RADIOSITE Fórum

  • ROXY Rádió

 #545  Szerző: tomee
 
Remélem a Club Life-ból is elkezdenek új adásokat venni, mert már 5 hónapja ugyanazt tolják.
 #543  Szerző: ropi21
 
megmondtam vagy megmondtam :]]
és ez azt is jelenti, hogy ASOT @ roxy? huhúú
 #542  Szerző: Norby
 
Enox írta:Hello!
Ma este 9-től egy új 2 órás mixműsor indul Roxy-n John Digweeddel.
Pontosan! "A techno szerelmeseinek" :mrgreen:
 #541  Szerző: Enox
 
Hello!
Ma este 9-től egy új 2 órás mixműsor indul Roxy-n John Digweeddel.
 #534  Szerző: Norby
 
Hello stans vagyok!
A tegnapi viharban bekapcsoltam a rádiót a telefonon.
Meglepő volt, de itt ahol még hifin is allig jön a a Roxy most szinte tiszta volt 48km-re.
Amúgy ma 9-től hallgassátok a Roxyt.
Szerintem elég sokat fejlődött Wodlingerék óta olyan klasszikusok is elhangzanak, hogy a fejemet leszedem tőlük olyan jók :shock:
 #391  Szerző: Flash
 
Már két napja fejlesztik a weboldalt. Kíváncsi vagyok, mi lesz ez a nagy fejlesztés.
 #373  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta:mi augusztus végén jártunk arra, és ahogy mondtad, végig a Gong rádió zavarta.
AZ M0-son Herceghalom felé be sem jött, hanem csak sistergett, ill. "harcolt" egymással a két adó...
Néhány hete én is ugyanezt tapasztaltam, Martonvásár környékén erősen sistergett és beleszűrődött valamilyen másik rádió. Először azt hittem, hogy valamilyen terjedés nyomja ki, de itt a fórumon kaptam azt az infót, hogy a Gong rádió zavarta. Tegnap viszont nem volt gond a vétellel, végig szépen jött.
 #367  Szerző: zenefalo
 
Szevasztok! Ma délben a Roxyn először hallottam a Way out west-No Fear című számát! Egetverően jó volt hallani! :P
 #360  Szerző: LuciFerko
 
tegnap buszon telefonnal szólt egészen fehérvárig
 #346  Szerző: rsite1
 
mi augusztus végén jártunk arra, és ahogy mondtad, végig a Gong rádió zavarta.
AZ M0-son Herceghalom felé be sem jött, hanem csak sistergett, ill. "harcolt" egymással a két adó...
  • 1
  • 328
  • 329
  • 330
  • 331
  • 332