RADIOSITE Fórum

  • Tudomány és technika

 #34302  Szerző: Ghee
 
hdshouter írta:Ha már mindenki megosztja a sajátját :D
Kép
At work:

Kép

Itt a ping nem viccel. :D
 #34301  Szerző: Ghee
 
hdshouter írta:Ha már mindenki megosztja a sajátját :D
Kép
:shock: "Erről kár lenne vitát nyitni..." ^^
 #34295  Szerző: Attis
 
Ez a Digi odakúr... :o
 #34294  Szerző: hdshouter
 
Ha már mindenki megosztja a sajátját :D
Kép
 #34292  Szerző: djlacee
 
Kép
 #34288  Szerző: Ghee
 
donder írta:Ez ilyen Budapesttel:
Kép
Ez ilyen Nyíregyházával:
Kép
Ez ilyen Budapesttel:
Kép
És ilyen Szegeddel:
Kép

De lényegében tökmind1! Lényeg hogy legyen net! ;) Amúgy Pasa csúcsidőben nem a legjobb az internet! Ja és Ghee! Melyik szolgáltatónál vagy?
Akkor teljesen mindegy, ha szörfölgetés közben nem megy a le, meg a feltöltés, torrentezés, párhuzamosan több letöltés. A T-nél az a gáz, hogy a feltöltéssel nagyon fukarkodnak, észbekaphatnának már, hogy 2010-et írunk lassan és egy alapcsomagnál 256kBps (!) a feltöltés! Ha a feltöltés kárcsú, akkor nem lehet normálisan szörfölgetni, tallózgatni a neten, hiába a jóval nagyobb letöltési sávszélesség.

Én itt Pesten a Ditelnél vagyok, akik az itteni lakóházakban (más lakóparkokban, irodaházakban) kizárólagosan szolgáltatják a NETet, a telefont és a kábelTVt. Jelenleg "csak" ez van, nem válthatunk szolgáltatót, de én nem is szeretnék, mert elég kedvezményesen nyújták mindezt (kivéve a kábelTVt, de az is már csak hónapok kérdése, hogy csökkentsék a csomagok árait :gülü2: ).

Ja és miért linkeltél ennyi mérést? Elég lett volna csak a lakóhelyedhez legközelebbit. ;)
 #34248  Szerző: donder
 
Ghee írta:
Pasa írta:És ez hogy tetszik:

Kép Kép

:o :( :x
Dunakeszin nekem is valahogy így fest, csak én közelebb vagyok az elosztási ponthoz, így a ping kb. 7-10ms szokott lenni.

Itt pesten:
Kép

A ping itt 9-18ms közt szokott lenni, de ez mikrós.
Ez ilyen Budapesttel:
Kép
Ez ilyen Nyíregyházával:
Kép
Ez ilyen Budapesttel:
Kép
És ilyen Szegeddel:
Kép

De lényegében tökmind1! Lényeg hogy legyen net! ;) Amúgy Pasa csúcsidőben nem a legjobb az internet! Ja és Ghee! Melyik szolgáltatónál vagy?
 #34223  Szerző: Ghee
 
Pasa írta:És ez hogy tetszik:

Kép Kép

:o :( :x
Dunakeszin nekem is valahogy így fest, csak én közelebb vagyok az elosztási ponthoz, így a ping kb. 7-10ms szokott lenni.

Itt pesten:
Kép

A ping itt 9-18ms közt szokott lenni, de ez mikrós.
 #34218  Szerző: Pasa
 
És ez hogy tetszik:

Kép Kép

:o :( :x
 #34210  Szerző: Ghee
 
donder írta:Kép
ilyen éjjel 1-kor!!! :hehe:
:oops: A ping eléggé gyalázatos.
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 22