a többi. :roll:
 #3154  Szerző: centerweb
 
Ide is küldtek Tescos szórólapot.
 #3097  Szerző: tomee87
 
Nem csak a tv csatornák újulnak meg, hanem úgy néz ki a TESCO is. A miskolci "nagy" Tesco hipermarket 1 teljes héten át (okt 4-től 10-ig) zárva lesz, "Megújulunk, átalakulunk" címszóval. Érdekes, már most is fúrnak, faragnak, festenek :D Kiváncsi vagyok mit hoznak össze.
 #2589  Szerző: t
 
MikySoft írta:Jó írás, csak annyi bent a közhely, mint Magyarországon a rohadt kommunista.
meg a V. I.-né :mrgreen:
 #2548  Szerző: LuciFerko
 
Kép
 #2536  Szerző: rsite1
 
téeszelnök írta:
1667/2008 (IX. 10.) sz. ORTT határozat

V. I.-né panasza a műsorújságokban közzétett műsorkezdési időpontokkal kapcsolatosan

A Testület nem rendel el hatósági ellenőrzést a műsorújságokban közzétett műsorkezdési időpontokat érintő panaszra vonatkozóan.
hogy ráérnek emberek, bakker, el tudom képzelni, hogy V. I.-né felkel reggel és odaszól V. I.-nek, hogy
"akurvaannyukatezeknekakomunistáknak, tata, tegnap is négy perccel később kezdődött a barátokközött", az meg rezignáltan válaszol, hogy
"hát jelentsd föl őket az óertétének, mama, úgyis olyan rég jelentettünk már föl", aztán V. I.-né felveszi a szebbik olvasószemüvegét, a dühtől és a kortól reszkető betűkkel leírja franciakockás lapra, hogy "büdöskomunisták a tévéújságba is hazudnak", aztán a piacra menet szépen föladja ajánlott levélben, és néz elégedetten, hogy "namost jókibasztam a rohadtkomunistákkal" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jó írás, csak annyi bent a közhely, mint Magyarországon a rohadt kommunista.
 #2535  Szerző: rsite1
 
centerweb írta:Kép
:lol: :mrgreen:
Mellesleg szint.
  • 1
  • 536
  • 537
  • 538
  • 539
  • 540
  • 541