RADIOSITE Fórum

  • Társalgó

 #3330  Szerző: Sz.
 
Pasa írta:... Na én ezt a köcsögöt először megcsapkodnám a lapáttal, aztán meg belefojtanám a vízbe!
Körülbelül én is, szívesen kipróbálnék rajta egy két középkori jólbevált kínzási módszert.
Torrente del Bosque: Kínzások és kivégzések története
Jó könyv. Ilyeneket... :)
 #3329  Szerző: Pasa
 
Kétféle (nem magyar) emberfajta képes egy kismacska vízbefojtására. Az egyik azért teszi, mert gyönyört okoz neki más szenvedése (ezek kiszorítanak lassan minket a hazánkból), a másik meg poénnak tartja, és filmet is forgat belőle, hogy pénzt keressen vele (ezek meg uralkodnak rajtunk). Egy delfin meg sem érezné, ha szívlapáttal fejbekúrnák, de egy kölyökmacska könnyen meggyilkolható, és még "látványos" is. Na én ezt a köcsögöt először megcsapkodnám a lapáttal, aztán meg belefojtanám a vízbe!
 #3328  Szerző: t
 
MikySoft írta:Ez egy nagy büdös fasszopó ember az biztos, de ez a macskás cucc kicsit túl lett reagálva.
Akkora balhé volt belőle, mintha egy delfint kúrt volna fejbe szívlapáttal.
mivel a delfint kibaszott nehéz vízbe fojtani :mrgreen:
viszont macskám van, delfinem meg nincsen. sőt, két macskám van, egyet akartam elhozni, amikor születtek, de a másikat a vidéki születésszabályozás réme (értsd szívlapát) fenyegette befogadó hiányában, aztán ekkor úgy gondoltam, hogy jólvan, elfér kettő is a téeszbe.
<< hétköznapi hőstettek rovatunk hangzott el >>
 #3323  Szerző: rsite1
 
Ez egy nagy büdös fasszopó ember az biztos, de ez a macskás cucc kicsit túl lett reagálva.
Akkora balhé volt belőle, mintha egy delfint kúrt volna fejbe szívlapáttal.
 #3321  Szerző: t
 
Pasa írta:A degenerált macskagyilkos honlapja, amit jól meghekkeltek:
http://www.toepler.fw.hu/
áh, ez önhack-gyanús
 #3209  Szerző: LuciFerko
 
az EnyingTV alatt MR1+MR2 keverék szól \o/
 #3176  Szerző: Sz.
 
Pasa írta:Itt meg 3-án nyílik, és állítólag másmilyen lesz kicsit, mint a többi. :roll:
Londonban minden sarkon van egy. Felvásárolták a helyi kisboltokat és pár négyzetméteren küldik vegyesboltként, Tesco Metro néven...
 #3172  Szerző: rsite1
 
Ki van fent Ncore-on? Aki igen légyszi írja be, lenne egy nagy kérésem. Köszi.

Szerk.: Vagy bH. Csak legyen rajt a 24 5. évadja, szinkronnal. :)
 #3167  Szerző: tomee87
 
Ennél szarabb már nem lehet :lol: Hogy bírja majd a sok "proli" egy hétig Tecsó nélkül :lol: Bár a kistesco nyitva lesz, de az nem olyan, a 3. Tesco meg csak pár hét múlva nyilik meg a városban.
  • 1
  • 535
  • 536
  • 537
  • 538
  • 539
  • 541