RADIOSITE Fórum

  • Aktív Rádió - Szolnok, Tiszakécske, Karcag

 #35976  Szerző: SzD
 
donder írta:Elsőre igaznak tűnt
:lol: :lol: :lol: Kiköptem a kávét... :yeah:
 #35974  Szerző: donder
 
SzD írta:Ez most kicsit úgy jön le, mintha lenne pár ember, aki azt hiszi, hogy Phil Collins tényleg írt ilyen levelet. És ebbe a pár ember tartozik olyan is, aki itt van ezen a fórumon. De ugye nem hiszi ezt senki? Ugye nem...?! :lol:
Elsőre igaznak tűnt, de mind1 hagyjuk!
 #35972  Szerző: SzD
 
Ez most kicsit úgy jön le, mintha lenne pár ember, aki azt hiszi, hogy Phil Collins tényleg írt ilyen levelet. És ebbe a pár ember tartozik olyan is, aki itt van ezen a fórumon. De ugye nem hiszi ezt senki? Ugye nem...?! :lol:
 #35968  Szerző: donder
 
Figy! Én olvastam valahol, lehet hogy nem megbízható forrás, e belinkeltem! Ha nem jó az infó, akkor szóljatok, megyek biztosabb portálra! ;)
 #35961  Szerző: erogen
 
nyikolaj írta:Mondjuk nem mondott hülyeséget.
Nem ismeritek akkor azt a blogot.:)
 #35958  Szerző: nyikolaj
 
Mondjuk nem mondott hülyeséget,valóban nyúlhatott a Class.
 #35956  Szerző: mgabor
 
donder írta:Ja, és a Class is csórikázta a plakáttervét! :
Idézem:
Phil Collins nyílt levélben gratulált a Class FM-nek: "Igazán nagy megtiszteltetés, hogy a politikai hátszél nélkül és országos támogatottsággal létrehozott Class FM tőlünk lopta az egyik ötletet a reklámkampányához. Sok sikert kívánunk az új rádiónak, aki példamutató bátorsággal vágott bele egy ismeretlen gárdával a magyar rádiós életbe. Bízunk benne, hogy a Danubius tapasztalatait felhasználva nem egy cd-nyi zenével próbálják meg átvészelni a 2010-es évet."
hülye vagy, leülhetsz :)
 #35939  Szerző: donder
 
SzD írta:Csomó rádiónál mondogatják hogy az adott város kedvenc zenéi. Vagy a város ritmusa, stb...
Debrecennél sincs másképp!
FM95: Debrecen kedvenc rádiója
Rádió1: Debrecen első számú rádiójában...
Class (Plakátokon): Jön, Class fm 101.1; Debrecen leghallgatottabb rádiója... (És szó szerint így van kiírva a Rakovszky Dániel és az Ótemető utca sarkán lévő plakátra)
Kísérteties hasonlóság nem?...

Ja, és a Class is csórikázta a plakáttervét! :
Idézem:
Phil Collins nyílt levélben gratulált a Class FM-nek: "Igazán nagy megtiszteltetés, hogy a politikai hátszél nélkül és országos támogatottsággal létrehozott Class FM tőlünk lopta az egyik ötletet a reklámkampányához. Sok sikert kívánunk az új rádiónak, aki példamutató bátorsággal vágott bele egy ismeretlen gárdával a magyar rádiós életbe. Bízunk benne, hogy a Danubius tapasztalatait felhasználva nem egy cd-nyi zenével próbálják meg átvészelni a 2010-es évet."
Kép
Kép
Erről ennyit!
Linkek annak akit érdekel:
http://grafter.blog.hu/2009/11/23/class_fm
http://embertanfolyam.blog.hu/2009/11/2 ... lass_fm_et
 #35916  Szerző: molnarb
 
Szolnokon előbb volt.... Bár ez egy olyan szlogen, amelyhez túl sok agy nem kell, mivel tényleg sokszor és sok helyen használják a város zenéit, város ritmusát és ehhez hasonló dolgokat, így nem hiszem, hogy itt nyúlásról van szó, csak ketten gondoltak ugyanarra az egyszerű dologra.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27