RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #31006  Szerző: djlacee
 
Itt jön a kötekedés, vajon faluban is van? :boldog:
 #31000  Szerző: Szd96
 
Oké árpi :)
 #30999  Szerző: Szd96
 
...Telefonnal
A tököly utcánál egy panel oldalán van egy óriásplakát
 #30998  Szerző: Vendég
 
oké,országos teaser kampány, minden nagyobb városban van plakát, oké, oké, oké, elhisszük

Nem kell lefotózni az összeset! :D
 #30904  Szerző: djlacee
 
KépKép
 #30768  Szerző: VidámSrác
 
erogen írta:Néztem én is a Magyar 1-en a Csiszárt. megkérdeőjelezném Süveges Gergő érintettségét az ügyben, hiszen nagyon felkapta a vizet...........aztán lehet csak rosszúl ébredt..... :roll: :roll:
hát tény, hogy nem nyalt be csontig nekik, de mondjuk nem is ez a dolga.
nekem sokkal inkább úgy tűnt, hogy ezzel a - szerintem nem neki való - kérdezési technikával ki akart szedni valami meggondolatlan újat, valami nyúlfarknyi elszólást, valami titkot az interjúalanyokból, csak hát ők sem tegnap tanultak meg nyilatkozni. de az is lehet, hogy kicsit részegebben néztem a videókat, néhány kérdésénél azért nálam pár pillanatig fagyott volt a levegő. :P
 #30762  Szerző: erogen
 
Chriss írta:megnéztem Jenő nyilatkozatát (is) az m1-en az induló rádióról...
Jenő riasztóan magabiztos, nem is baj, mond okosakat is, ezzel sincs baj...
DE!

Jenő, könyörgöm, ne te mondd magadról, hogy én a rádiózáshoz értek, hanem más dicsérjen már 1 kicsit! elborzadva hallgatom, mekkora arcod van, ahogy dicséred magad... régen volt 1 apukám világa, oké, sikeres voltál vele, oké, de az 1 műsor! és az a 90-es években volt, most meg a 10-es évek jönnek!
voltál tv-ben, oké, de soha életedben egyetlen rádiót sem pakoltál még össze, nulla tapasztalattal, mondhatni az esélytelenek nyugalmával vágsz neki a feladatnak! (a Rádió Q-t talán ne vegyük példának...)

örülök, hogy meghallgattál rádiókat Párizstól Lettországig, én is láttam már orvosokat operálni, ezek szerint tudok is?
Néztem én is a Magyar 1-en a Csiszárt. megkérdeőjelezném Süveges Gergő érintettségét az ügyben, hiszen nagyon felkapta a vizet...........aztán lehet csak rosszúl ébredt..... :roll: :roll:
  • 1
  • 500
  • 501
  • 502
  • 503
  • 504
  • 510