RADIOSITE Fórum

  • Kossuth Rádió

 #3403  Szerző: Sokol404
 
LuciFerko írta:jólhallom, hogy javult Solt hangminősége?
Az lehet, h. ma igen, de én tegnap estefelé fél 7-kor a betelepíteni szándékozó ázsiai bevándorlókról hallgattam egy félórás műsort, és úgy kellett fülelnem, h. megértsem (pedig nem is héberül mondták).
Szóval előző nap még nagyon rossz volt, tudod, "a szokásos"...
 #3273  Szerző: LuciFerko
 
jólhallom, hogy javult Solt hangminősége?
 #2929  Szerző: Sz.
 
newman írta:
Sz. írta:
Sokol404 írta:Igaz az, hogy rádiósok is, konkrétan ott dolgozó adásszervezők, "kisigazgatók" is szokták olvasni ezt a radiosite-os fórumot?
Igen, sőt, a merészebbek még írnak is... :)
Se "kisigazgató", se adásszervező nem vagyok ugyan, és nem is MR1, hanem MR4/6, de akkor én is merészebbnek számítok, ha írok? :D
Fogjuk rá ;)
 #2906  Szerző: newman
 
Sz. írta:
Sokol404 írta:Igaz az, hogy rádiósok is, konkrétan ott dolgozó adásszervezők, "kisigazgatók" is szokták olvasni ezt a radiosite-os fórumot?
Igen, sőt, a merészebbek még írnak is... :)
Se "kisigazgató", se adásszervező nem vagyok ugyan, és nem is MR1, hanem MR4/6, de akkor én is merészebbnek számítok, ha írok? :D
 #2838  Szerző: Sokol404
 
Pordán Petra, meg ilyenek? :D

Ez nem baj. Ezt akartam hallani.

Remélem, a Juvét meg a Danubiust is olvassák, ott aztán van kritika. De nem veszem észre, hogy építkeznének belőle! :?
 #2836  Szerző: Sz.
 
Sokol404 írta:Igaz az, hogy rádiósok is, konkrétan ott dolgozó adásszervezők, "kisigazgatók" is szokták olvasni ezt a radiosite-os fórumot?
Igen, sőt, a merészebbek még írnak is... :)
 #2834  Szerző: Sokol404
 
Köszi.

Hasonlót láttam Szegeden is (eddig csak a buszmegállóba tették ki). A népet ez nem nagyon hatja meg, mert az idősebbek még mindig AM-en hallgatják. :lol: Pedig ott az FM, szó se róla, csak oda kéne tekerni.


Igaz az, hogy rádiósok is, konkrétan ott dolgozó adásszervezők, "kisigazgatók" is szokták olvasni ezt a radiosite-os fórumot? Mármint összességében...
 #2812  Szerző: Sokol404
 
LuciFerko írta:fehérváron ilyen reklám van:
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Nekem sehogy sem akar betöltődni ez a kép.
  • 1
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • 163